wmaraci reklam

#suruçtakatliamvar LANETLİYORUZ

56 Mesajlar 9.134 Okunma
wmaraci reklam

domaintescille domaintescille Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek bilişim
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 571
  • Beğeniler 451 / 50
  • Ticaret 12, (%83)
Merhaba,

Arkadaşlar Suruçta olan Bombalı saldırıyı lanetliyor ve kınıyoruz.

#suruçtakatliamvar Buna sessiz kalmamalıyız.

Ölenlere allahtan rahmet,
Yaralılara acil şifalar diliyoruz.

Allah Yardımcımız olsun.

NOT: 3 Bomda Daha bulunduğu söyleniyor.
Turkgucu21 nettebilgi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Aleejhoan Aleejhoan Yol açık, yola çık! Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Proje Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1533
  • Beğeniler 230 / 380
  • Ticaret 135, (%100)
Lanet olsun yezide...
Rekomedya nettebilgi ahmetcem96

kişi bu mesajı beğendi.

http://www.alicankosedag.com.tr

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)
Hatırlamakta fayda var

Turkgucu21

kişi bu mesajı beğendi.

armoniy armoniy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mimarlık Adayı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 975
  • Beğeniler 227 / 270
  • Ticaret 2, (%50)
Türkiyeyi ben yönetseydim top var tüfek var herşeyimiz var ORTA doğunun en güçlü ülkesiyiz

1,5 milyon asker + tank+f16 + diğer zırhlı araçlar + havadan denizden karadan

HARİTADAN silerdim . temizlerdim alırdım suriyenin yarısınıda koyardım artık burada benim petrolüde alırdım

ama işte keşke dediklrim gibi koaly olsa kolay değil
domaintescille

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

ArdaEgridere ArdaEgridere Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 1247
  • Beğeniler 77 / 110
  • Ticaret 6, (%83)

armoniy adlı üyeden alıntı

Türkiyeyi ben yönetseydim top var tüfek var herşeyimiz var ORTA doğunun en güçlü ülkesiyiz

1,5 milyon asker + tank+f16 + diğer zırhlı araçlar + havadan denizden karadan

HARİTADAN silerdim . temizlerdim alırdım suriyenin yarısınıda koyardım artık burada benim petrolüde alırdım

ama işte keşke dediklrim gibi koaly olsa kolay değil

abdyi yenebilecekmisin ?

• Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

ArdaEgridere adlı üyeden alıntı

abdyi yenebilecekmisin ?

Amaç Işid ile savaşmak olsa hiç bir ülke buna karşı çıkmayacaktır, İran amerika himayesinde ki ırakta resmi olarak ışid ile savaş halinde fiili olarak askerini ıraka soktu ve savaşıyor kimse de sen nasıl yaparsın diyemedi.

Aptal stratejiler izleyerek kendilerini de yakacak bir ateşi büyüttüler desteklediler .

Burada önümüze çıkan handikap Işid ile savaşmasını düşündüğünüz ülke yönetiminin Işide açıktan destek veriyor olması. Bir kaç öfkeli çocuk , esadın zalimliğine karşı haklı mücadele gibi söylemleri bu ülke yöneticilerinin ağzından duyduk. Hatta sınır boyu Işid kontrolündeyken sesini çıkarmayan aynı alçaklar bölgede PYD kontrolü ele geçirince böyle bişeye izin vermeyiz orada bir ülke kurdurmayız kimseye aldırmaz oraya gireriz demedi mi ? Sınır boyu kurulan bir Kürt devletinin ülkemize tek zararı Işide lojistik destek yollarının kapanması olacaktı . Bu kadar yırtınmalarının sebebi temel olarak buydu. Bütün açıklamalar ortada görünüyor ki bu ülke yöneticileri için Işid düşman değil. Daha çok devletin kapalı kapılar ardında kullandığı maşa hücreler barındıran dost bir örgüt (bana göre değil devlete göre böyle)

Saldırıyı da devletin isteğiyle mi yaptılar yoksa ters düşüp destekleri kesiliyor diye mi yaptılar bilmiyorum. Yapmadıkları şey değil çünkü ben her şeyi bekliyorum hiç bir şeye şaşırıp yok artık falan demem ...
Bir kaç güne o konuda da bilgi sahibi oluruz sanırım.

Bugünler daha iyi günlerimiz, zayıfladıkça Suriyede sahaları daraldıkça dışarı sıçratarak bizim ülkemiz içinde ses getirecek eylemler de yapacaklardır. Binlerce Işid hücresi var Türkiyede boş yere burada tuttuklarını düşünmeyin , hem buradan giden Türk cihadistlerinde geri dönüşleri belki bize karşı savaşları eylemleri olacak. Zor günler yaşayacağımız kesin .

ArdaEgridere ArdaEgridere Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 1247
  • Beğeniler 77 / 110
  • Ticaret 6, (%83)

LikeSend adlı üyeden alıntı

Amaç Işid ile savaşmak olsa hiç bir ülke buna karşı çıkmayacaktır, İran amerika himayesinde ki ırakta resmi olarak ışid ile savaş halinde fiili olarak askerini ıraka soktu ve savaşıyor kimse de sen nasıl yaparsın diyemedi.

Aptal stratejiler izleyerek kendilerini de yakacak bir ateşi büyüttüler desteklediler .

