lostyazilim

Sorun Bizde mi? Googlenin mi Kafası Kaçık ?

11 Mesajlar 1.024 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Sagme Sagme WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar iki ayı aşkın süredir adsense için uğraşıyoruz fakat hala olumlu sonuç alamadık. Her red cevabında yeni birşeyler öğrenip iyileştirmeye çalıştık. Sonuç tıkandık kaldık, sizden ricam bi göz atıp eksik bir yanımız var mı söylemeniz ve öneride bulunmanız. Teşekkürler.

www.otomobilio.com

wmaraci
reklam

AvukatDenizCelik AvukatDenizCelik Belki Bir Gün Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Avukat
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 652
  • Beğeniler 235 / 157
  • Ticaret 0, (%0)
Ben herhangi bir sorun göremedim hocam ; en son gelen mailde ne demişler acaba paylaşabilirmisiniz ?
Gerçi bendede aynı sorun var yetersiz içerik diyip duruyor oysa yeteri kadar var adsense bu kafa almıyor doğrusu

Hukuki Sorunlarınız İçin Pm Atabilirsiniz

sovetski sovetski ♛ PHP ♛ Kimlik Onayı
  • Üyelik 03.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 437 / 458
  • Ticaret 2, (%100)
Bence adsense daha çok domain yaşına ve günlük ziyaretçi sayısına önem veriyor

Ben adsenseye başvurduğumda domainimin 1 yaşı vardı ve sitemde en az 200 konu 300 ileti vardı

Başvurumun üzerinden 2 gün geçmeden kabul ettiler

Bence siz şuan için hit toplamaya ve bolca içerik eklemeye bakın, en fazla 4-5 ay sonra yeniden deneyin eminim kabul ederler

Sirius Sirius WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtube
  • Konum ABD
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 0 / 468
  • Ticaret 17, (%100)
Tema ücretsiz, içerikler kopya, özgün içerik yok daha saymaya gerek yok sayırım hataları başkasında aramayın.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 06.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

AvukatDenizCelik adlı üyeden alıntı

Ben herhangi bir sorun göremedim hocam ; en son gelen mailde ne demişler acaba paylaşabilirmisiniz ?
Gerçi bendede aynı sorun var yetersiz içerik diyip duruyor oysa yeteri kadar var adsense bu kafa almıyor doğrusu

Yetersiz içerikle başlayan standart mail gelmişti.

AvukatDenizCelik AvukatDenizCelik Belki Bir Gün Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Avukat
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 652
  • Beğeniler 235 / 157
  • Ticaret 0, (%0)

Sagme adlı üyeden alıntı

Yetersiz içerikle başlayan standart mail gelmişti.

Ayne dert hocam ; 6 aylık olmasını mı beklemek gerekiyor ne gerekiyor henüz anlamış değilim ; bilen arkadaşlar cevaplarsa güzel olur; takipteyim.

Hukuki Sorunlarınız İçin Pm Atabilirsiniz

• Üyelik 06.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

underworld adlı üyeden alıntı

Tema ücretsiz, içerikler kopya, özgün içerik yok daha saymaya gerek yok sayırım hataları başkasında aramayın.

İçerik özgün değil derken ? Yeni bir icat yada felsefe yapmıyorsak içerik nasıl özgün olsun. Tutupta ctrl+c , v yapmıyoruz. Farklı bir şekilde anlatmaya çalışıyoruz.

kasver kasver WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 337
  • Beğeniler 59 / 67
  • Ticaret 0, (%0)
7 aylık 70 içerikli site ile 2 gün sürmemişti adsense almam, 6 ay önemli bir sınır sanırım

///!!!\\\

civanspot civanspot Dijital Pazarlama Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Dijital pazarlama uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 69
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam bu durum biraz rankınızla yada en azından alexa rankınızla ilgili olabilir. ben başımdan geçeni anlatayım siz düşünüp inceleyip karar verin sitem ikincielesyasatal.com 4 haziran tarihinde ilk yayınlandı ve ben 1 ayı doldurduğunda yani 4 temmuzda başvurdum alexa rankım dünya geneli 3m türkiye sıralaması henüz yok idi. Başvurumdan 2 gün sonra onaylandı ve 320x100 bir banner 300x 600 başka bir reklam ve 300x 250 başka bir reklam da koydum anasayfama .. fakat meraktan reklamlara tıklamak gibi bir hata yaptım ve bana gelen mailde yetersiz içerikten dolayı kabul edilmediği söylendi.. bir kaç sayfama daha yazı ve video ekleyerek tekrar başvurdum, başvurduğumda türkiye sıralamam 60k dünya sırlamam 2 m idi tekrar kabul edildi ama bu sefer ben bir sayfaya 4 adet reklam koymak gibi bir hata yaptım cahilliğimden :) neyse gene kalktı reklamlar bende olayı tam anlağımdan 26 temmuzda tekrar başvurdum 1 gün sonra kabul edildi ve şuan karışık reklamları her gün ekliyorum o günden beri sorun yok .. burda anlatmak istediğim alexa rankınız olabilir emin olmamakla birlikte .. bir sayfaya 2 reklam koyun, reklamlara tıklamayın.
not: ben reklamı gelir elde etmek için değil google arama sırlamasından önlere çıkmak gibi bir efsane duyduğumdan koydum bu ne kadar doğru bilemiyorum bilen biri varsa yazarsa sevinirim

• Üyelik 06.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

kasver adlı üyeden alıntı

7 aylık 70 içerikli site ile 2 gün sürmemişti adsense almam, 6 ay önemli bir sınır sanırım

Ben süreye inanmıyorum bu işe başlamamıza sebep olan insan gözümüzün önünde domain alıp 5 gün içinde 30 konu ile hesabı aldı.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al