wmaraci reklam
lidertakipci

Adsense neden kabul etmiyor?

31 Mesajlar 4.858 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

NeroWin NeroWin www.teknovudu.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 238
  • Beğeniler 86 / 64
  • Ticaret 0, (%0)
Aynı sorun bende de var ya :( 4 keredir reddediliyorum. İçeriklerin hepsi özgün olmasına rağmen hitim 1200-1400 arasında olmasına rağmen reddediliyorum.

www.teknovudu.com

Arkadaşlar bir inceleyin, ne olur bıktım artık. Neden onay vermiyor.

Note: 2. onayda vermiyor..

wmaraci
reklam

Being Being İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Metin Yazarı/Editörü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 935
  • Beğeniler 1087 / 1028
  • Ticaret 91, (%100)
Konu sahibi arkadaşa önerim farklı bir blog ile denemesi olacaktır. Ben de kişisel blog ile tamamen kusursuz yapısına rağmen alamamıştım. Hem, elinizin altında uğraşacak başka bir proje daha olmuş olur böylece. Siteyi içerikle besledikten sonra en azından 15 gün kadar bekleyip başvuru yapın.

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir. Bir de hiçbir şeyi çalamayacak olanlar vardır.

ssyazilim ssyazilim I'm retired from the NET! Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Industry Engineering
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 734
  • Beğeniler 106 / 213
  • Ticaret 8, (%100)
Adsense alamamanızın sebebi ortada her makalenizde bir kaynak var. Yazılarınız özgün değil başkalarına ait.

• Üyelik 26.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 238
  • Beğeniler 86 / 64
  • Ticaret 0, (%0)

ssyazilim adlı üyeden alıntı

Adsense alamamanızın sebebi ortada her makalenizde bir kaynak var. Yazılarınız özgün değil başkalarına ait.

Sitem teknoloji HABER sitesi. Haberleri yazarken hangi siteden yararlandığımı vermek zorundayım. Bunu bütün teknoloji siteleri yapar. Yapmayanlarda asıl sorun vardır.

Ayrıca yazılarımın bana ait olmadığını nasıl anladınız. Ben hiç bir zaman başkasının yazısını kopyalamam veya bir kısmını kopyalayıp üzerinde değişiklik yapmam. Her kelimesi, her harfi bana aittir....!!!!

wmaraci
wmaraci

ssyazilim ssyazilim I'm retired from the NET! Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Industry Engineering
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 734
  • Beğeniler 106 / 213
  • Ticaret 8, (%100)

NeroWin adlı üyeden alıntı

Sitem teknoloji HABER sitesi. Haberleri yazarken hangi siteden yararlandığımı vermek zorundayım. Bunu bütün teknoloji siteleri yapar. Yapmayanlarda asıl sorun vardır.

Ayrıca yazılarımın bana ait olmadığını nasıl anladınız. Ben hiç bir zaman başkasının yazısını kopyalamam veya bir kısmını kopyalayıp üzerinde değişiklik yapmam. Her kelimesi, her harfi bana aittir....!!!!

Yazılar size aitse kusura bakmayın ben kaynak linkini görünce özgün olmadıgını söyledim. Yazılar %100 sizinse neden kaynak veriyorsunuz vermenize gerek yok 1 haberi bin kişi paylaşabilir yazılarınız başkasından kopya değil ise kaynak vermek zorunda değilsiniz.

Misal gs forumda podolski galatasayarda diye bir haber varsa size podolskiyi gs aldı hayırlı olsun şeklinde haber yazarsanız bu kaynak gerektirmez. Ben kaynağı gördüğüm için o şekilde yorum yaptım. Belki adsense moduda direk kaynak linkini görünce vazgeçmiştir :) bilemiyorum bol şans.

koz4 koz4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** O**
  • Mesajlar 1704
  • Beğeniler 161 / 160
  • Ticaret 15, (%100)
Bende Adsense onayından sıkı ldim adnow var ona başladım iyi gidiyor adsenseyi anlamıyorum 150 adet yazı var yetersiz içerik diyor sitemde bu Çözemedin bi türlü
http://tarihvekomplo.blogspot.com.tr
Not: ilk onayı bile geçemedim

