freelance iş ilanları

2. Adsense açılımı olur mu?

14 Mesajlar 2.025 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

sanaltus sanaltus Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 133
  • Beğeniler 3 / 20
  • Ticaret 8, (%100)
Merhaba arkadaşlar sitem için 3-4 yıl önce başvuruda bulunmuştum ve kabul edildi. 1 2 ay öncesinde ise hesabımı başkasına verdim. O kişi e-posta, adresi, vb. bana ait olan her şeyi değişti. Ben farklı eposta adresi ile aynı adres ve aynı bankaya alabilirmiyim? ne de olsa bilgilerimi o değiştmişti???

wmaraci
reklam

JrFree JrFree . Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek .
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 485
  • Beğeniler 80 / 76
  • Ticaret 30, (%100)
aynı ip üzerinden alınmaz diye biliyorum

• Üyelik 17.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 133
  • Beğeniler 3 / 20
  • Ticaret 8, (%100)
ıp işi kolay laptopdan girerim önemli olan adres ve banka aynı olur mu? Ama 1. Hesabımdan ayarlarımı sildi arkadaş.

BigSEO BigSEO Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Engineering
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 52 / 621
  • Ticaret 54, (%94)
Kendi bilgilerinle hesap onayladın mı ?

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 17.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 133
  • Beğeniler 3 / 20
  • Ticaret 8, (%100)
Evet,1. hesabımda onaylanmıştı. Şuan adıma ve adresime ait adsense yok 2. si kabul olur mus sizce www.plastikkafa.com(yayınlar artıcak)

KingBlogger KingBlogger Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Editör, Blogger Tema Yayıncısı
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1107
  • Beğeniler 240 / 251
  • Ticaret 35, (%100)
İp adresi muhabbeti bazı arkadaşların sağdan soldan duydukları hikayelerdir aynı ip üzerinden 3 kez aldım ve kişisel bilgilerde aynı oldu banka bilgileri ise onun hakkında bir bilgim yok çünkü 2 hesabı sattım elimde kalan hesapta tek kişisel banka bilgilerimi girdim bu konu hakkında bir bilgim yok.

E-posta farklı olsun, ad, adres gibi bilgiler eğer daha önce bir onay olmamışsa bunlarda aynı olabilir fakat bir onay olmuşsa kardeşiniz veya herhangi bir arkadaşınız adına başvuru yapmanızı öneririm İp adresi dediğim gibi bir hikayeden öteye gitmez deneyimler en azından bunu bana gösterdi.

• Üyelik 17.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 133
  • Beğeniler 3 / 20
  • Ticaret 8, (%100)

KingBlogger adlı üyeden alıntı

İp adresi muhabbeti bazı arkadaşların sağdan soldan duydukları hikayelerdir aynı ip üzerinden 3 kez aldım ve kişisel bilgilerde aynı oldu banka bilgileri ise onun hakkında bir bilgim yok çünkü 2 hesabı sattım elimde kalan hesapta tek kişisel banka bilgilerimi girdim bu konu hakkında bir bilgim yok.

E-posta farklı olsun, ad, adres gibi bilgiler eğer daha önce bir onay olmamışsa bunlarda aynı olabilir fakat bir onay olmuşsa kardeşiniz veya herhangi bir arkadaşınız adına başvuru yapmanızı öneririm İp adresi dediğim gibi bir hikayeden öteye gitmez deneyimler en azından bunu bana gösterdi.

Yorumunuz için teşekkürler. 1 gün olmadan adsenseden şu mesajı aldım. Fakat resimdeki eposta arkadaşa verdiğim epostadır. Benim kullandığım değil. Değiştiği halde neden böyle bir şey yapabilir ki???

political political ... Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 428
  • Beğeniler 9 / 105
  • Ticaret 38, (%100)
Aynı isim, aynı adres, aynı e-posta ve çerezleri silmeden başvuru yaparsanız başkasına devrettiğiniz hesap sizdeymiş gibi muamele yapılır. Hesabın el değiştirmesi gibi bir durum adsense kurallarına aykırı olduğundan o hesap sizin muamalesi yapılır. Eğer aynı isimle açacaksanız, adres, telefon ve diğer tüm kişisel bilgileri farklı girmeniz gerekiyor ki sistem sizi farklı biri olarak algılasın. En kolay yol farklı isimle almaktır.

• Üyelik 17.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 133
  • Beğeniler 3 / 20
  • Ticaret 8, (%100)

political adlı üyeden alıntı

Aynı isim, aynı adres, aynı e-posta ve çerezleri silmeden başvuru yaparsanız başkasına devrettiğiniz hesap sizdeymiş gibi muamele yapılır. Hesabın el değiştirmesi gibi bir durum adsense kurallarına aykırı olduğundan o hesap sizin muamalesi yapılır. Eğer aynı isimle açacaksanız, adres, telefon ve diğer tüm kişisel bilgileri farklı girmeniz gerekiyor ki sistem sizi farklı biri olarak algılasın. En kolay yol farklı isimle almaktır.

Yorumunuz için teşekkürler farklı isimle açarsam. Ozaman da banka hesabımda ki adın da farklı olması gerekir mi???

Muhammed Muhammed Nev-i Şahsına Münhasır Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Acil Tıp Teknikeri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1713
  • Beğeniler 630 / 629
  • Ticaret 38, (%97)

political adlı üyeden alıntı

Aynı isimle, farklı adresle (Yani adres tanımını farklı yaparak), Farklı eposta ile ve başka pcden başvuru yaptım, kabul edilmişti. Aynı isim de olur ne de olsa bu dünya da aynı isme sahip hiç mi biri yok :)

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al