Muhammed Öksüz adlı üyeden alıntı

Bir tane yapmaya çalıştım ama daha iyi grafikler çıkarsa bende sevineceğim bütün sitelerime ekleyeceğim.

Eline emeğine sağlık arkadaşım. Gerçekten de tebrik ederim. İşte sabaha karşı 2'de mis gibi yatağında uyumak yerine, saat sahura yaklaşırken kilometrelerce uzaktaki insanlar için minicik, ama kendisi ve kendisi gibi düşünenler için çok büyük bir iş beceren kişisin. Haddime değil ama emeğinin karşısında saygıyla eğiliyorum. Umarım doluyla seçenekler olur ve forum yöneticileri bir tanesini seçer veya belki bir anket falan olur. Ardından da toplu olarak bu görselleri paylaşırız. Yalnız eğer mümkünse, belki de gündüz vakti, bunun bir veya birkaç farklı ebattaki halini de koyabilir misin acaba? Artı bir de İngilizce versiyonu da gerçekten harika olur... (Nihayetinde bizler kendi soydaşlarımız ve din kardeşlerimiz için daha duyarlıyız, ama insanlık adına başkalarının da buna ortak olabilmesine emek harcayabiliriz.)

Forum yönetimi veya olası bir anketle sonuç çıkana kadar bu güzel emeği iki ana sayfamda da paylaşmaya başladım. 6 Temmuz'a kadar da bu yönde bir şeyler bulundurmayı istiyorum. Umarım daha ufak boyutlarda seçeneklerde çıkar.