freelance iş ilanları

Web Site Ziyaretçi Sayısı Arttırma

13 Mesajlar 2.400 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

ibrahimg21 ibrahimg21 Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 10 / 3
  • Ticaret 1, (%100)
Merhabalar,

Yazılım dilleriyle ilgili özgün paylaşım yaptığım bir sitem var . Günde 10-15 kişi giriyor . Sizce ziyaretçi sayısını arttırmak için neler yapmalıyım ?

Site adresi:www.yazilimhastasi.com

Şimdiden Teşekkürler...

wmaraci
reklam

Androman Androman IRC... Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 464
  • Beğeniler 177 / 178
  • Ticaret 15, (%100)
Kategoriniz ile alakalı diğer siteleri ziyaret edip, etkileşime girin. Yorum atın, tanıtım yazısı verin, link satın alın. Her gün özgün içerik girmeye devam edin, 1 saatte 10 tane girmek yerine, 24 saatte 5 tane girin. 200 kelime altında makale yazmayın, yayınlamayın. Yazdığınız yazıları sosyal medyada paylaşın. Siteniz içerisinden link çıkışı yapmayın, ve en önemlisi, bu işin tek kuralının sabır olduğunu unutmayın.
yelkovan ibrahimg21 parcalacorp

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 10 / 3
  • Ticaret 1, (%100)

Androman adlı üyeden alıntı

Kategoriniz ile alakalı diğer siteleri ziyaret edip, etkileşime girin. Yorum atın, tanıtım yazısı verin, link satın alın. Her gün özgün içerik girmeye devam edin, 1 saatte 10 tane girmek yerine, 24 saatte 5 tane girin. 200 kelime altında makale yazmayın, yayınlamayın. Yazdığınız yazıları sosyal medyada paylaşın. Siteniz içerisinden link çıkışı yapmayın, ve en önemlisi, bu işin tek kuralının sabır olduğunu unutmayın.

Çok sağolun hocam gerçekten de çok faydalı oldu :)

AvukatDenizCelik AvukatDenizCelik Belki Bir Gün Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Avukat
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 652
  • Beğeniler 235 / 157
  • Ticaret 0, (%0)
hocam alanınız gereği yüksek değerde rakipleriniz var ; arkadaşında belirttiği gibi sabır ve özgün içerikle bunu sizde sağlayabilirsiniz ; zamana ihtiyaç var bol trafikler :)

Hukuki Sorunlarınız İçin Pm Atabilirsiniz
wmaraci
wmaraci

mchtdmn mchtdmn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Boş İşler Müdürü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 303
  • Beğeniler 53 / 42
  • Ticaret 2, (%100)

ibrahimg21 adlı üyeden alıntı

Çok sağolun hocam gerçekten de çok faydalı oldu :)

hocam hangi temayı kullanıyorsunuz baya kişilerde gordum ama bulamadım ?

AtakanAtes AtakanAtes 1881 - 193∞, özlemle... E-Mail Onaysız
  • Üyelik 05.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım Tek.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 2867
  • Beğeniler 54 / 747
  • Ticaret 25, (%100)

mchtdmn adlı üyeden alıntı

EccePure teması buradan satın alabilirsin.

ErenG ErenG Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 69
  • Beğeniler 1 / 30
  • Ticaret 1, (%100)
temayı değiştirerek başlıyabilirsiniz hocam eccepure teması artık cidden sıkmaya başladı nerdeyse her 10 blogdan 4 ü eccepure kullanıyor
mchtdmn

kişi bu mesajı beğendi.

Atacani Atacani - Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 743
  • Beğeniler 73 / 107
  • Ticaret 22, (%95)

200 kelime altında makale girmenin zararı nedir? resimleri bol bir makale de kelime sayısının az olması sorun teşkil eder mi?

BrutalStar BrutalStar Yazılımcı Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** C**
  • Mesajlar 697
  • Beğeniler 149 / 137
  • Ticaret 0, (%0)

Link çıkışı yapmayın mı? Kaldı mı böyle kafalar hala yahu. :)

--

Dostum benim sana tavsiyem; okullarda öğretilen dillere odaklan. Lisede genelde C# ve PHP olur. Üniversitede Java, C#, ASP.NET çoğunlukta.

Lisedeki eğitim windows forms componentlerine dayalıdır. Yani "c# listbox kullanımı", "c# radiobutton örnek" tarzı yazılar yaz. PHP içinse "php giriş sayfası", "php for döngüsü" gibi.

