wmaraci reklam
lidertakipci

Seocu arkadaşlara güzel bir sorum olacak.

20 Mesajlar 1.334 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

political political ... Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 428
  • Beğeniler 9 / 105
  • Ticaret 38, (%100)
Belediye isminin aramasında ilk sıraya çıkmanız neredeyse imkansız. Yanına haberleri kelimesi eklenmediği taktirde sizin siteniz o siteden daha değerli bir statüye sahip değildir. Bu konuda detaylı olarak aramaları kontrol ederseniz anlarsınız olayı zaten. Ben daha ilçe adı aramasında haber sitesinden sonra gelen belediye sitesi görmüş değilim. Varsa örnekleri detaylı incelemek gerek ama çok zor.

wmaraci
reklam

BertugErdem BertugErdem Eski Nick: KingStar Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Creative Director
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)
Çıkarsınız hocam çok sıkıntı etmeyin.

miharbisukarak miharbisukarak Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek İnternet Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 735
  • Beğeniler 121 / 106
  • Ticaret 6, (%100)

political adlı üyeden alıntı

Belediye isminin aramasında ilk sıraya çıkmanız neredeyse imkansız. Yanına haberleri kelimesi eklenmediği taktirde sizin siteniz o siteden daha değerli bir statüye sahip değildir. Bu konuda detaylı olarak aramaları kontrol ederseniz anlarsınız olayı zaten. Ben daha ilçe adı aramasında haber sitesinden sonra gelen belediye sitesi görmüş değilim. Varsa örnekleri detaylı incelemek gerek ama çok zor.

Belediye isminin aranması değil hocam yanlış anladınız sanırım ilçe adı araması ile belediyenin websitesi ilk sırada. Şimdi kontrol ettimde, İstanbul'un neredeyse bütün ilçe isimleri ile arama yaptığında 1. sıra belediye 2. sıra wiki var. Çok enteresan İstanbul kelimesi ile arama yaptığında Büyükşehir Belediyesi'nin sitesi 5. sırada.

TechnicaL TechnicaL Ruhumun Afrikası Kullanıcı
  • Üyelik 08.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** Ş**
  • Mesajlar 195
  • Beğeniler 13 / 81
  • Ticaret 2, (%100)
News'e kayıt olmak için öncelikle şu sayfadaki özet bilgileri, daha sonrada şuradaki ana başlıkları ve alt başlıklarını okuyup özümsedikten sonra eksikleriniz doğrultusunda sitenizi yeniledikten sonra tekrar başvuru da bulunmanızı tavsiye ederim.

Ayrıca, sitenize sabit sayfa olarak künye, gizlilik politikası, reklam, hakkımızda, iletişim gibi sayfalar eklemeniz ve bu sayfaları kurumsal, ciddi, tarafsız, özgün ve bağımsız bir haber sitesi izlemimi verecek şekilde doldurmanızın size faydası olacaktır.

Ekstra olarak, wordpress altyapısı ile devam edip özgün bir bir wordpress teması yaptıracak/yapacak imkanınız varsa kesinlikle özgün bir kodlamaya sahip tasarımla devam etmenizi tavsiye ederim.

Zaten bunları yapınca size seo açısından az da olsa yarayacaktır. Bunlara ek olarak sosyal medyayı aktif olarak kullanmanızı ve sitenize sosyal medya gönderilerini gömmenizi tavsiye ederim.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 27.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 735
  • Beğeniler 121 / 106
  • Ticaret 6, (%100)

KingStar adlı üyeden alıntı

Çıkarsınız hocam çok sıkıntı etmeyin.

Geleceği gören seocu :D

Ek Olarak:

TechnicaL adlı üyeden alıntı

News'e kayıt olmak için öncelikle şu sayfadaki özet bilgileri, daha sonrada şuradaki ana başlıkları ve alt başlıklarını okuyup özümsedikten sonra eksikleriniz doğrultusunda sitenizi yeniledikten sonra tekrar başvuru da bulunmanızı tavsiye ederim.

Ayrıca, sitenize sabit sayfa olarak künye, gizlilik politikası, reklam, hakkımızda, iletişim gibi sayfalar eklemeniz ve bu sayfaları kurumsal, ciddi, tarafsız, özgün ve bağımsız bir haber sitesi izlemimi verecek şekilde doldurmanızın size faydası olacaktır.

Ekstra olarak, wordpress altyapısı ile devam edip özgün bir bir wordpress teması yaptıracak/yapacak imkanınız varsa kesinlikle özgün bir kodlamaya sahip tasarımla devam etmenizi tavsiye ederim.

Zaten bunları yapınca size seo açısından az da olsa yarayacaktır. Bunlara ek olarak sosyal medyayı aktif olarak kullanmanızı ve sitenize sosyal medya gönderilerini gömmenizi tavsiye ederim.

Klavyenize sağlık hocam, söylediğiniz herşeyi harfiyen yapmış bulunuyoruz, lakin hala bir hareket yok.

political political ... Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 428
  • Beğeniler 9 / 105
  • Ticaret 38, (%100)

miharbisukarak adlı üyeden alıntı

Belediye isminin aranması değil hocam yanlış anladınız sanırım ilçe adı araması ile belediyenin websitesi ilk sırada. Şimdi kontrol ettimde, İstanbul'un neredeyse bütün ilçe isimleri ile arama yaptığında 1. sıra belediye 2. sıra wiki var. Çok enteresan İstanbul kelimesi ile arama yaptığında Büyükşehir Belediyesi'nin sitesi 5. sırada.

