wmaraci reklam
lidertakipci

GTA 6'nın Haritası Amerika Kıtası Olacak!

34 Mesajlar 4.587 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

NodeJS NodeJS Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 24 / 26
  • Ticaret 0, (%0)

darkthepro adlı üyeden alıntı

mantıklı düşünmekle alakası yok arkadaş bir şey demiş bende cevap vermişim sizde diyorsunuz bende size oyunun yönlerini söylüyorum peki adamlar 7 yılda çıkartıyor tamam o kadar büyük bir şey yapıyor tamam peki neden bug ve hileci kaynıyor bunların önüne geçemiyor bunun yanı sıra supportta mağdur olanlar dolu arkadaşım gta v aldı 1 ay boyunca keyin çalışmadığını kanıtlamaya çalıştı hileci rapor ediyorsunuz 2 günde cevap veriyorlar ve oyunu güncelleme yoluna gitmiyorda 3 yıla yakın oyunu hala aynı bırakıyor peki onlar bir mi diyorsunuz ? ubisoft 1 yılda en az 2 oyun çıkarıyor 7 yıl olarak düşünürseniz 14 oyun eder ve onları hileye karşı koruyor güncellemeleri tutuyor bug deseniz evet var ama gta 5 kadar değil support merkezi gün içinde cevap veriyor bir oyunu oyun yapan tek oyunu piyasa sürmesi değil optimizasyonu, support merkezi, hilecilere karşı tutumu, rockstar hilecileri banlamıyor, politikası ilk hile tespit edilirse tabi 2 hafta ,2. 2 ay ,3. sonsuz diğer yapımcılar direk ban atıyor, şimdi sorunu tekrar cevaplıyorm evet 2 yılı aşkındır en iyi yapmıcı seçilen ubisoft 7 yılda çıkarttığı her oyunu gta 5 denk

buyur hilecilerden örnek benim raporladığım supporta

buda hilecilerden aldığım ekran görüntüleri

buda çok yaşanan buglardan bir tanesi daha çok var mermi bug, silahların yok olması, harita altına düşme, paranın gitmesi, arabanın gitmesi, arabanın çalışmaması, daha neler neler

Demek ki bu kadar sürüyor arkadaşım. Adamların oyunu en çok satan oldu. Onlarda istemez mi biran önce cıkartıp çok para kazanmak ??? yani keyiflerinden mi öyle

wmaraci
reklam

darkthepro darkthepro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)

NodeJS adlı üyeden alıntı

Demek ki bu kadar sürüyor arkadaşım. Adamların oyunu en çok satan oldu. Onlarda istemez mi biran önce cıkartıp çok para kazanmak ??? yani keyiflerinden mi öyle

ben çok çabuk piyasa sürsün demiyorum zaten yapmıyor fakat online bakarsan 2 yıldır aynı görevler var madem 7 yıla yakın kuruyorsun ya bi test et, bir hilecilerin önüne geç vac banı bilirsin hile yaparsan bir daha resmi sunucularda oynayamazsın toplulukların bazılarındada fakat adamlar resmen hilecilere izin veriyor 1. kerede sonsuz olsa kimse yapmaz yada başka bir hile sistemi, tamam bunları geçtim support merkezi çok yavaş çalışıyor , optimisazyon nerdeyse yok mesela yeni güncelleme geldi bir çok insanın parası gitmiş arabası gitmiş ve fps düşüşü var her güncellemede fps düşüyor resimlerden fark etmişsindir support hileciyi rapor etmişim 22 gün geçmiş 7 gün önce bana mesaj atmış çoğu problem böyle oyuncular evet sevilen bir oyun fakat bu tarz problemlerle uğraşıyorlar

MBarisTR MBarisTR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 993
  • Beğeniler 242 / 259
  • Ticaret 25, (%100)
Bizim PHP developer arkadaşlar gibi scripte 1 tema atar ve v2 script der..

