freelance iş ilanları

Sitem hakkındaki düşünceleriniz neler?

11 Mesajlar 1.451 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Muhammed Muhammed Nev-i Şahsına Münhasır Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Acil Tıp Teknikeri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1713
  • Beğeniler 630 / 629
  • Ticaret 38, (%97)
Merhaba arkadaşlar dini içerikli bir web sitem var. Her gün güncel konu ekliyorum.

Siteme daha neler eklemeliyim? Olumsuz yönleri neler sizlere sormak istedim.

Siteye yakında forum ekleyeceğim 2-3 aylıkken sizce iyi bir fikir mi?

Ek olarak; yarın akşam hizmete girecek olan dini radyom da site de belli bir kısım da çalacağım hafta sonu ilahi hafta içi belli hocaların hatimleri olacak her hafta bir hatim 7/24 çalacak.

Daha ne olabilir arkadaşlar :) ?

Ek olarak sitem; http://hayatislam.com/

Tema değişecek daha güzel profesyonel bir tema ile devam edeceğiz.

wmaraci
reklam

Canxx Canxx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Tasarımcı/İşletmeci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 3 / 35
  • Ticaret 1, (%100)
arapca bölümü yani blog ekle alexa 1.5milyon kadar yükselir. tasarım sadece güzel

takiplekazan takiplekazan www.ucuztakipcim.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 860
  • Beğeniler 85 / 277
  • Ticaret 1, (%100)
dini siteler iyi iş yapıyor. ama zamana ihtiyacı var.

Türkiye'nin en uygun fiyatlı sosyal medya paneli - www.ucuztakipcim.com

• Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1713
  • Beğeniler 630 / 629
  • Ticaret 38, (%97)

Canxx adlı üyeden alıntı

arapca bölümü yani blog ekle alexa 1.5milyon kadar yükselir. tasarım sadece güzel

Arapça bölümü derken neyi kast ettiniz?

takiplekazan adlı üyeden alıntı

dini siteler iyi iş yapıyor. ama zamana ihtiyacı var.

Yorumunuz için teşekkür ederim.

wmaraci
wmaraci

Canxx Canxx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Tasarımcı/İşletmeci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 3 / 35
  • Ticaret 1, (%100)
Muhammed Öksüz Ülkemizde çok arap yaşıyor ayrı yeten Arap ülkelerinde bu tür sitelere çok yoğun olarak giriliyor +blog açmanı tavsiye ederim Arapça dil seçeneği gibi düşün fazla konu olmasına gerek yok ama baya bi ilgi çeker.

Örneğin menü ekle Arapça olsun menüye sayfa aç +blog haline çevir oradan da paylaşım yapabilirsin.

Pisiprens Pisiprens xyz Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek E-Ticaret-Ürün Yönetim-Fotoğra
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 195
  • Beğeniler 20 / 46
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam ben beğenmedim yanlış anlamayın lütfen: Nedenleri: Biricisi kullandığın renkler, tema, dağıtım, tasarım genel olarak 2000 leri anımsatıyor. Dini içerikli temlarda hep aynı şey var. BAkın hepsi aynıdır. Bugüne kadar hiç güzeline de rastlamadım. Güzel bol resimli sade temalar kullanaya bakın. Artık mobil diye birşeyde var insanlar sıkılıyor bunlardan. Dini konularda meraklı biri olarak ben sizin sitenize girsen hemen çıkarım hiç merak etmem. Meraklı olmayanları hiç cezbedemezsiniz bile. Bu siteler hep kendini tekrarlıyor. Sen bari farklı ol. Dini resim bulmak zor olduğundan hep içeriğe ve aynı tarz resimlere sırılmayın biraz üretin bence. Yan tarfta da saat ve hava durumu gibi şeyler paylaşmayın. Diyaneti inceleyin bazı sayfaları çok güzel. Ondna ilham alabilirsiniz. Yeşilden kaçın. Farklı renk kullanın. Arkaplanı sade renk kullanın. Site çok yeşil. Güzel bi tasarım ve güzel içerik ile tutarsın. Arkadaşın biri dini siteler tutuyor demiş, neye göre tutuyor? yani reklam ve para kazanmak için mi yapıyorsun? (Bu hiç doğru değil içini boş bilgi ile dolduruyorsan) Yoksa gerçekten insalara birşeyler öğretmek mi istiyorsun. Eğer öğretmek ve paylaşmak ise amacın bence tasarımını değiştir yeniliğe yelken aç çok farkedecek.
Muhammed

kişi bu mesajı beğendi.