Burada önümüze çıkan handikap Işid ile savaşmasını düşündüğünüz ülke yönetiminin Işide açıktan destek veriyor olması. Bir kaç öfkeli çocuk , esadın zalimliğine karşı haklı mücadele gibi söylemleri bu ülke yöneticilerinin ağzından duyduk. Hatta sınır boyu Işid kontrolündeyken sesini çıkarmayan aynı alçaklar bölgede PYD kontrolü ele geçirince böyle bişeye izin vermeyiz orada bir ülke kurdurmayız kimseye aldırmaz oraya gireriz demedi mi ? Sınır boyu kurulan bir Kürt devletinin ülkemize tek zararı Işide lojistik destek yollarının kapanması olacaktı . Bu kadar yırtınmalarının sebebi temel olarak buydu. Bütün açıklamalar ortada görünüyor ki bu ülke yöneticileri için Işid düşman değil. Daha çok devletin kapalı kapılar ardında kullandığı maşa hücreler barındıran dost bir örgüt (bana göre değil devlete göre böyle)

Saldırıyı da devletin isteğiyle mi yaptılar yoksa ters düşüp destekleri kesiliyor diye mi yaptılar bilmiyorum. Yapmadıkları şey değil çünkü ben her şeyi bekliyorum hiç bir şeye şaşırıp yok artık falan demem ...
Bir kaç güne o konuda da bilgi sahibi oluruz sanırım.

yalnız işidi abd ve diğer avrupa ülkeleri destekliyor bunuda unutma savaşmak istediğin an karşında onları bulacaksın

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)
Kültür merkezine karşı yapılmış din ile beyni yıkanmışların yaptığı kalleşçe bir saldırı. Işid belası bize de uzandı. Bakalım "ya savaş suçu olsa ne olacak devletimiz için" diyenler bu konuda ne diyecek.

• Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

ArdaEgridere adlı üyeden alıntı

yalnız işidi abd ve diğer avrupa ülkeleri destekliyor bunuda unutma savaşmak istediğin an karşında onları bulacaksın

Hayır.

Devletlerin destekliyor olmaları bir şeyi değiştirmez, zaten gönderildiği kanıtlanan silahlara susulmasının sebebi de bu diğer ülkelerin de destek vermiş olması orada hemfikiriz.

Medya aracılığıyla tüm dünya halklarının gözünde Işid gerçeği anlatıldı insanlığa tanıtıldı. Şimdi biz onlarla savaşıyoruz diye tutup İsrail yada Amerika yada x ülke bize karşı çıkamayacaktır. Dünyaya bunu kimse izah edemez. Koalisyon olarak zaten bombalıyorlar savaş halindeler. Bizim oraya müdahalemiz dünya insanlığı tarafından ancak alkışlanacaktır. Böyle bir durumda hiç bir devlet aksi bir davranışta bulunamaz. Ama bu çözüm değil olası müdahalede Türkiye karışacaktır.

Bana sorarsanız ben savaşılması taraftarı değilim. Türkiye siyasi pisliklerinden arındırıldığı takdirde bir çok konuda kendi içimizde Işid varlığını yok edebilecek güçte bir ülke. Sempatizanı dahi tutuklanmalı buna vekiller valiler emniyet müdürleri askeri personeller bakanlar da dahil güzelleme yapan herkes aynı şekilde tutuklanmalı , giyim kuşam söylem benzerliği taşıyanlar direk olarak sorgulanmalı hiç bir şekilde serbestlik tanınmamalı, bu yapı PKK ile falan kıyaslanamayacak kadar tehlikeli çünkü meşru ortam arayan bir amaca sahip değiller. Sınır tamamen kapatılmalı muhalif diye önüne gelene verilen destek sonlandırılmalı, Suriyede Esad ordusu hariç tüm silahlı oluşumlar direk olarak terörist ve düşman kabul edilmeli. Eğer askeri bir destek sunulacaksa bu sadece oranın meşru devlet ordusuna sunulmalı.

Zorla savaşın içine çekiliyoruz. Politik hatalar da buna zemin hazırladı. Rahmetli olduğu için örnek verebilirim artık siyasi bir varlığı yok, Erbakan hoca yıllar öncesinde yapılmaya çalışanları anlatmıştı Suriye konusunda yıllardır Türkiyeyi savaşa sokmak istendiğinden bahsetmişti. Bu bizi de yakar diye defalarca uyarıda bulunmuştu gelecek nesillerle paylaşmıştı. Yani bu uzun süredir planlanan bir konuydu ve Türkiye bu tuzağa bile isteye yönetenler tarafından bu dönemde düşürülmüş oldu.
Mantıklı düşünüldüğünde Türkiyenin güvenlik garantisi Suriye Irak ve İranın bütünlüğüyle doğrudan alakalı, Kuzey Irak Kürdistanıyla iyi ilişkiler kurarak Amerikanın da onlara destek vermesiyle o bölgeyi sağlama almıştık, İran kısmı ise bölgede en sağlam devletlerden biri olduğundan demir kapı gibi güvencedeydi, tek zayıf halka iç karışıklığa açık politikalar yürüten Esad yönetimli Suriyeydi . Bunları aşmadan ortadoğunun pisliği bize varamıyordu, biz bu güvencemizi yok sayıp ellerimizle komşu ülkenin karıştırılmasına destek verip kendi güvenliğimizi de tehlikeye attık. Bütün bunların mutlak bir bedeli olacaktır. Şu an yaşadıklarımız bence yaşayacaklarımızın yanında kıyaslanamayacak kadar küçük şeyler.

Fatma Fatma WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / K
  • Meslek Anne
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 1499
  • Beğeniler 413 / 412
  • Ticaret 12, (%100)
Saldırıyı kınıyorum yapanların ve yaptıranların Allah belalarını versin!ölenlere Allahtan rahmet diliyorum
Rekomedya domaintescille Turkgucu21

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al