Bu da böyle olcak sadece map degiscek 2016 veya 2017 cikar.

s

cArleone cArleone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web master
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 226
  • Beğeniler 85 / 59
  • Ticaret 9, (%100)

ubisoft 1 yılda assasins creed, the crew, farcry 4, valiant hearts adlı 4 oyun çıkarttı yani firmanın yanı sıra yetenek ve çalışmakla alakalı bir şey

oyunların hepsi aynı yılda çıktı diye,hepsi 1 yılda geliştirilmedi.ac her sene çıkıyor ama oda copy+paste.
rockstar sadece gta yıda geliştirmiyor.daha 2 hafta önce Batman: Arkham Knight yapımını bitirdiler.gta4 ile gta5 arasında çıkarıkları oyunlar red dead redeption,la noire ve max payne 3 yaptılar.hepside çok iyi oyunlardı.

rockstar az oyun yapsada hepsi kaliteli.ubisoftu oyunlarının nasıl olduğunu internetten bakabilirsin.en sonki örnek ac unity.

www.ustaderslik.com
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)

cArleone adlı üyeden alıntı

oyunların hepsi aynı yılda çıktı diye,hepsi 1 yılda geliştirilmedi.ac her sene çıkıyor ama oda copy+paste.
rockstar sadece gta yıda geliştirmiyor.daha 2 hafta önce Batman: Arkham Knight yapımını bitirdiler.gta4 ile gta5 arasında çıkarıkları oyunlar red dead redeption,la noire ve max payne 3 yaptılar.hepside çok iyi oyunlardı.

rockstar az oyun yapsada hepsi kaliteli.ubisoftu oyunlarının nasıl olduğunu internetten bakabilirsin.en sonki örnek ac unity.

assassin creed , assassin creed 2 , assassin creed brotherhood, assassin creed revelation, bunlar copy paste mi ? değil assassin creed 3 , blackflag, unity de değil tek kötü tarafları ezio ve altair gibi kaliteli hikaye modundan muaf olmaları hepsinin içeriği farklıydı haritası farklıydı copy paste diyorsan call of duty bakabilirsin , hadi hepsi aynı yılda çıkmıyo diyelim gene yılda en az oyun çıkartıyo bu ne demek oluyo adam ileri görüşlü oyun projelerini belli bir düzene sokmuş ki bu sadece bir firmadan örnek ek olarak dediğin çoğu oyununda batmanda dahil http://www.gamespot.com/articles/batman-arkham-knight-pc-problems-were-known-for-mo/1100-6428577/ aynı sorunlar baş gösteriyor pc optimizasyonu ve buglar yaşanan bu sorunlarda oyun steamden kaldırıldı çok fazla eleştirildiği için geri koyuldu

http://www.shacknews.com/article/90164/batman-arkham-knight-pc-suffering-from-poor-optimization

https://www.youtube.com/watch?v=XxCuGPg657Y

cArleone cArleone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web master
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 226
  • Beğeniler 85 / 59
  • Ticaret 9, (%100)

assassin creed , assassin creed 2 , assassin creed brotherhood, assassin creed revelation, bunlar copy paste mi ? değil assassin creed 3 , blackflag, unity de değil tek kötü tarafları ezio ve altair gibi kaliteli hikaye modundan muaf olmaları hepsinin içeriği farklıydı haritası farklıydı copy paste diyorsan call of duty bakabilirsin , hadi hepsi aynı yılda çıkmıyo diyelim gene yılda en az oyun çıkartıyo bu ne demek oluyo adam ileri görüşlü oyun projelerini belli bir düzene sokmuş ki bu sadece bir firmadan örnek ek olarak dediğin çoğu oyununda batmanda dahil http://www.gamespot.com/articles/batman-arkham-knight-pc-problems-were-known-for-mo/1100-6428577/ aynı sorunlar baş gösteriyor pc optimizasyonu ve buglar yaşanan bu sorunlarda oyun steamden kaldırıldı çok fazla eleştirildiği için geri koyuldu

http://www.shacknews.com/article/90164/batman-arkham-knight-pc-suffering-from-poor-optimization

https://www.youtube.com/watch?v=XxCuGPg657Y

batmanin pc versiyonu kötü port edilmiş ama konsol sürümü bu senenin en iyi oyunu olmaya aday.
ayrıca assassin creed , assassin creed 2 , assassin creed brotherhood, assassin creed revelation hikaye dışında değişen pek bir şey yok.aynı görevler ve dinamikler.tek ac 4 sevmiştim onda gemi sistemi ile bir farklılık getirdiler.ayrıca call of duty ea nin oyunu.ac gibi sürekli benzer oyunlarla ilerliyor.
nintendo oyunlarında 1-2-3 diye giden oyunlara bakarsan anlarsın neden copy+paste dediğimi.ubisoftun bazı oyunlarını bende seviyorum,ama rockstar bana göre daha iyi.