www.mevsimbahar.com

miharbisukarak miharbisukarak Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek İnternet Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 735
  • Beğeniler 121 / 106
  • Ticaret 6, (%100)
Yazı fontunu biraz büyültürsen daha okunaklı olur içerikler, çok yoruyor okumaya çalışırken.

ahmetbaslik ahmetbaslik Paypal bozulur PM Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 12 / 25
  • Ticaret 19, (%100)
Arapça dil ekleyip bölüm ekle ekstra blog ekle alexada sıralaman artar dikkatini çeker zaten 1-2 milyon kadar çeker diye düşünüyorum

• Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1713
  • Beğeniler 630 / 629
  • Ticaret 38, (%97)

Pisiprens adlı üyeden alıntı

Hocam ben beğenmedim yanlış anlamayın lütfen: Nedenleri: Biricisi kullandığın renkler, tema, dağıtım, tasarım genel olarak 2000 leri anımsatıyor. Dini içerikli temlarda hep aynı şey var. BAkın hepsi aynıdır. Bugüne kadar hiç güzeline de rastlamadım. Güzel bol resimli sade temalar kullanaya bakın. Artık mobil diye birşeyde var insanlar sıkılıyor bunlardan. Dini konularda meraklı biri olarak ben sizin sitenize girsen hemen çıkarım hiç merak etmem. Meraklı olmayanları hiç cezbedemezsiniz bile. Bu siteler hep kendini tekrarlıyor. Sen bari farklı ol. Dini resim bulmak zor olduğundan hep içeriğe ve aynı tarz resimlere sırılmayın biraz üretin bence. Yan tarfta da saat ve hava durumu gibi şeyler paylaşmayın. Diyaneti inceleyin bazı sayfaları çok güzel. Ondna ilham alabilirsiniz. Yeşilden kaçın. Farklı renk kullanın. Arkaplanı sade renk kullanın. Site çok yeşil. Güzel bi tasarım ve güzel içerik ile tutarsın. Arkadaşın biri dini siteler tutuyor demiş, neye göre tutuyor? yani reklam ve para kazanmak için mi yapıyorsun? (Bu hiç doğru değil içini boş bilgi ile dolduruyorsan) Yoksa gerçekten insalara birşeyler öğretmek mi istiyorsun. Eğer öğretmek ve paylaşmak ise amacın bence tasarımını değiştir yeniliğe yelken aç çok farkedecek.

Bu düşünceleri ben de hepsini düşündüm themeforest de güzel bir tema buldum. Özellikle de resimleri arttıracağım. Her konuya 3-4+ resim ekleyeceğim. Dini içerikli resim ben de fark ettim dışarıya çıkıp cami resmi evdeyken farklı düzenler de kuran-ı kerim resimleri çekip özgün resim yapacağım googla yazdığımız da en fazla 2-3 sayfa bir de hep aynı resimler.

Ek olarak; tema güzel istediğimiz renk var da arkadaşla onu tartışıyorduk yeşil olsun diyordu. Ama yeşili kafamız dan attık ne renk olsun sizce?

Pisiprens Pisiprens xyz Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek E-Ticaret-Ürün Yönetim-Fotoğra
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 195
  • Beğeniler 20 / 46
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam çini ve minyatüre has renkler vardır. Turkuaz ve tonları mavi-yeşil karışımı renkler asidik yeşil pastel renkler vs. Sitenizi değiştirecekseniz ben size renk kodları gönderebilirim.

www.mevsimbahar.com
wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al