wmaraci reklam
lidertakipci

hazır blog script'i almak istiyorum

29 Mesajlar 3.483 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

imparatoryazilim imparatoryazilim volkan özdemir Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek müşteri temsilcisi
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad V** Ö**
  • Mesajlar 87
  • Beğeniler 136 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
:))))))))

Ek Olarak:

ysnbulut adlı üyeden alıntı

bulamazsın da hadi buldun diyelim bişey ekletmek yada düzenletmek istesen napıcan :) adam bulamazsın heralde

o zaman almayayım bari peki .php ile yazılmış özel script varmı?
yani yazdıra bilirmiyim

Sağlık ve başarı dileklerimle, volkan özdemir.
telefon : 0505 110 56 12
wmaraci
reklam

ysnbulut ysnbulut Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad Y** B**
  • Mesajlar 158
  • Beğeniler 26 / 18
  • Ticaret 1, (%100)

imparatoryazilim adlı üyeden alıntı

:))))))))

Ek Olarak:

o zaman almayayım bari peki .php ile yazılmış özel script varmı?
yani yazdıra bilirmiyim

Yazdırsanda aynışey olucak hiçbi zaman bi wp gibi veya açık kaynaklı bir sistem gibi kullanışlı ve hatasız yada geliştirilebilir olmuyacak bence mantıksız olur..
İlla wp den sıkıldım diyorsan ki ben hayatımda wp kullanmadım :D başka bişeyler dene mesela python dene nasıl kurarsın naparsın bilmem ama php de olmasın diyosan şu sıralar python aldı başını gidiyor yani

Örneğin : Django python ile yazılmış sanırsam :) githubdan araştırabilirsin bu tarz yeni şeyleri
imparatoryazilim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad V** Ö**
  • Mesajlar 87
  • Beğeniler 136 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

Yazdırsanda aynışey olucak hiçbi zaman bi wp gibi veya açık kaynaklı bir sistem gibi kullanışlı ve hatasız yada geliştirilebilir olmuyacak bence mantıksız olur..
İlla wp den sıkıldım diyorsan ki ben hayatımda wp kullanmadım :D başka bişeyler dene mesela python dene nasıl kurarsın naparsın bilmem ama php de olmasın diyosan şu sıralar python aldı başını gidiyor yani

Örneğin : Django python ile yazılmış sanırsam :) githubdan araştırabilirsin bu tarz yeni şeyleri

olur, bakayım çok teşekkür ederim değerli vaktinizi benimle paylaştığınız için çok sağolun

TaaRRuz TaaRRuz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Programlama
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 8 / 8
  • Ticaret 11, (%100)

bulamazsın da hadi buldun diyelim bişey ekletmek yada düzenletmek istesen napıcan :) adam bulamazsın heralde

Kim demiş?PHP topluluğunda dolaştığınız için aspx toplumundan bihabersiniz.Bir çok yer var aspx için de gönüllü olarak makaleler bilgiler paylaşıp yardım eden bir yer var.Ayrıca detay olarak pm gönderebilirsin nasıl bir şey istiyorsunuz?
EkipNetwork imparatoryazilim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 13.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad Y** B**
  • Mesajlar 158
  • Beğeniler 26 / 18
  • Ticaret 1, (%100)

TaaRRuz adlı üyeden alıntı

Kim demiş?PHP topluluğunda dolaştığınız için aspx toplumundan bihabersiniz.Bir çok yer var aspx için de gönüllü olarak makaleler bilgiler paylaşıp yardım eden bir yer var.Ayrıca detay olarak pm gönderebilirsin nasıl bir şey istiyorsunuz?

ya php topluluğu diye bişeymi var. Şuan aspx revaçta olsaydı wmaracında php mi konuşuluyor olurdu ? yada bunca insan aspx varken neden php kullandıki şuan bilinen çoğu site php ile yazılmış.

Bakın burda en çok kullanılan proglamlama dilleri

Ayrıca buradan detaylı bilgi edinebilirsiniz

http://www.devsaran.com/blog/10-best-programming-languages-2015-you-should-know
imparatoryazilim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 10.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Programlama
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 8 / 8
  • Ticaret 11, (%100)
Hocam ben php nin önünde olduğunu iddia etmedim.Lakin dediğiniz kadar değil.
"bulamazsın da hadi buldun diyelim bişey ekletmek yada düzenletmek istesen napıcan adam bulamazsın heralde"
Bu cümle bariz bir şekilde piyasada aspx diye bir şey yok demektir.Piyasada ki çoğu site php olabilir ama gerçekten kayde değer aspx siteler var.Devlet siteleri, banka sistemleri, ihs gibi hosting firmaları...Yani demek istediğim sizin işiniz düşmemiş asp.net için bir kaynak aramamışsınız.En barizi bu forumdan bahsetmişsiniz o zaman madem o kadar kısıtlı imkanlar vardı da bu forumda ki ASP.NET kategorisinde ki 150 den fazla konunun nereden geldiğini sorarım? Ayrıca verdiğiniz tabloya bakarsak ASP.NET ile site yazarken c# dilini tercih ettiğimi düşünürsek yine tartışılabilir bir konu oluyor.php'nin daha yaygın olduğu iddianıza hükmen bende katılıyorum lakin asp.net için ölmüş, bitmiş el uzatabilecek kimse yok şeklinde ki görüşlerinize ne yazık ki katılmıyorum.Saygılarımla...
imparatoryazilim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad Y** B**
  • Mesajlar 158
  • Beğeniler 26 / 18
  • Ticaret 1, (%100)

