wmaraci reklam
lidertakipci

Google Pr 3 ancak hala sitemin ziyaretçi sayısı günlük 50-60'ın üzerine çıkmadı

10 Mesajlar 967 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

altinzen altinzen http://www.altinzen.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek eticaret
  • Konum Adana
  • Ad Soyad I** Y**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 36 / 15
  • Ticaret 10, (%100)
Merhaba
2 yılı aşkın bir süredir yayında olan sitemin ziyaretçi sayısını ne yaptım ise bir türlü arttıramadım. Şu an Pr 3 ama ziyaretçi sayısı çok az (50-60). Neyi eksik yapıyorum ya da nerede yanlış yapıyorum bir türlü anlayamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim
Hepinize teşekkürler.

wmaraci
reklam

AZRaeLeM AZRaeLeM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** Ü**
  • Mesajlar 516
  • Beğeniler 124 / 120
  • Ticaret 11, (%100)
Ben sana uzun uzun anlatıyım; güncel değil.

yasarsahbaz yasarsahbaz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad Y** Ş**
  • Mesajlar 165
  • Beğeniler 13 / 15
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam hürriyet, millliyet, sabah'ın bile altın fiyatları için günlük konu açtığını düşünürsek çok acımasız bir rekabetin ortasında kalmışsın sen.

• Üyelik 29.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek eticaret
  • Konum Adana
  • Ad Soyad I** Y**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 36 / 15
  • Ticaret 10, (%100)
Öncelikle çok teşekkür ederim sagolun
Siteyi açarken amacım güncel olarak altın fiyatları ve döviz kurlarını yayınlamaktı. Ki hala da öyle. O yüzden çok fazlam makale girmedim ama fiyatlar ilk günden beri güncel olarak yayınlanıyor. Her üç dakikaya bir fiyatlar otomatik olarak güncelleniyor

Ek Olarak: Bu arada siteye yeni üye oldum konuyu yanlış yere mi açtım acaba

wmaraci
wmaraci

Blacksheep Blacksheep .NET Developer Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 2074
  • Beğeniler 60 / 532
  • Ticaret 10, (%100)
Ziyaretçi sayısının PR Algorithm ile alakası yok güncel makale girmelisiniz ancak site işlevi bakımında güncel makale girilemiyorsa diğer altenatif Seo yöntemlerine başvurulması gerekir.

• Üyelik 29.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek eticaret
  • Konum Adana
  • Ad Soyad I** Y**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 36 / 15
  • Ticaret 10, (%100)

Blacksheep adlı üyeden alıntı

Ziyaretçi sayısının PR Algorithm ile alakası yok güncel makale girmelisiniz ancak site işlevi bakımında güncel makale girilemiyorsa diğer altenatif Seo yöntemlerine başvurulması gerekir.

Sayın Blacksheep
Aslında ben de tam olarak bunu öğrenmek istiyordum. Yani seo ile ilgili sizin gördüğünüz eksiklikler neler ya da neler yapılabilir. Sitede gördüğünüz eksiklikleri belirtirseniz çok sevinirim. Teşekkürler

• Üyelik 20.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 2074
  • Beğeniler 60 / 532
  • Ticaret 10, (%100)

altinzen adlı üyeden alıntı

Sayın Blacksheep
Aslında ben de tam olarak bunu öğrenmek istiyordum. Yani seo ile ilgili sizin gördüğünüz eksiklikler neler ya da neler yapılabilir. Sitede gördüğünüz eksiklikleri belirtirseniz çok sevinirim. Teşekkürler

Web sitenizi inceledim makale yazmaya uygun bir tasarımı var her gün sadece altın ile ilgili değil döviz kurları ile de ilgili büyük haber sitelerinden haberleri takip ederek yayınlayabilirsiniz.Bu sayede hitlerde artış olacaktır.Site içi SEO optimizasyonunu tam olarak bitirdiyseniz Site dışı çalışmalara başlayabilirsiniz.Anahtar kelimelerinize göre aynı sektördeki sitelerden tanıtım yazısı veya link çıkışı yaptırabilirsiniz.Bunun yanında Sosyal Medyayıda kullanırsanız hitlerde büyük oranda çoğalma olacaktır.İyi çalışmalar dilerim.

• Üyelik 29.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek eticaret
  • Konum Adana
  • Ad Soyad I** Y**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 36 / 15
  • Ticaret 10, (%100)

Web sitenizi inceledim makale yazmaya uygun bir tasarımı var her gün sadece altın ile ilgili değil döviz kurları ile de ilgili büyük haber sitelerinden haberleri takip ederek yayınlayabilirsiniz.Bu sayede hitlerde artış olacaktır.Site içi SEO optimizasyonunu tam olarak bitirdiyseniz Site dışı çalışmalara başlayabilirsiniz.Anahtar kelimelerinize göre aynı sektördeki sitelerden tanıtım yazısı veya link çıkışı yaptırabilirsiniz.Bunun yanında Sosyal Medyayıda kullanırsanız hitlerde büyük oranda çoğalma olacaktır.İyi çalışmalar dilerim.

Çok teşekkür ederim söylediklerinizin hepsini araştırıp uygulamaya çalışacağım. Bu arada haber sitelerinden makaleler almayı düşündüm ancak telif hakları sıkıntı olur düşüncesi ve google pr değerinde düşüş olur endişesiyle vazgeçtim.
Tekrar teşekkür ederim

• Üyelik 20.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 2074
  • Beğeniler 60 / 532
  • Ticaret 10, (%100)

altinzen adlı üyeden alıntı

Çok teşekkür ederim söylediklerinizin hepsini araştırıp uygulamaya çalışacağım. Bu arada haber sitelerinden makaleler almayı düşündüm ancak telif hakları sıkıntı olur düşüncesi ve google pr değerinde düşüş olur endişesiyle vazgeçtim.
Tekrar teşekkür ederim

Google PR algoritması şu an için sonlanmış durumda siteniz filtreye bile girse pr değerinizde değişim olmayacak şu anda Google'ın değer verdiği kriterler ise Trust Rank ve Trust Flov değerleri :)

• Üyelik 29.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek eticaret
  • Konum Adana
  • Ad Soyad I** Y**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 36 / 15
  • Ticaret 10, (%100)

Google PR algoritması şu an için sonlanmış durumda siteniz filtreye bile girse pr değerinizde değişim olmayacak şu anda Google'ın değer verdiği kriterler ise Trust Rank ve Trust Flov değerleri :)

Ama tabi bunun yanında düzenli olarak bu sayfayı takip edeceğim fikirlerinizi belirtirseniz çok memnun olurum. Dün sormayı unuttum tasarımla ilgili göze batan bi durum varmı ya da farklı önerilerde bulunabilirmisiniz.
Teşekkürler
hasimotto

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al