wmaraci reklam
lidertakipci

Wordpress User Pro

17 Mesajlar 2.286 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
Orjinal kullanıyorum. Hiç bir sıkıntısı yok. Takır takır çalışıyor ;)

Ek Olarak:

modernhoca adlı üyeden alıntı

dediğim gibi warez ama bence warezle alakası yok dediğim gibi face giriş kayıt çalışıyor tek sorun checkbox ve radio buttonlar

Sana bu sorunun neden olduğunu çok basit bir yolla gösterirdim ancak warez kullandığın için söylemeyeceğim. Paran yoksa almayacaksın.

Bu ürünü satan kişi başında durmadığı için hırsızlık yaptığın aklının ucundan bile geçmiyor. Ama bir markete girip ekmek çaldığın zaman yakalnırsam ne yaparım (Göt Korkusu) dediğin için çalmaya yeltenmiyorsun. Hırsızsın...

cagdaskorkmaz.com.tr
wmaraci
reklam

modernhoca modernhoca WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Web Tasarım/Yazılım/Bilişim
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** U**
  • Mesajlar 352
  • Beğeniler 28 / 53
  • Ticaret 16, (%100)

Korkmaz adlı üyeden alıntı

Orjinal kullanıyorum. Hiç bir sıkıntısı yok. Takır takır çalışıyor ;)

Ek Olarak:

Sana bu sorunun neden olduğunu çok basit bir yolla gösterirdim ancak warez kullandığın için söylemeyeceğim. Paran yoksa almayacaksın.

Bu ürünü satan kişi başında durmadığı için hırsızlık yaptığın aklının ucundan bile geçmiyor. Ama bir markete girip ekmek çaldığın zaman yakalnırsam ne yaparım (Göt Korkusu) dediğin için çalmaya yeltenmiyorsun. Hırsızsın...

Dolar olmus 3lira gelmis konusuyorsun. Senin elinin altindaki hersey orjinal mi ?

₪ #GRAFİK TASARIM #WEB TASARIM #YAZILIM #DONANIM #WORDPRESS ₪

• Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)

Dolar olmus 3lira gelmis konusuyorsun. Senin elinin altindaki hersey orjinal mi ?

Evet herşey orjinal.

Orjinal oyun alıyorum, Kulandığım herşeyin lisansı var. Bir itrazınmı var.

Hırsızlık yapıyorsun bide doları suçluyorsun.

cagdaskorkmaz.com.tr

MuratAltun MuratAltun www.webmarkt.net Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek WEBMASTER/GRAFİKER
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 277 / 189
  • Ticaret 0, (%0)
dolar yükselirse hırsızlık normal düşerse orjinal almak laızm olura dönüşmüş konu :)

GrafiMarkt,Webmarkt,HostingBurda
wmaraci
wmaraci

modernhoca modernhoca WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Web Tasarım/Yazılım/Bilişim
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** U**
  • Mesajlar 352
  • Beğeniler 28 / 53
  • Ticaret 16, (%100)

Ozzyfb adlı üyeden alıntı

[QUOTE=modernhoca;1410418]

Yatmam gerekmese upuzun bir yazı yazardım ama yatmam gerekiyor. Baştan aşağı her kelimesi yanlış. İnanılmaz mantık hataları, inanılmaz yanlış düşünceler.

Siz bir ogretmensiniz hocam bir sey soyleyecegim yurtdisinda iphone amerikada 250 300 dolar ve fizik ogretmeni 4000 dolar maas aliyor. Bizim ulkemizde iphone 1600 lira fizik ogretmeni 2500 en fazla aliyor. Aradaki celiski belli bizim ulkemiz niye normalde ucuza her mala gumruk vergisi bindiriyor yurt disindan ayni fiyata iphone getiriyorsun yine vergi gumrukten geciyor vergi actiracaksin vergi ?

Normalde ulkede iphone fiyati 1000-1200 tl olmali chnku dolar bazinda satilan iphone u ceviriyorsun tl ye ustune az vergi kar tamamdir bu is. Cakma imei kullanmasan yine vergi alicak.
Adamlarda.28 dolarlik bu eklenti onlar icin 28 lira gibi bizde cok para hem zaten userpro yu da kaldirdim her ne kadar ekonomik durumum kotu olsada vicdanim raht etmedi ultimate member kullaniyorum gunu gelince aliriz.

