wmaraci reklam
lidertakipci

Sizce Bu Domain İle Ne Yapayım

7 Mesajlar 758 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

sealofnova sealofnova www.muhabbetkusu.biz Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 676
  • Beğeniler 8 / 56
  • Ticaret 23, (%100)
Merhaba izle720p.com uzantili domain aldım filim sitesi açıcaktım vaz geçtim hem din yönünden hemde telif hakkı vs uraşmak istemedim sizce bu alan adını nasCıl değerlendireyim. Caiz bir site açmak istiyorum önerileriniz nedir ?

wmaraci
reklam

ResitCicek ResitCicek chilicodes.com Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 1310
  • Beğeniler 139 / 307
  • Ticaret 18, (%100)
Normal video sitesi yapabilirsiniz başka da bir şey olmaz domain adı belli zaten. Ayrıca sitemim size değil ama keşke forumlarda artık bu başlıklar yerine bu projeye nasıl bir domain alabilirim gibi başlıklar görsek.
BrutalStar pg13

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 676
  • Beğeniler 8 / 56
  • Ticaret 23, (%100)

ReşitÇiçek adlı üyeden alıntı

Normal video sitesi yapabilirsiniz başka da bir şey olmaz domain adı belli zaten. Ayrıca sitemim size değil ama keşke forumlarda artık bu başlıklar yerine bu projeye nasıl bir domain alabilirim gibi başlıklar görsek.

Aslında birçok proje düşünüyorum ama uygun tema bulamıyorum ve alan adı bulsam bile temalar çok pahalı.

Mesela üniversite öğrencisi olucam ben bu yil okul hakkında daha çok bilgi öğrenmek istiyorum hali ile bunun için okulda okuyan 1. 2. 3. 4. sınıflardan bilgi edinmek isiyorum. Bunun için bir proje geliştirebilirim yani alan adi önerileriz varsa en kolayından forum sitesi açabilirim.

Not : Özelden yazarsanız iyi olur :)

sovetski sovetski ♛ PHP ♛ Kimlik Onayı
  • Üyelik 03.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 437 / 458
  • Ticaret 2, (%100)
Domainde rakamların olması zaten -1 ( benim için ). Reşit arkadaşımızın dediği gibi video sitesi daha mantıklı.
Ama neden kendin için film sitesi açmayı bu kadar zorlaştırdın? Film sitesi aç, mail.ru,vk.com,ok.ru ve s. gibi sitelerde paylaşılan videoları iframe kullanarak sitende paylaş en azından telif hakkı olmaz çünkü filmi paylaşan senin siten değilki.

wmaraci
wmaraci

naboocreative naboocreative WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek grafik tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 4 / 14
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam, yapılmış mıdır diye inanın hiç bakmadım. Gezinirken konunuzu gördüm. Aklıma şöyle bir fikir geldi. Ne dersiniz tabii bilemem.

Mesela kampusistan net boşta. Ya da unifilm web tr de olabilir. Madem ki üniversiteye başlayacaksınız hd film de çekebilen ucuz yollu bir fotoğraf makinesi ile başlanabilir. Alın bu domainlerden birini, uniye başladığınız ilk günden itibaren video çekimleri yapın.

Öğrencilerin nabzını tutmak için konular belirleyin ve sorular sorun. Bir nevi araştırma işi kısacası. Gündeme dair sorular da olabilir lakin bence siyasi konulara girmeyin derim. Bunun gibi başka şeyler de olabilir bilemiyorum.

Üniversitedeki başka öğrencilerden de bu konuda zaman içerisinde lojistik destek alabilir hatta takım olabilirsiniz. Buradan yola çıkarak konuyu daha farklı boyutlarda da geliştirebilirsiniz.

Mesela çektiğiniz videoları program haline getirebilir öğrencilerin aileleri olsun yakın çevresi olsun onların izleyebileceği bir platforma dönüştürebilirsiniz. Özellikle il dışlarından gelen öğrencilerin yakın çevresi merak edip izleyeceklerdir. Sosyal medyayı da bu konu için gayet verimli kullanabilirsiniz. vs. vs. Şimdilik aklıma gelen bunlar. Belki bu söylediklerimden başka fikirler doğabilir. Umarım işinize yarar 1-2 laf edebilmişimdir. :)

• Üyelik 19.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 676
  • Beğeniler 8 / 56
  • Ticaret 23, (%100)

naboocreative adlı üyeden alıntı

Hocam, yapılmış mıdır diye inanın hiç bakmadım. Gezinirken konunuzu gördüm. Aklıma şöyle bir fikir geldi. Ne dersiniz tabii bilemem.

Mesela kampusistan net boşta. Ya da unifilm web tr de olabilir. Madem ki üniversiteye başlayacaksınız hd film de çekebilen ucuz yollu bir fotoğraf makinesi ile başlanabilir. Alın bu domainlerden birini, uniye başladığınız ilk günden itibaren video çekimleri yapın.

Öğrencilerin nabzını tutmak için konular belirleyin ve sorular sorun. Bir nevi araştırma işi kısacası. Gündeme dair sorular da olabilir lakin bence siyasi konulara girmeyin derim. Bunun gibi başka şeyler de olabilir bilemiyorum.

Üniversitedeki başka öğrencilerden de bu konuda zaman içerisinde lojistik destek alabilir hatta takım olabilirsiniz. Buradan yola çıkarak konuyu daha farklı boyutlarda da geliştirebilirsiniz.

Mesela çektiğiniz videoları program haline getirebilir öğrencilerin aileleri olsun yakın çevresi olsun onların izleyebileceği bir platforma dönüştürebilirsiniz. Özellikle il dışlarından gelen öğrencilerin yakın çevresi merak edip izleyeceklerdir. Sosyal medyayı da bu konu için gayet verimli kullanabilirsiniz. vs. vs. Şimdilik aklıma gelen bunlar. Belki bu söylediklerimden başka fikirler doğabilir. Umarım işinize yarar 1-2 laf edebilmişimdir. :)

HOCAM önerdiğiniz bir tema var mı ?

naboocreative naboocreative WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek grafik tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 4 / 14
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam tema işin çok da önemli olmayan kısmı bence. Sadece, insanların aradıklarını rahat bulabildikleri, bir şeyi okurken ya da izlerken dikkatlerini dağıtmayacak renkleri naif, fontları okunaklı sade temalara yönelin bence. Başlangıç için ücretsiz temalara bakın direkt olarak. Gerçekten masraf yapmanız gereken harcamaları da düşünün. Ancak ille de bir tema tavsiyesi istiyorsanız da yarın detaylıca bakınırım. Güzel birşey bulduğumda da yazarım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al