wmaraci reklam
lidertakipci

Godaddy alan adıma el koydu.

25 Mesajlar 3.126 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)
Godaddy türkiye ofisi var koskocaman arayın bilgiyi oradan alın
Bir telefon kadar yakınlar
Sizin sorununuzda Çözüm kimlik doğrulama

wmaraci
reklam

Rad Rad WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek memur
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 109
  • Beğeniler 49 / 30
  • Ticaret 0, (%0)
Aynısı geçen gün başıma geldi sıkıntı edilecek bi durum yok. Kredi kartı sahibinin kimliğinin ön yüzünü foto çek isim soy isim ve foto dısında her şeyi kapat. Kredi kartının ön yüzünü çek. İsim soy isim ve kart nonun son 4 hanesi dışında kapat paintle. 3 dk da açıyorlar. Gerekmeyen bilgileri karartacağın için güven sıkıntısı yok.

curve curve WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 14 / 25
  • Ticaret 0, (%0)

Rad adlı üyeden alıntı

Aynısı geçen gün başıma geldi sıkıntı edilecek bi durum yok. Kredi kartı sahibinin kimliğinin ön yüzünü foto çek isim soy isim ve foto dısında her şeyi kapat. Kredi kartının ön yüzünü çek. İsim soy isim ve kart nonun son 4 hanesi dışında kapat paintle. 3 dk da açıyorlar. Gerekmeyen bilgileri karartacağın için güven sıkıntısı yok.

bu bilgiler yetiyorsa çok iyi hocam. tc kimlik numarasını da kapatıyor muyuz?

Rad Rad WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek memur
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 109
  • Beğeniler 49 / 30
  • Ticaret 0, (%0)

curve adlı üyeden alıntı

bu bilgiler yetiyorsa çok iyi hocam. tc kimlik numarasını da kapatıyor muyuz?

Evet. Ben göndermeden önce aramıştım aynen söylediğimi söyledi bana müşteri hizmetleri. Anında da kilit kalktı zaten. İstersen sen de ara.

wmaraci
wmaraci

curve curve WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 14 / 25
  • Ticaret 0, (%0)
Mail attım ama cevap gelmedi. Türkiye'deki ofisin mail adresi var mı?

Ek Olarak: Mail geldi arkadaşlar. kısaca çevirebilir misiniz? anladığım kadarıyla kartta isim görünmesi lazım diyor ama benim kartta isim yazmıyor.

Thank you for the provided documentation. Upon further review, additional information will be necessary.
Please provide one or more of the below documents to complete this verification process:
• Statement from your financial institution showing the original purchase. For your privacy, you may mark out all but the last four digits of your account number as well as any transactions with other companies.

• If a credit, debit, or gift card was used for payment, provide an image of the front and back of the card. To preserve the integrity of your payment information, please mark out the three/four digit security code and all but the last four digits of the card number. The name line and last four digits of the card number must be visible.
Upon receipt of the requested documentation, we will re-evaluate the status of your account. We thank you in advance for your cooperation and apologize for any inconvenience this may cause.
Sincerely,

Ek Olarak: Alan adı yalan oldu. firmanın ilgilendiği yok.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al