wmaraci reklam

hostinger nasıldr?

15 Mesajlar 2.234 Okunma
smmexpress

droguzhan droguzhan 2016lys.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 160
  • Beğeniler 5 / 24
  • Ticaret 3, (%67)
Hayatımda gördüğüm en berbat hosting firması. Ücretsiz seçeneği cazip görünse de kesinlikle ÇÖP. Sürekli site askıya alınıyor. Sadece kendim giriyorum siteye günlük. Buna rağmen ''Sunucuya AŞIRI yük''den sdolayı sitemi kilitliyorlar. Destek ise 2 günde cevap yolluyor. KESİNLİKLE ALMA. Ücretsiz olarak denemek istiyorsan sana bedavahosting.net 'i öneririm. Kendim de kullandım günlük 500-600 tekil hite kadar çıktım tık demedi. Bedava olmasına rağmen çok sağlam. Bot kurunca banlıyorlar ama :D Blog için süper.

Sınav ve Yerleşme Süresince Yardımcınız: 2016lys.com
wmaraci
reklam

kdrucr kdrucr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** U**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 231 / 69
  • Ticaret 1, (%100)
Vay abi biz isimtescilden şikayet ederken daha neler varmış? Allah beterinden saklasın.

BilgeAdam BilgeAdam Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 26.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Telekomünikasyon
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 337
  • Beğeniler 59 / 58
  • Ticaret 0, (%0)
Yorumlara bakıyorum herkes şikayetçi, bakın arkadaşlar ben size azda olsa sizin sıkıntınızı anlatayım. malum bir çoğunuz öğrenci, bir çoğu paraya kıyamayan, bir çoğuda işsiz vb. bu yüzdendir ki ucuz ve hesabına gelen hosting paketleri arıyor ve alıyorsunuz, ve her daim sorunlar ile boğuşmaktan dert yanmaktan zaten seneleriniz emekleriniz çöp olmakta. Benim size tavsiyem öncelikle alacağınız host paketinin ilk etapta parasına aldanmayın ucuz olarak alınan paketlerde emin olun bugün sorun çıkmazsa ileride mutlaka çıkacak. demem o ki 1. hosting alacağınız firma(gerçekten firma olmalı 1 2 kişi ile açılan yok sicil kaydı olan yok uzun yıllardır bu işi yapıyor vb. durumlardan kaçının + döner satan bir yer, tost'a da girmişse uzak durun diyeyim anlayın) 2. alacağınız paketin cpu limiti, sunucu ram özellikleri(sorduğunuzda söyleyen bir firma varsa) 3 inode dosya limiti çünkü ileride sıkıntı yaşayacaksınız. Alınacak paket %30 cpu 100.000 250.000 inode limiti olmalı bu paket emin olun tekil 10k kaldıracak bir paket eklenti çok kurmadıkça yani demem o ki uzun lafın kısası 3 5 yeri deneyerek parça parça toplamda iyi yerden alınabilecek paraları harcamaktansa 1 kere para verin 50 fazla verin iyi yerden alın tavsiyem : netinternet, netdirekt, hostgator kendi fikrimce uygundur denenmiştir olumludur.

HostingerTR HostingerTR Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Hosting
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 2 / 28
  • Ticaret 0, (%0)

bome adlı üyeden alıntı

Hostingere atmaması için 404 sayfası olusturmanız yeterli.

Engin07 adlı üyeden alıntı

Kendi hata sayfanızı oluşturursanız bunu yapmaz :) Bende kullandım kendi sayfanız olunca kendi sitenize yönlendirir.

anonymated adlı üyeden alıntı

Hocam kusura bakmayın ama şu ana kadar gördüğüm en modern panel orada. İnanılmaz kolay bir kullanım sunuyor. Hız konusuna gelince bir sorun göremedim. Belki de değiniz gibi büyük bir proje gereklidir. Destek olarak ise piyasanın en kötüsü diyebiliriz. Cevaplar genelde geç geliyor ve teknik destek yok. Yani sitem bozuldu yardım lazım derseniz yardım etmiyorlar. Mesela birçok hostingde siteyi siz bozsanız da htacces'i kurcalasanız da yardım ederler ama burada sadece genel bir destek var diyebilirim. Yönlendirme konusunda ise öyle bir şey olmadığını söylemek isterim :)

Her kullanıcımıza destek sağlamaktan zevk alıyor olsam da bilinçli kullanıcılarımıza destek sağlarken daha fazla zevk aldığımı belirtmek isterim. Söylenildiği gibi kontrol panelinizin "Hata Sayfaları" kısmından veya .htaccess dosyanız ile kendi hata sayfalarınızı oluşturabilirsiniz.

Engin07 adlı üyeden alıntı

Normal bir durum :) Ücretsiz üyeliklerde bu durum daha öne çıkar. Ücretlilerde daha çabuk geliyordur muhtemelen destek, diğer firmalarda sadece ücretli olduğundan 1000 müşteri varsa burada ücretsiz olduğundan 100.000 hesap vardır muhtemelen global bir sistem çok daha fazla olabilir yetişemez 3-5 destek çalışanı buna :)

Maalesef ücretsiz planda aşırı yoğunluk olduğu için kimi zamanlar destek servisi gecikebiliyor. Bu durum için üzgünüz. Ancak birçok önemli servis artık otomatikleştirildiği için destek servisine gerek kalmadan sistem kendi kendine problemi çözebiliyor.
Not: Keşke 100.000 olsa :)

wmaraci
wmaraci

yusufakgunn yusufakgunn Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 6 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Neden türk firmalar varken gidip ö tür firmalara bakıyorsunuz ? Bana kalsa bir yerden alma. Git vds kirala yada cloud sunucu veya dedicated. Kendi hostunu kendin kur. CPanel kullanacaksın şartı yok. Plesk kullan ücretsiz panel kullan. Hem optimizasyon öğreneceksin hemde kendini geliştireceksin. Alacağın firmayada dikkat et. Optimizasyonu düzgün bir firma olmalı. 2-3 tllik hostlardan alma derim. Adama gibi bir firmadan al.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al