freelance iş ilanları

Ücretsiz olarak SEO sorularınızı yanıtlıyoruz! - Cryptosam

114 Mesajlar 15.583 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

cryptosam cryptosam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Seo ve web tasarım üzerine çal
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 81
  • Beğeniler 2 / 37
  • Ticaret 1, (%100)
SEO hakkında hepimizin zaman zaman soru ve sorunları oluyor. Bu konuda ücretsiz şekilde sorularınıza yanıt veriyoruz. Soruların derli toplu tek bir konuda olması için bu şekilde bir konu oluşturduk.

[*]Sorunuzda site adresi vermemelisiniz. Şu sitemde SEO hatalarım neler? gibi sorulara yanıt vermiyoruz. Örneğin şöyle bir soru sorabilirsiniz; Bir adet kitap tanıtımı sitemde şu şu şu işlemleri yaptım. Sonuç olarak bu oldu. Neden oldu? Nerde hata yaptım gibi gibi. Ama kalkıp site şu analiz edin gibi diğer kullanıcılara bir şey vermeyecek soruları sormayın.
    [*]Tüm cezalar, manuel işlemler, sıralama kayıpları hakkında sorularını sorabilir, hızlı şekilde yanıt alabilirsiniz. Fakat unutmayın sayfada site analiz hizmetinden öte herkesin okuyup haa buda böyleymiş diyeceği yanıtlar vermeyi hedefliyoruz. Hedefimiz herkesin bilgileri okuyabilmesi. Yani tek tek site analizi ya da yol haritası çizmiyoruz.

2 yoldan sorularınızı iletebilir ve yanıt alabilirsiniz.

1. Sitemizden: http://www.cryptosam.com/seo/ şu yazımıza yorum olarak sorunuzu ileterek oldukça kapsamlı bir yanıt alabilirsiniz.
2. Bu konu üstünden Wmaracında sorunuzu ileterek genel olarak yanıtınızı alabilirsiniz.

Bunların dışında mail ile ya da pm ile gelen sorulara yanıt veremeyeceğiz.
Umarız herkes için yararlı olur. Şu ana kadar sorulmuş sorular ve yanıtlarını ilgili sitemizden inceleyebilirsiniz.

ÖNEMLİ!: Arkadaşlar evet hayır ve kısa yanıtlar gerektiren sorular dışındaki soruları, özellikle madde madde listelenenleri blogum üstünden sorarsanız çok sevinirim. Buradan tek tek arayıp alıntılamak çok güç oluyor.

Multi konudur: *** SEO - Webmastersitesi SEO
cagri AaRAdyOcU La_Motta

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

seyitalidogan seyitalidogan hosting solutions Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek SEO Expert
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 577
  • Beğeniler 77 / 163
  • Ticaret 5, (%100)
Blogumu açalı 2 gün oldu 2 günlük analytics durumum böyle sizce iyimi

Hostapot.com

anonymated anonymated Webnoloji.net Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Teknoloji ve Psikoloji
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 2005
  • Beğeniler 1489 / 657
  • Ticaret 15, (%100)
Bir kelimede sonuçlarda yükselmek istiyorsam nasıl bir çalışma uygulayabilirim? Örneğin "wordpress sorunları" kelimesinde yükselmek için tanıtım yazısı mı almam gerekir? Teşekkürler.

seyitalidogan seyitalidogan hosting solutions Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek SEO Expert
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 577
  • Beğeniler 77 / 163
  • Ticaret 5, (%100)
Özür diliyorum o zaman sorum es geçilsin gerekli düzenlemeyi yaptım :)

Hostapot.com
wmaraci
wmaraci

tahatr tahatr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek İş Platformu
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 823
  • Beğeniler 132 / 131
  • Ticaret 37, (%97)
www.medyacankiri.com sizce sitemin durumu nasıl

cryptosam cryptosam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Seo ve web tasarım üzerine çal
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 81
  • Beğeniler 2 / 37
  • Ticaret 1, (%100)

anonymated adlı üyeden alıntı

Bir kelimede sonuçlarda yükselmek istiyorsam nasıl bir çalışma uygulayabilirim? Örneğin "wordpress sorunları" kelimesinde yükselmek için tanıtım yazısı mı almam gerekir? Teşekkürler.