Ek Olarak:

Korkmaz adlı üyeden alıntı

Evet herşey orjinal.

Orjinal oyun alıyorum, Kulandığım herşeyin lisansı var. Bir itrazınmı var.

Hırsızlık yapıyorsun bide doları suçluyorsun.

Zengin arkadasim git orjinal cicilerinle takil
Ozzyfb

kişi bu mesajı beğendi.

₪ #GRAFİK TASARIM #WEB TASARIM #YAZILIM #DONANIM #WORDPRESS ₪

• Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)

[QUOTE=Ozzyfb;1524113]Zengin arkadasim git orjinal cicilerinle takil

Hala anlamıyorsun. Zenginlikle ilgili bir durum değil. Sen Teknosa'dan Leptop çalıyormusun. ? Yemez dimi orası :D
Ticarete atılmadığın için farkında değilsin yaşına veriyorum bu söylediklerini. Emek hırsızlı yapmak doğru olduğu düşünüyorsun.

Yapman gereken şey yapımcısından izin almak. Bir arkadaşın yardımı ile İNG bir yazı yazarak almak için durumunun olmadığını ilete bilirsin. Eyer sana birtane verirse güle güle kullan. Ama gidipte adamn ekmeğiyle oynama. Sana burada warez bir eklenti için yardım edebilecek biri olduğunu sanmıyorum. Eyer yarım ediyorsa oda kullanıyor demekki. Ben bir temaya 150 tl vermekten hoşlanıyormuyum sanıyorsun.

Ben oyunları Online oynamak gelen güncelleme paketlerini almak için para veriyorum. Birde oyun sitesi olmanın getirdiği zorunluluktan dolayı orjinal almam gerekiyor.

cagdaskorkmaz.com.tr

GokhanKara GokhanKara Whatsappla.com Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 1421
  • Beğeniler 760 / 545
  • Ticaret 21, (%100)

[QUOTE=Ozzyfb;1524113]

Siz bir ogretmensiniz hocam bir sey soyleyecegim yurtdisinda iphone amerikada 250 300 dolar ve fizik ogretmeni 4000 dolar maas aliyor. Bizim ulkemizde iphone 1600 lira fizik ogretmeni 2500 en fazla aliyor. Aradaki celiski belli bizim ulkemiz niye normalde ucuza her mala gumruk vergisi bindiriyor yurt disindan ayni fiyata iphone getiriyorsun yine vergi gumrukten geciyor vergi actiracaksin vergi ?

Normalde ulkede iphone fiyati 1000-1200 tl olmali chnku dolar bazinda satilan iphone u ceviriyorsun tl ye ustune az vergi kar tamamdir bu is. Cakma imei kullanmasan yine vergi alicak.
Adamlarda.28 dolarlik bu eklenti onlar icin 28 lira gibi bizde cok para hem zaten userpro yu da kaldirdim her ne kadar ekonomik durumum kotu olsada vicdanim raht etmedi ultimate member kullaniyorum gunu gelince aliriz.

Ek Olarak:

Zengin arkadasim git orjinal cicilerinle takil

Çok aşırı pahallı bulduğun iphone çoluk ve çocuk 7 yaş sınırına düştü herkesin elinde var artık ..

Doları yüksek bularak kimseyi suçlamanı bende doğru bulmuyorum ve adam zaten satmış o ona yeter fikrini söyleyecek en son kişisin diyebilirim..

Kullandığım herşey orjinal değil ama orjinal olmadığı için çok pişman olacağım günlerin geleceğinden adım kadar eminim diyebilirim.

Siz siz olun emek harcayan insanlara bir kahve parası, bağış yada ne bileyim ücretini ödeyip hizmetini satın alın.

Hizmeti satın alın ki o ürün daha da gelişsin arkadaşlar.
Saygılarımla.

Profesyonel Tasarım & Wordpress Tema / Eklenti hizmeti - http://whatsappla.com/@gokhankaraofficial
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al