freelance iş ilanları

Ankaralıların 'Yaşar Abi'sine polis işkencesi

54 Mesajlar 7.544 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
Tarafsız mı? Tam inanacağım bir gülme geliyor. :D HDP'nin milletvekilinin PKK'ya silah taşıdığı haberini de paylaşsana madem. Yine HDP'nin milletvekilinin PKK sizi tükürüğünde boğar haberini de paylaşabilirsin mesela. Hatta ve hatta doğudaki HDP'li belediyelerin nasıl PKK'ya yardakçılık yaptığını, belediye araçları ile hendekler kazıldığını da paylaşabilirsin.

Geçeceksin tarafsızlık olayını FilmleriTV. Burada herkes senin hangi tarafta olduğunu biliyor.
MuratAltun ekbilisimm konusal

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

isousluer adlı üyeden alıntı

Tarafsız mı? Tam inanacağım bir gülme geliyor. :D HDP'nin milletvekilinin PKK'ya silah taşıdığı haberini de paylaşsana madem. Yine HDP'nin milletvekilinin PKK sizi tükürüğünde boğar haberini de paylaşabilirsin mesela. Hatta ve hatta doğudaki HDP'li belediyelerin nasıl PKK'ya yardakçılık yaptığını, belediye araçları ile hendekler kazıldığını da paylaşabilirsin.

Geçeceksin tarafsızlık olayını FilmleriTV. Burada herkes senin hangi tarafta olduğunu biliyor.

Daha önce de yazdım doğrudan partiler hakkında haber paylaşılması yasak. Bu tarz konular açtınız silindi. PKK'ya silah taşıdığı ile ilgili haber yalanlandı, belediyelerle ilgili de haberler havuz medyası hariç bir kaynak yok. Bu haberlerin bu hali ile yayınlanması ise etik dışıdır.

Benim tarafım barıştır. Ne zaman barış söylemleri yerini kurumsal olarak savaşa çevirir kan siyaseti yapar o zaman ben de tarafımı lanetlerim.

Aynı şekilde sizin de tarafınız bellidir.

• Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)

FilmleriTV adlı üyeden alıntı

Daha önce de yazdım doğrudan partiler hakkında haber paylaşılması yasak. Bu tarz konular açtınız silindi. PKK'ya silah taşıdığı ile ilgili haber yalanlandı, belediyelerle ilgili de haberler havuz medyası hariç bir kaynak yok. Bu haberlerin bu hali ile yayınlanması ise etik dışıdır.

Benim tarafım barıştır. Ne zaman barış söylemleri yerini kurumsal olarak savaşa çevirir kan siyaseti yapar o zaman ben de tarafımı lanetlerim.

Aynı şekilde sizin de tarafınız bellidir.

PKK'ya silah taşıyoruz diye alenen kabul edecek halleri yok zaten. Aynı şey belediyelerin olayı için de geçerli. Fazla söze gerek yok, senin ne olduğun belli.

Ayrıca WM Aracı yönetimine de akıl sır ermiyor. Devleti kötüleyen konuların yayınlanması serbest ama partilerle ilgili konuların yayınlaması yasak. Enteresan.
konusal

kişi bu mesajı beğendi.

MuratAltun MuratAltun www.webmarkt.net Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek WEBMASTER/GRAFİKER
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 277 / 189
  • Ticaret 0, (%0)
Bu ülkede bir savaş yok ki barış olsun.Barış dağdaki sperm fazlalarının uydurduğu bölünmeye dayanan ve uydurdukları şefkatli bir bakış açısıdır.Benim işyerimde kürtüde var çerkezide sokakda onlarca kürt arasında ben rahatca yürüyorken onlarda yürüyor.Tek oalrak dağdakiler saldırıyor devlet de savunuyor,bu sefer devlet saldırırken barış barış ya geçin şu işi.
isousluer

kişi bu mesajı beğendi.

GrafiMarkt,Webmarkt,HostingBurda
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

PKK'ya silah taşıyoruz diye alenen kabul edecek halleri yok zaten. Aynı şey belediyelerin olayı için de geçerli. Fazla söze gerek yok, senin ne olduğun belli.

Belediye haberinde hangi belediye olduğu dahi belirtilmemiş yahu? Siz ne diyorsunuz gözünüzü seveyim, ne kadar kuşkucu yaklaştığınızı biliyorum haberlere. Bana herhalde taraf olma konusunda sitem edecek en son kişilerdensiniz.

• Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)

Belediye haberinde hangi belediye olduğu dahi belirtilmemiş yahu? Siz ne diyorsunuz gözünüzü seveyim, ne kadar kuşkucu yaklaştığınızı biliyorum haberlere. Bana herhalde taraf olma konusunda sitem edecek en son kişilerdensiniz.

Ben senin gibi tarafsızım deyip de arka arkaya konu açmıyorum. :) Sen ne kadar tarafsan ben de o kadar tarafım.
MuratAltun konusal krm

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

Ben senin gibi tarafsızım deyip de arka arkaya konu açmıyorum. :) Sen ne kadar tarafsan ben de o kadar tarafım.

O zaman sıkıntı yok, haber yalansa ya da belli bir siyasi partiyi yerip övüyorsa şikayet edersiniz kaldırılır. Onun haricinde lütfen sırf hoşunuza gitmiyor diye sansür istemeyin, çağ dışı görünüyorsunuz.

armoniy armoniy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mimarlık Adayı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 975
  • Beğeniler 227 / 270
  • Ticaret 2, (%50)

http://prntscr.com/7yt78n

• Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)

O zaman sıkıntı yok, haber yalansa ya da belli bir siyasi partiyi yerip övüyorsa şikayet edersiniz kaldırılır. Onun haricinde lütfen sırf hoşunuza gitmiyor diye sansür istemeyin, çağ dışı görünüyorsunuz.

Sansür isteyen kim? Daha fazla yayınla, senin nasıl bir tarafta olduğunu bilen kişiler birkaç kişi ile sınırlı kalmasın.

Kardeşim senin de ne demek istediğin bir türlü anlaşılmıyor valla. :) SS'deki kişi iki kelimeyi bir araya getirip cümle kuramamış. Ne demiş anlayamadım.

MuratAltun MuratAltun www.webmarkt.net Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek WEBMASTER/GRAFİKER
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 277 / 189
  • Ticaret 0, (%0)

Sen çağdaşlığı ne sanıyon kardaş.Sen benim ülkemde terör eylemleri yapan bir uzantının siyasi kolunu tutarak dağdakini ayırarak çağdaş olduğunumu sanıyosun.

Senin çağdaşlık dediğin ülkeni aciz göstermek mi.?
Senin çağdaşlık dediğin kendi tarafındaki yanlışlıkları görmezden gelmen mi.?
Senin çağdaşlık anlayışın ben doğru yanlış konuşurum beni susturamazsınız mı?
Senin çağdaşlık dediğin çağdaş gibi gözüküp cahillere propaganda yapmak mı.?

O zaman boş konuşuyosun.Kendini çağdaş gösterip ayıklanmaya çalışma.Paylaştığın konulardan neye hizmet eden bi anlayışın içinde olduğunu farketmeyecek insan yok bu forumda.Sizin gibi aydın gözükmeye çalışan peşinden insanları koşturmak için diğerlerinin yanlışlarından faydalanmaya çalışan aslında aciz fakat çağdaş insan o kadar çok ki bu canına yandığımın topraklarında .

GrafiMarkt,Webmarkt,HostingBurda
wmaraci
Konuyu toplam 11 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 11 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al