Sitemde buna benzer bir harita uygulanabileceğini anlatmıştım. Tanıtım yazısı işin sadece bir parçası. Dikkatli alınmalı ve kullanılmalı. Kendi uyguladığım yöntemleri http://www.cryptosam.com/2015-yili-icin-seo/ şurada toparlamıştım daha önce. Benzer yöntemler ile gayet rahat verdiğiniz tarz kelimelerde çıkabilirsiniz.

Seyit Ali Doğan adlı üyeden alıntı

Özür diliyorum o zaman sorum es geçilsin gerekli düzenlemeyi yaptım :)

Özür dilemenize gerek yok. Yeni bir site için gayet iyi ama burada başarı için organik trafiğinizi baz almalısınız.

Ek Olarak:

furkannd adlı üyeden alıntı

www.medyacankiri.com sizce sitemin durumu nasıl

Tekil site için yanıtlamıyorduk fakat siteniz yavaş açıldı. Bence ilk önceliğiniz kullanıcı deneyimi olmalı. Yani adam gibi bir hostinge aktarıp script her ne ise cacheleme vs yapıp hızlandırın derim.

championur22 championur22 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad O** P**
  • Mesajlar 441
  • Beğeniler 44 / 63
  • Ticaret 20, (%100)
Çok yeni açılmış bir film siteniz var. Bildiğiniz gibi film kelimesinde 1. sayfaya çıkmak zor. Bu anlamda sizce filme mi seo yaptırmak mantıklı yoksa nurgül yeşilçayın x filmine mi seo yaptırmak mantıklı ?

Sitenin yeni olduğunu söylemiştim. Yeni siteye seo yaptırmak ne kadar mantıklı nasıl bir yol izlenmelidir.

Sitenizde aynı soruyu soruyorum. 2 yerden de yanıtlarsanız sevinirim.

drcag drcag WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek doktor
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 738
  • Beğeniler 3 / 107
  • Ticaret 2, (%50)
Google news kayitli sitelerde seo calismasi yapiyor musunuz bizim sonhaberizle sitemiz icin news ta daha cok gorunmuk icin ne yapmamiz lazim tecrubeniz var mi

Son Haberler www.haberdetaylari.com

hatuu hatuu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 323
  • Beğeniler 31 / 29
  • Ticaret 17, (%100)
ilk sayfaya çıkmak istediğim bir anahtar kelime var. Bu anahtar kelimede ilk sayfada olan bir site var bir makaleleri ilk sayfada çıkıyor. O makaledeki ilgili anahtar kelimeye kendi linkimi ekletmem nasıl bir sonuç ortaya çıkartır? Direk o anahtar kelimede ilk sayfadaki bir siteden link aldığım için çok yararlı olabileceği veya yazı eski bir yazı olduğu için google'ın bunu görmezden geleceği gibi düşüncelerim var kararsızım açıkcası.

kendoka kendoka Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geleneksel Tedavi Usulleri Uzmanı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 257 / 275
  • Ticaret 25, (%100)
Ustam sektörel bir sitemiz var . Nakliyat yada su deposu. Şimdi biz tüm Türkiye'ye hizmet veriyoruz. Yani nakliyat dersek mesela :

Ankara nakliyat
Antalya nakliyat

gibi gibi ayrı yazılar yazıp özgün içerikle doldurmak nasıl olur. Yani toplamda 81 yazımız olacak. Her şehir için bir yazı yazılmış olacak. /şehiradı+nakliyat/ Yazılar mümkün olduğunca orjinal.

Bu şekilde sürekli içerik girilmesi nasıl etki eder. Bazıları spama düşer dedi. Bazıları iyi gelir dedi. Yerel aramlarda çıkma açısından durumu nasıl değerlendirriz.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al