TaaRRuz adlı üyeden alıntı

Hocam ben php nin önünde olduğunu iddia etmedim.Lakin dediğiniz kadar değil.
"bulamazsın da hadi buldun diyelim bişey ekletmek yada düzenletmek istesen napıcan adam bulamazsın heralde"
Bu cümle bariz bir şekilde piyasada aspx diye bir şey yok demektir.Piyasada ki çoğu site php olabilir ama gerçekten kayde değer aspx siteler var.Devlet siteleri, banka sistemleri, ihs gibi hosting firmaları...Yani demek istediğim sizin işiniz düşmemiş asp.net için bir kaynak aramamışsınız.En barizi bu forumdan bahsetmişsiniz o zaman madem o kadar kısıtlı imkanlar vardı da bu forumda ki ASP.NET kategorisinde ki 150 den fazla konunun nereden geldiğini sorarım? Ayrıca verdiğiniz tabloya bakarsak ASP.NET ile site yazarken c# dilini tercih ettiğimi düşünürsek yine tartışılabilir bir konu oluyor.php'nin daha yaygın olduğu iddianıza hükmen bende katılıyorum lakin asp.net için ölmüş, bitmiş el uzatabilecek kimse yok şeklinde ki görüşlerinize ne yazık ki katılmıyorum.Saygılarımla...

Ya niye sıkıntı yaşasınki yani bikere adam wp den bile sıkılmış hani şuan wp yi geçebilecek bi blog sistemi yokken aspx'te nerden böyle bişey bulabilecekki.. Yani konudanda belli adam herkesin kullandığı bişeyi kullanmak istemiyor belkide ama yani herzaman zor bulunan veya az bilinen bişey daha pahalıdır.. En baştan çok uğraşmasın diye öyle dedim yoksa aspx scriptler hala var biliyorum fakat unutuluyor artık.. millet asp den php ye geçmek ister :) tam tersini söyleyen birini ilk defa duydum. o yüzden
imparatoryazilim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 10.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Programlama
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 8 / 8
  • Ticaret 11, (%100)

Ya niye sıkıntı yaşasınki yani bikere adam wp den bile sıkılmış hani şuan wp yi geçebilecek bi blog sistemi yokken aspx'te nerden böyle bişey bulabilecekki.. Yani konudanda belli adam herkesin kullandığı bişeyi kullanmak istemiyor belkide ama yani herzaman zor bulunan veya az bilinen bişey daha pahalıdır.. En baştan çok uğraşmasın diye öyle dedim yoksa aspx scriptler hala var biliyorum fakat unutuluyor artık.. millet asp den php ye geçmek ister :) tam tersini söyleyen birini ilk defa duydum. o yüzden

ASP.NET, asp ye oranla evrim geçirmiştir.Yani aynı şey değil.ASPX - ASP.NET.Her neyse bu konuda bloglardan fikir sahibi olabilirsiniz kolay gelsin.
imparatoryazilim

kişi bu mesajı beğendi.

ishana ishana Su akar yolunu bulur. Kullanıcı
  • Üyelik 24.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Eğitimci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad İ** N**
  • Mesajlar 352
  • Beğeniler 104 / 107
  • Ticaret 0, (%0)
Asp.net ile ilgili arkadaşların dediği gibi oldukça fazla kaynak var. Wordpress den sıkıldıysanız eğer drupal, joomla vs. Onlarca scripti var ayrıca asp. Net ile yazılan script de revize edilebilir yani açık kaynak olabilir. Wmaraci.com adresinde php den bahsediliyor diye de Asp.net popüler değil demek anlamsız olur. Asp. Net bir çatıdır. Birden fazla programlama dilini, teknolojiyi aynı anda kullanabileceğiniz bir çatı.
TaaRRuz imparatoryazilim

kişi bu mesajı beğendi.

Bu devirde en zor erdem insan olmaktır.
Keyifle.Net - Keyfine Göre Takıl

• Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad V** Ö**
  • Mesajlar 87
  • Beğeniler 136 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
arkadaşlarım öncelikle hepinize teşekür ederek merhaba diyorum
arkadaşlarım mesela benim çalıştığım şirketin blogu var ama persönelin yazı yazacağı şirket içi blog bu blog aspx ile yazılmış bende dedimki böyle bir blogum olsun hakikaten .php'den sıkıldım ya örneğin wordpresste istediğimi yapamadım bu nedenlede eklenti özelliği olmayan sade türkce bir blog scripti arıyorum
yani eklenti yükleme özelliği olmasın sade bir teması olsun sayfa oluşturma ve blog kategorileri olsun blog yazı ekleme özelliği olsun benim için yeterli aslında
bu kadar wordpress'e bakıyorum ikide bir güncellleme geliyor onu yükle bunu kaldır bıktım yani
güncelleme panelini falan kaldırıp sade bir blog'a çevirsem süper olacak ama onuda yapamıyorum
sözde açık kaynaklı ama biz üzerinde bir değişiklik yapamıyoruz
onun için güzel bir blog yazdırmak istiyorum keşke içinizden biri bunu yapsa varya 100 t.l ayırdım bu iş için veririm helali hoş olsun.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al