freelance iş ilanları

Ne Önerirsiniz ?

6 Mesajlar 1.251 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

SunucuBilgim SunucuBilgim Web Master Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 372
  • Beğeniler 78 / 71
  • Ticaret 5, (%100)
Arkadaşlar sadece paypal üzerinden ürün satışı olacak bir web sitesi yapmayı düşünüyorum. Fakat bunun için uygun bir tema lazım. Sitenin içeriği bayan erkek doğal bakım ürünlerinin bulunduğu bir site olacak. Kısacası bu proje için tema lazım hangi temaları önerirsiniz ?

www.sanalkarga.com - Bilgi Paylaştıkça Çoğalır...
wmaraci
reklam

erekaone erekaone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 172 / 219
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam site opencart benzeri olacaksa opencart temalarına bak derim. E-ticaret tarzı olacaksa buna yönelik wp temaları var çok güzel şekilde ama nasıl bir satış yapacağınızı anlayamadığım için tam bir tema söyleyemiyorum.

• Üyelik 21.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 372
  • Beğeniler 78 / 71
  • Ticaret 5, (%100)

erekaone adlı üyeden alıntı

Hocam site opencart benzeri olacaksa opencart temalarına bak derim. E-ticaret tarzı olacaksa buna yönelik wp temaları var çok güzel şekilde ama nasıl bir satış yapacağınızı anlayamadığım için tam bir tema söyleyemiyorum.

Hocam sitede çeşitli doğal bakım ürünleri olacak. Satın almak isteyen ziyaretçi site üzerinden sipariş formu doldurarak, sipariş başvurusu yapabilecek. Böyle bir wordpress teması lazım hocam bana bu özelliklere sahip ve bahsettiğim içeriği kaldırabilecek.

Ek Olarak: Hatta bana kalsa seçtiği ürünü paypal aracılığı ile satın alabilmesi ziyaretçi. İşte sanki tema buldukta paypalı kaldı (: tema bulabilsem paypal'ı eklenti ile bir şekilde entegre ederiz.

• Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 172 / 219
  • Ticaret 0, (%0)

SunucuBilgim adlı üyeden alıntı

Hocam sitede çeşitli doğal bakım ürünleri olacak. Satın almak isteyen ziyaretçi site üzerinden sipariş formu doldurarak, sipariş başvurusu yapabilecek. Böyle bir wordpress teması lazım hocam bana bu özelliklere sahip ve bahsettiğim içeriği kaldırabilecek.

Hocam öncelikle siprariş formu doldur vs. gibi olaylar satışları çok fazla etkiler bunu bilmenizi isterim. Kişi ister ki satın al deyince direk satın alma sayfası açılsın ve bir de paypal la ödeme yapacak kitle genelde bu tarz ürünleri alan kişiler olur mu tartışmak lazım. Genelde bu tarz ürünleri alacak kişiler internet aleminde çok aktif olmayabilirler. Bunu göz önünde bulundurun derim. Bahs ettiğiniz şekilde form göndermeli vs. bir tema malesef bilmiyorum şu an aklıma gelmedi ama themaforest da biraz bakın derim.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 21.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 372
  • Beğeniler 78 / 71
  • Ticaret 5, (%100)

erekaone adlı üyeden alıntı

Hocam öncelikle siprariş formu doldur vs. gibi olaylar satışları çok fazla etkiler bunu bilmenizi isterim. Kişi ister ki satın al deyince direk satın alma sayfası açılsın ve bir de paypal la ödeme yapacak kitle genelde bu tarz ürünleri alan kişiler olur mu tartışmak lazım. Genelde bu tarz ürünleri alacak kişiler internet aleminde çok aktif olmayabilirler. Bunu göz önünde bulundurun derim. Bahs ettiğiniz şekilde form göndermeli vs. bir tema malesef bilmiyorum şu an aklıma gelmedi ama themaforest da biraz bakın derim.

Hocam zaten beklentimiz internet üzerindeki kullanıcıların alışveriş yapması değil. Belli sabit müşteriler için yapılacak bu olay. Sitede ürünler olacak, müşteri istediği ürünü seçip paypal ile ödemesini yapacak aslında olay bundan ibaret (: şu şartlarda önerebileceğiniz bir tasarım var mı hocam sanırım şimdi biraz daha aradığım temayı netleştirmiş oldum

• Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 172 / 219
  • Ticaret 0, (%0)
O zaman şunlara bir bakın derim. Türkçe tema yapımcılarını da bir araştırabilirsiniz.

http://themeforest.net/item/the-retailer-responsive-wordpress-theme/4287447

http://themeforest.net/item/mayashop-a-flexible-responsive-ecommerce-theme/2189918

http://themeforest.net/item/flat-responsive-woocommerce-theme/5484319

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al