Diğer dillerle ortak olarak bolca "hesap makinesi yapımı", "kütüphane programı", "rent a car programı" gibi ufak projeler yapıp (tabi cidden basit olarak) yayınla.

Lise ve üniversitelerin ilgili bölümlerinin facebook gruplarına katıl ve oralardan paylaş. En çok sosyal medyadan gelecektir. Bilinmeyen componentleri anlatma. (Tabi eğer istediğin hit ise.)

Access bağlantısı, DataGridView doldurma, SQL ile kayıt ekleme gibi konular çok hit çeker.

Eğer bir tavsiye isteyeceksen yukarıdaki gibi basmakalıp kurallara uyma. Teoriden pratiğe dönüştür fikirleri. Bir tüccar kafasıyla.

Gel gelelim, bence yazılım blogu tutuyorsan ilk başta kendini geliştirmek için tut. Zaten tbm oranları yerlerde olan ve tık almayan bir sektör. Bloga gelecek hitten kazandığından çok daha fazlasını iş hayatına olan katkılarıyla zaten kazanırsın böylece.

Bilmiyorum kendimi ifade edebildim mi ama bu saatte bu kadar oluyor. :)
leaderrda ibrahimg21

kişi bu mesajı beğendi.

BLOG | http://safkaninsan.blogspot.com/

• Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 10 / 3
  • Ticaret 1, (%100)

AvukatDenizCelik adlı üyeden alıntı

hocam alanınız gereği yüksek değerde rakipleriniz var ; arkadaşında belirttiği gibi sabır ve özgün içerikle bunu sizde sağlayabilirsiniz ; zamana ihtiyaç var bol trafikler :)

Haklısnız hocam teşekkür ederim :)

Ek Olarak:

ErenGemici adlı üyeden alıntı

temayı değiştirerek başlıyabilirsiniz hocam eccepure teması artık cidden sıkmaya başladı nerdeyse her 10 blogdan 4 ü eccepure kullanıyor

Doğru , çok fazla kullanılmaya başlandı bu temayı yaklaşık olarak 2 yıl önce almıştım değişim zamanı geldi anlaşılan :)

Ek Olarak:

mchtdmn adlı üyeden alıntı

http://www.eccetasarim.com/eccepure-profesyonel-wordpress-blog-temasi/

Buyrun hocam temanın linki burada

Ek Olarak:

BrutalStar adlı üyeden alıntı

Link çıkışı yapmayın mı? Kaldı mı böyle kafalar hala yahu. :)

--

Dostum benim sana tavsiyem; okullarda öğretilen dillere odaklan. Lisede genelde C# ve PHP olur. Üniversitede Java, C#, ASP.NET çoğunlukta.

Lisedeki eğitim windows forms componentlerine dayalıdır. Yani "c# listbox kullanımı", "c# radiobutton örnek" tarzı yazılar yaz. PHP içinse "php giriş sayfası", "php for döngüsü" gibi.

Diğer dillerle ortak olarak bolca "hesap makinesi yapımı", "kütüphane programı", "rent a car programı" gibi ufak projeler yapıp (tabi cidden basit olarak) yayınla.

Lise ve üniversitelerin ilgili bölümlerinin facebook gruplarına katıl ve oralardan paylaş. En çok sosyal medyadan gelecektir. Bilinmeyen componentleri anlatma. (Tabi eğer istediğin hit ise.)

Access bağlantısı, DataGridView doldurma, SQL ile kayıt ekleme gibi konular çok hit çeker.

Eğer bir tavsiye isteyeceksen yukarıdaki gibi basmakalıp kurallara uyma. Teoriden pratiğe dönüştür fikirleri. Bir tüccar kafasıyla.

Gel gelelim, bence yazılım blogu tutuyorsan ilk başta kendini geliştirmek için tut. Zaten tbm oranları yerlerde olan ve tık almayan bir sektör. Bloga gelecek hitten kazandığından çok daha fazlasını iş hayatına olan katkılarıyla zaten kazanırsın böylece.

Bilmiyorum kendimi ifade edebildim mi ama bu saatte bu kadar oluyor. :)

Gayet iyi ifade ettiniz hocam çok teşekkür ederim . En kısa sürede uygulayacağım gayet faydalı bir yazı :)

Hepinize çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için .
AvukatDenizCelik

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al