yalcnuygur adlı üyeden alıntı

Hocam kesinlikle sizlere katılıyorum ama bir yandan da bir şikayetim olsa oraya yazıyorum, çözülüyor.
Bence biraz da yararlı bir site ama işleyişi kesinlikle kötü bu konuda size katılıyorum.

ikinci paragrafa dikkat edin illa da kapatılsın demiyorum tüketici haklarının korunması için güzlel bir site ama gercekten mağdur olmayanlar da yalan şikayet oluşturabiliyor bu da firmalara zarar veriyor. Ben şimdi grisem oraya xxx firmasından zarar gordum desen hicbir kanıt delil istemeden yayınlayacaklar. Burada xx firmasının sucu ne ?

Ek Olarak:

AkSacli adlı üyeden alıntı

Bence firma ile anlaşma yoluna ve sunduğunuz 2.yol olan çözüm alternatifine gidilmeli.
Yani firmayı delil ıspat vs alıcak şekilde yönlendirmelisiniz. Çünkü bi çok ************** yada kötü hizmet veren firma orası sayesinde açığa çıkıyor bi çok kişiyi mağduriyetten kurtartıyor ki insanlar buna evet oyu vermez versede çok kişi vermez. O yüzden 2.alternatif daha mantıklı.

işe ben de sizlerden gelen öneriler doğrultusunda projemi şekillendireceğim. Destek olurmusunuz derken bunu kastetmiştim desteğiniz için teşekkürler