konusal adlı üyeden alıntı

Forum yönetimine sizi bir değil birden fazla şikayet ettim.

Forum yönetiminin bunca kişinin söylediği sözleri görmezden gelip hala sizi burada konuşturuyor olması da düşündürücü.

Bilgiden korkmuyorum , sizin gibi insanlar yüzünden ortamın bozulacağından endişeleniyorum.

Kendi düşünceme, yapıma uymayan bir çok konuda fikrimi belirtmişim, neden görmek istemeyeyim ki.

Size açıkça sorduğum zaten oydu, neden ithamda bulunuyorlar, acaba suç hep karşı tarafta mı onu düşündünüz mü ?

Size bu tavrınızın hoş olmadığını söylüyorum.

Ben aklımdakini, düşüncemi söyledim. Sizi tastamam yermek, hakaret etmek olsaydı çoktan yapardım.

Yönetimin paylaşılanlarda bir sakınca görmediği de geldi mi hiç aklınıza ? Belki de böyledir.

Ben birini savunmuyorum ancak şöyle de bir gerçek mevcut. Arkadaş haber sitelerinden alıntılar yaparak haberler yayınlıyor. Bundan rahatsız olan arkadaşlar bazen bu haberlerin tam tersini yayınlayabiliyor. Siz bu haberlerden rahatsız oluyor olabilirsiniz ancak başkalarının da sizin paylaştıklarınızdan rahatsız olabileceğini düşündüğünüz oldu mu ? Değil konu, mesajlarından rahatsız olduğum onlarca insan var. Ancak ifade özgürlüğü denen bir şey de var. Kimse kimseye hakaret etmiyor. Ben bu durumda bu paylaşılanlarda bir sakınca göremiyorum.