modernhoca adlı üyeden alıntı

yazılımmı yoksa forexmi yeşil diyince aklıma forex geldi :D

yazılım hocam da forexlede ilgilendim bi dönem:) olmuyor ama bana göre değil.

Ek Olarak:

FurkanKandemir adlı üyeden alıntı

Kimseyi suclamıyorum ama bahsedecek olursak çok şey yazmam gerekecek bu yüzden uykulu halimle aklıma gelenleri yazayım..

* Masa başı çalışıyorsun kliman var yük taşımıyorsun. Seninki de iş mi nasıl yorulacaksın ki ?
* Malzeme almıyorsun bir şey yapmıyorsun bilgisayara bir şeyler yazıyorsun tıklıyorsun 2.000 TL net kar ohh mis ?
* Kardeş sen bilgisayardan anlıyormuşsun fb'de okey hilesi varmış bana yapar mısın ?
* Sene olmuş 2015 hadi cocuklar bu sene flash ogrenelım web site yaparsınız Lise. Kimse demiyor ki cocuklar devir php asp.net devri ben size a b öğrettim bi sonraki derse "BABA" yazıp gelin ? Öğretmenleri de suclamamak lazım müfredat.
* Ben wp kurmayı biliyorum dur 250 TL'ye site satayım yarın müşteri ararsa açmam. Olmuyor bu derim ya da bi 200 TL daha isterim. Sonra ?
* Sen 2 yıllık mezunsun ne anlarsın çok katmanlı mimariden. Bana mühendis lazım ?
* Abi ben yeni mezun yazılım mühendisiyim 2.000 tL ye işe başlamam 3.000 isterim. İstersin ??

Yabancı ülkede genc yaşta yazılımla ugrasmalarının nedeni istek ilgi ve imkanlar.
Ben eve bilgisayarı yaklaşık 14-15 yaşında aldım sanırım. Bu yaşta bilgisayarı olan bir kişi ile 8 yaşında bilgisayarı olan kişi bir mi ?
Daha çok yazarım da gerek yok. Çünkü bir şey değişmeyecek...
Kısaca toparlarsak.
İstek, imkan, çevre ...

çok haklısınız tabii ama bunu değiştirmek yönetenlerin elide, e peki niye değiştirmiyorlar?