lostyazilim

Doğu Türkistan Hakkında Göz Önünde Tutulması Gerekenler

14 Mesajlar 1.810 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

nettebugun nettebugun Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Doktora öğrencisi.
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 798
  • Beğeniler 386 / 218
  • Ticaret 16, (%100)

FilmleriTV adlı üyeden alıntı

Çok benciliz çok, hak ve özgürlük kavramları ancak ucu bize dokunduğunda değerleniyor gözümüzde. Çok duygusalız, kolay gaza geliyoruz. Sorgulamak zor geliyor, sorgulayana da hakaret etmeyi kendimize görev biliyoruz. Her şekilde farklı düşünce kanımıza dokunuyor. Çizgi dışı her şeye en sert şekilde tepki veriyoruz. Olay bize dokununca nasılda azınlık meselesi değerleniyor gözümüzde değil mi?

Anlamadan etmeden, haksızlığa değil yalana karşı çıkana hakaret etmek kişiliğiniz hakkında ipucu verdi. Sonrasında bir özür bile dilememek nasıl bir kişiliğiniz olduğunu gözler önüne serdi.

Dün size karşı gösterdiğim tepkiden ötürü WmAracı üyelerinden özür diliyorum. Bugüne dek asla öyle bir tavra girişmemiştim. Forumun kalitesini düşürebilecek bir tavırdı. Bundan ötürü üzgünüm.

Size karşı özür dileme gereği hissetmiyorum; çünkü kasıtlı olarak bireylerin normları üstüne sistematik şekilde yüklendiğinize inanıyorum. O yüzden de sizin paylaşımlarınızdan zerre kadar haz almıyor ve yazdığınız her cümlenin altında bir nifak arıyorum.

Bu konu hakkında LikeSend isimli kullanıcıyla da aynı fikirleri tam tamına paylaşmıyorum; ama gördüğünüz hâliyle konuşulabiliyor. Sizinle ise böyle bir şeyin olasılığına asla inanmıyorum. Bundan dolayı da özür dilemiyorum. Eğer aynı şekilde burada da hassas olunan değerleri itibarsızlaştıracak şekilde yargılamalarda ve ithamlarda bulunursanız, bir kez daha kanıtlamış olacaksınız.

Dün, seviyeme inmeyeceğinizi, daha fazla konuşmayacağınızı belirtmiştiniz. Dünkü sözünüzü korumuş olmanızı dilerdim...

wmaraci
reklam

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

nettebugun adlı üyeden alıntı

Dün size karşı gösterdiğim tepkiden ötürü WmAracı üyelerinden özür diliyorum. Bugüne dek asla öyle bir tavra girişmemiştim. Forumun kalitesini düşürebilecek bir tavırdı. Bundan ötürü üzgünüm.

Size karşı özür dileme gereği hissetmiyorum; çünkü kasıtlı olarak bireylerin normları üstüne sistematik şekilde yüklendiğinize inanıyorum. O yüzden de sizin paylaşımlarınızdan zerre kadar haz almıyor ve yazdığınız her cümlenin altında bir nifak arıyorum.

Bu konu hakkında LikeSend isimli kullanıcıyla da aynı fikirleri tam tamına paylaşmıyorum; ama gördüğünüz hâliyle konuşulabiliyor. Sizinle ise böyle bir şeyin olasılığına asla inanmıyorum. Bundan dolayı da özür dilemiyorum. Eğer aynı şekilde burada da hassas olunan değerleri itibarsızlaştıracak şekilde yargılamalarda ve ithamlarda bulunursanız, bir kez daha kanıtlamış olacaksınız.

Dün, seviyeme inmeyeceğinizi, daha fazla konuşmayacağınızı belirtmiştiniz. Dünkü sözünüzü korumuş olmanızı dilerdim...

Anlıyorum en ufak bir pişmanlık duymamanız beni üzdü, beklediğim sadece özürdü. Hakkınızda TCK 125. maddeye binaen suç duyurusunda bulunacağım. Bu biraz olsun insanlara saygısızlık etmemeyi öğretir belki size.

nettebugun nettebugun Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Doktora öğrencisi.
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 798
  • Beğeniler 386 / 218
  • Ticaret 16, (%100)

FilmleriTV adlı üyeden alıntı

Anlıyorum en ufak bir pişmanlık duymamanız beni üzdü, beklediğim sadece özürdü. Hakkınızda TCK 125. maddeye binaen suç duyurusunda bulunacağım. Bu biraz olsun insanlara saygısızlık etmemeyi öğretir belki size.

Benim için bir mahsuru yok; çünkü kişisel görüşlerimi paylaştım ve bundan ötürü rahatsızlık duymuyorum. Olası bir adlî süreçte de, yazılan, değiştirilen ve silinen mesajlar kuşkusuz tarafların sunabilmesi için yönetimden alınabilecektir.

Yine tekrarlamakta yarar görüyorum: Dün, seviyeme inmeyeceğinizi, daha fazla konuşmayacağınızı belirtmiştiniz. Dünkü sözünüzü korumuş olmanızı dilerdim...

BigSEO BigSEO Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Engineering
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 52 / 621
  • Ticaret 54, (%94)
Kaba olmak istiyorum;
Annesinden babasından izinsiz dışarı çıkamayan bazı kişiler hak,özgürlük,siyaset konuşmasın lütfen çok komik duruyor.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 9 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 9 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al