www.ustaderslik.com

• Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)

cArleone adlı üyeden alıntı

batmanin pc versiyonu kötü port edilmiş ama konsol sürümü bu senenin en iyi oyunu olmaya aday.
ayrıca assassin creed , assassin creed 2 , assassin creed brotherhood, assassin creed revelation hikaye dışında değişen pek bir şey yok.aynı görevler ve dinamikler.tek ac 4 sevmiştim onda gemi sistemi ile bir farklılık getirdiler.ayrıca call of duty ea nin oyunu.ac gibi sürekli benzer oyunlarla ilerliyor.
nintendo oyunlarında 1-2-3 diye giden oyunlara bakarsan anlarsın neden copy+paste dediğimi.ubisoftun bazı oyunlarını bende seviyorum,ama rockstar bana göre daha iyi.

konsol sürümüne bişey diyemem orada iyi fakat pc sürümünde evlatlık gibi davranmış ac nin hikaye görevi bittikten sonra brotherhoodtan itibaren on numara mp oynayışı geliyo fakat son oyununa eklememişler

MaMiFilm MaMiFilm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 558
  • Beğeniler 55 / 139
  • Ticaret 0, (%0)
Burada bazı arkadaşlar GTA V ve diğer oyunlar bir mi demişte tek karşılaştırma kıstası olarakta oyunun satış rakamlarını öne sürmüşler. Her çok satan oyun iyi oyundur diye bir durum söz konusu olamaz. GTA'nın çok satmasının arkasında binlerce neden var bunu kalkıpta oyunun kalitesine bağlayamazsınız. Ayrıca Rockstar kesinlikle çok hantal bir şirkettir bunu bilerek mi yapıyorlar yoksa gerçekten beceriksizler mi orasını bilemeyiz ancak hantal oldukları kesin. Bir oyunun PC sürümü 2 yılda çıkmaz, kaç kere erteleme duyurusu yaptılar vs.

Konuya gelecek olursak tüm Amerika kıtasında geçen bir oyunun boyutları muhtemelen akla hayale sığmaz. Eğer haritaların kalitesini düşürmeden yaparlarsa sırf bu oyun için harici bir disk almak zorunda kalınabilir.

Profesyonel makale hizmeti için iletişime geçebilirsiniz.

NodeJS NodeJS Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 24 / 26
  • Ticaret 0, (%0)

MaMiFilm adlı üyeden alıntı

Burada bazı arkadaşlar GTA V ve diğer oyunlar bir mi demişte tek karşılaştırma kıstası olarakta oyunun satış rakamlarını öne sürmüşler. Her çok satan oyun iyi oyundur diye bir durum söz konusu olamaz. GTA'nın çok satmasının arkasında binlerce neden var bunu kalkıpta oyunun kalitesine bağlayamazsınız. Ayrıca Rockstar kesinlikle çok hantal bir şirkettir bunu bilerek mi yapıyorlar yoksa gerçekten beceriksizler mi orasını bilemeyiz ancak hantal oldukları kesin. Bir oyunun PC sürümü 2 yılda çıkmaz, kaç kere erteleme duyurusu yaptılar vs.

Konuya gelecek olursak tüm Amerika kıtasında geçen bir oyunun boyutları muhtemelen akla hayale sığmaz. Eğer haritaların kalitesini düşürmeden yaparlarsa sırf bu oyun için harici bir disk almak zorunda kalınabilir.

Yazılanları iyi oku istersen satış oranları üzerinden kıyaslamadım. Anlayabileceğini zannetmiyorum o yüzden daha fazla yazmayacam.

MaMiFilm MaMiFilm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 558
  • Beğeniler 55 / 139
  • Ticaret 0, (%0)

NodeJS adlı üyeden alıntı

Yazılanları iyi oku istersen satış oranları üzerinden kıyaslamadım. Anlayabileceğini zannetmiyorum o yüzden daha fazla yazmayacam.

Ok kral.

Profesyonel makale hizmeti için iletişime geçebilirsiniz.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al