• Üyelik 26.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 238
  • Beğeniler 86 / 64
  • Ticaret 0, (%0)

ssyazilim adlı üyeden alıntı

Yazılar size aitse kusura bakmayın ben kaynak linkini görünce özgün olmadıgını söyledim. Yazılar %100 sizinse neden kaynak veriyorsunuz vermenize gerek yok 1 haberi bin kişi paylaşabilir yazılarınız başkasından kopya değil ise kaynak vermek zorunda değilsiniz.

Misal gs forumda podolski galatasayarda diye bir haber varsa size podolskiyi gs aldı hayırlı olsun şeklinde haber yazarsanız bu kaynak gerektirmez. Ben kaynağı gördüğüm için o şekilde yorum yaptım. Belki adsense moduda direk kaynak linkini görünce vazgeçmiştir :) bilemiyorum bol şans.

Diyelim haber yalan çıktı yada haberde yayınladığı görsellerden adamlar bana dava açtı. Bunlar olabilir diye genelde paylaşıyorum.

Ayrıca Seo açısından da faydası oluyor. Birde kullanıcılar haberin kaynağını merak ederlerse diye, yani haberin nereden alındığını görmeleri için paylaşıyorum.

Ve son olarak :) bu siteler arası link verme yine karşılıklı bir şey. Bir site uzun uğraşlarla bir görsel veya haber elde ediyor ve yayınlıyor. Eğer ben hiç uğraşmadan o haberi kendi cümlelerimle yazıp link vermeden paylaşırsam adamlara hiç bir katkım olmaz. Bende aldığım siteye bir teşekkür babında o siteyi kaynak gösteriyorum. :)
ssyazilim

kişi bu mesajı beğendi.

pierre91 pierre91 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci, Serbest Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 162
  • Beğeniler 8 / 34
  • Ticaret 1, (%100)

Aynı sorun bende de var ya :( 4 keredir reddediliyorum. İçeriklerin hepsi özgün olmasına rağmen hitim 1200-1400 arasında olmasına rağmen reddediliyorum.

www.teknovudu.com

Arkadaşlar bir inceleyin, ne olur bıktım artık. Neden onay vermiyor.

Note: 2. onayda vermiyor..

Sitede fazlaca alıntı haber varsa vereceğini sanmıyorum. Ayrıca yazıları rewrite yaparsanız kaynak vermeniz gerek kalmaz.

Cubbeliahmetsohbetleri.com
Söylerken alim gibi, amel ederken cahil gibiyiz.

• Üyelik 26.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 238
  • Beğeniler 86 / 64
  • Ticaret 0, (%0)

pierre91 adlı üyeden alıntı

Sitede fazlaca alıntı haber varsa vereceğini sanmıyorum. Ayrıca yazıları rewrite yaparsanız kaynak vermeniz gerek kalmaz.

Alıntı haber yok sitemde, sadece aldığım haberleri kaynak olarak gösteriyorum nereden aldığım anlaşılsın diye. Bunu Donanım Haber, PhoneArena, GSMarena, Pocketnow, Cnet, webtekno, Log, shiftdelete, teknolojioku, teknopad gibi bütün teknoloji haber sitesi yapıyor.

pierre91 pierre91 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci, Serbest Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 162
  • Beğeniler 8 / 34
  • Ticaret 1, (%100)

Alıntı haber yok sitemde, sadece aldığım haberleri kaynak olarak gösteriyorum nereden aldığım anlaşılsın diye. Bunu Donanım Haber, PhoneArena, GSMarena, Pocketnow, Cnet, webtekno, Log, shiftdelete, teknolojioku, teknopad gibi bütün teknoloji haber sitesi yapıyor.

Reklam alana kadar bunu genelde yapmazlar. Tabi size kalmış

Cubbeliahmetsohbetleri.com
Söylerken alim gibi, amel ederken cahil gibiyiz.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al