wmaraci reklam

GittiGidiyorda satış yapmak

10 Mesajlar 1.160 Okunma
wmaraci reklam

BBFMnetwork BBFMnetwork WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Network Sahibi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 66
  • Beğeniler 24 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar Babam ve Benim İşlediğimiz bir tekstil dükkanı var. Uzun zamandır internet satışı ile ilgileniyorum. Başta kendi sitemizi açmayı düşündüm ama biraz uğraştırır gibi geldi güvenirlik ve tanıtım yönünden. En son gittigidiyor sitesinde satış yapmaya karar verdik. Ama maliyeden ceza falan geliyomuş bu konu hakkında aydınlatan olursa sevinirim. Satış yapmak bizi zarar sokar mı??

wmaraci
reklam

BlueEye75 BlueEye75 Merhaba! Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 46 / 41
  • Ticaret 15, (%93)
Bence bir sorun olmaz sonuçta sizin bir dükkanınız var ve normal satış yapıyorsunuz.Fatura da keserseniz hiçbir sıkıntı olmaz.O ceza olayı fatura kesmeyenlerde var diye biliyorum

indirimkuponu indirimkuponu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama Uzmanı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** O**
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 11 / 19
  • Ticaret 20, (%100)
Hocam fatura keserseniz sattığınz ürünler için sıkıntı çıkmaz fakat komisyon oranlarını kontrol ettiniz mi bilmiyorum bir süre sonra cazip gelmeyebilir. Aynı zamanda site çalışmalarını da yapsanız yerinde olacaktır.

mondschein mondschein WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek sd
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 1206
  • Beğeniler 52 / 147
  • Ticaret 5, (%100)
hocam yuzde 10 kesiyor gittigidiyor dukkan açarsanız gittigidiyor da yuzde 7 ödersiniz ( yanlıs da hatırlıyor olabilirim )

eger buyuk caplı satıs yaparsanız yuzde 7-10 ciddi bir rakam olur onun yerine kendi sitenizi kurmak daha mantıklı. eğer fatura keserseniz hiç sorun olmaz. sonucta verginizi ödüyorsunuz.

o ceza çinden ucuza mal getirip veya kaçak mal satıp binlerce satısı olanlara geldi. 3-5 satısa zaten bir sey olmaz.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 26.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Network Sahibi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 66
  • Beğeniler 24 / 24
  • Ticaret 0, (%0)

mondschein adlı üyeden alıntı

hocam yuzde 10 kesiyor gittigidiyor dukkan açarsanız gittigidiyor da yuzde 7 ödersiniz ( yanlıs da hatırlıyor olabilirim )

eger buyuk caplı satıs yaparsanız yuzde 7-10 ciddi bir rakam olur onun yerine kendi sitenizi kurmak daha mantıklı. eğer fatura keserseniz hiç sorun olmaz. sonucta verginizi ödüyorsunuz.

o ceza çinden ucuza mal getirip veya kaçak mal satıp binlerce satısı olanlara geldi. 3-5 satısa zaten bir sey olmaz.

Hocam site açmak banada cazip geliyor ama nasıl yukselticez. Güvenirlilik açısından gg gibi siteler düşünmüştüm

Ek Olarak:

indirimkuponu adlı üyeden alıntı

Hocam fatura keserseniz sattığınz ürünler için sıkıntı çıkmaz fakat komisyon oranlarını kontrol ettiniz mi bilmiyorum bir süre sonra cazip gelmeyebilir. Aynı zamanda site çalışmalarını da yapsanız yerinde olacaktır.

Hocam mantıklı ama güvenirlilik sağlamak gerekli yeni bir site olduğu için insanlara güven vermeye bilir. Zarar yaratabilir

mondschein mondschein WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek sd
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 1206
  • Beğeniler 52 / 147
  • Ticaret 5, (%100)

BBFMnetwork adlı üyeden alıntı

Hocam site açmak banada cazip geliyor ama nasıl yukselticez. Güvenirlilik açısından gg gibi siteler düşünmüştüm

Ek Olarak:

Hocam mantıklı ama güvenirlilik sağlamak gerekli yeni bir site olduğu için insanlara güven vermeye bilir. Zarar yaratabilir

hocam sitenizi yaparsınız güzel bir seo calısması + gerekirse gg linkini de verirniz ve dersiniz ki gg üzerinden de alabilirsinz ama komisyondan dolayı fiyat şudur. kullanıcı gg girip yorumlara bakar.

biribenibitirsin.com oyle mesela sitesinde toner satıyor gg da da satıyor ama komistyon koyuyor.

yazanadam yazanadam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek eticaret
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 59 / 55
  • Ticaret 6, (%100)
site kurup yürümek zor, sen yine kendi siteni de açarsın ama bir yandan gg üzerinden de satarsın. en azından reklam olur.

gg üzerinden yürür gidersen bir süre sonra zaten komisyon için görüşür yeniden oran belirlersiniz.

RiosFree RiosFree Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 10 / 10
  • Ticaret 13, (%92)
Hocam benim dükkanım var çok güzel işliyo kargoyu felan siz belirliyorsunuz gidip o kargoya veriyorsunuz ve o zaman gittigidiyor üzerinden kargo değişiyor.

• Üyelik 26.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Network Sahibi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 66
  • Beğeniler 24 / 24
  • Ticaret 0, (%0)

yazanadam adlı üyeden alıntı

site kurup yürümek zor, sen yine kendi siteni de açarsın ama bir yandan gg üzerinden de satarsın. en azından reklam olur.

gg üzerinden yürür gidersen bir süre sonra zaten komisyon için görüşür yeniden oran belirlersiniz.

Haftaya çalışmalara baslayacagiz

Ek Olarak:

RiosFree adlı üyeden alıntı

Hocam benim dükkanım var çok güzel işliyo kargoyu felan siz belirliyorsunuz gidip o kargoya veriyorsunuz ve o zaman gittigidiyor üzerinden kargo değişiyor.

Sagolun hocam gerekli işlemleri haftaya yapacagız.

kabardey kabardey Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Kamu
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 1, (%0)
e ticaret ila alakalı yardımcı olabilirim tamamıyla kendinize ait olan web sayfası üzerinden hiç bir operasyonel sürece katılmadan ürün reklamı yapıp satılan üründen kar alırsınız iletişime geçin benimle görüşelim dm den yazarsanız iletişim veririm

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al