Belediyeden kastım ilçeydi sonrasında yazdım. İstediğiniz kadar ilçeyi kontrol edin ama aksi bir duruma rastlayabileceğinizi sanmıyorum. Neredeyse tamamında öyle ben de kontrol ettim farklı şehirlerin ilçelerini. Hatta çoğu ilçede ilk 4 sıra, belediye sitesi, kaymakamlık, milli eğitim müdürlüğü ve wiki sayfaları şeklinde sıralanıyor.
miharbisukarak

kişi bu mesajı beğendi.

BertugErdem BertugErdem Eski Nick: KingStar Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Creative Director
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)
Belediye siteleri genellikle seo uyumlu olmaz. Olsa'da özel bir çalışma genellikle yapılmamaktadır. Kelime'ne paravan kur ve haber sitelerinden kaliteli olmak şartıyla tanıtım yazısı al. Normal orta sitelerden sidebar link'de alabilirsin. Sosyal medya'da anahtar kelime imlemesi yapmayı unutmayın.
miharbisukarak

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 735
  • Beğeniler 121 / 106
  • Ticaret 6, (%100)
Ya vakit kaybediyorum 1. sıra için, Google'ın sıralamada bir standardı var 1. ve 2. sıralar bu anahtar kelimeler için rezerv yada o duvarı delicez :D Azimle

Ek Olarak:

KingStar adlı üyeden alıntı

Belediye siteleri genellikle seo uyumlu olmaz. Olsa'da özel bir çalışma genellikle yapılmamaktadır. Kelime'ne paravan kur ve haber sitelerinden kaliteli olmak şartıyla tanıtım yazısı al. Normal orta sitelerden sidebar link'de alabilirsin. Sosyal medya'da anahtar kelime imlemesi yapmayı unutmayın.

Tavsiyelerini göz önünde bulunduracağım, teşekkürler.

dtmuratcan dtmuratcan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Doktor
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 517
  • Beğeniler 487 / 104
  • Ticaret 10, (%100)
Halihazırda iki sitem kendi belediyelerini sıralamada geçtiği için şunu söyleyebilirim, belediyeler çok sayıda backlink sahibi oluyorlar ve pek çoğu ulusal medya kanallarında, gov.tr'ye sahip içişleri, sağlık bakanlığı gibi kurumlarda link barındırdığı için üst sıralarda herhangibir güncelleme yapmaksızın kalıyorlar.

Size tavsiyem şu olacak, evet arkadaşların dediği gibi makale girmeye devam edin ancak geçmiş dönemde yazdığınız makalelerinize ya da eski kategorilerinize tanıtım yazıları alıp yer verin. Tanıtım yazılarını doğru kullanırsanız ve kaliteli sitelere biraz harcama yaparak yayınlatırsanız çok kısa sürelerde de 1. sıraya gelip oturabiliyorsunuz.

Ayrıca news konusunda standartları arkadaşlar yazmışlar ancak bu işin altın bir kuralı yok, haberlerinizin özgün olmasının yanı sıra çabuk indeks almasının da önemli olduğunu düşünüyorum. İndeks hızınız nasıl acaba? Bulunduğunuz ilçe ile ilgili başka news kayıtlı site mevcut mu?

• Üyelik 27.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 735
  • Beğeniler 121 / 106
  • Ticaret 6, (%100)

dtmuratcan adlı üyeden alıntı

Halihazırda iki sitem kendi belediyelerini sıralamada geçtiği için şunu söyleyebilirim, belediyeler çok sayıda backlink sahibi oluyorlar ve pek çoğu ulusal medya kanallarında, gov.tr'ye sahip içişleri, sağlık bakanlığı gibi kurumlarda link barındırdığı için üst sıralarda herhangibir güncelleme yapmaksızın kalıyorlar.

Size tavsiyem şu olacak, evet arkadaşların dediği gibi makale girmeye devam edin ancak geçmiş dönemde yazdığınız makalelerinize ya da eski kategorilerinize tanıtım yazıları alıp yer verin. Tanıtım yazılarını doğru kullanırsanız ve kaliteli sitelere biraz harcama yaparak yayınlatırsanız çok kısa sürelerde de 1. sıraya gelip oturabiliyorsunuz.

Ayrıca news konusunda standartları arkadaşlar yazmışlar ancak bu işin altın bir kuralı yok, haberlerinizin özgün olmasının yanı sıra çabuk indeks almasının da önemli olduğunu düşünüyorum. İndeks hızınız nasıl acaba? Bulunduğunuz ilçe ile ilgili başka news kayıtlı site mevcut mu?

Tavsiyelerinizi dikkate alacağım teşekkürler. Bir kaç ay önce eklenen bir site var fakat 4-5 günde bir haber giriyorlar CM Bilişim altyapısını kullanıyor ve benim hemen altımda 4. sırada yer alıyor ilçe adı ile aramada. İndex hızım ise 1-3 dakika aralığında.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al