FurkanKandemir adlı üyeden alıntı

"Nerde tasarımcılar yazılımcılar. Ücretiyle iş yapacak adam yok çünkü gerçekten bilen kişiler yok." buradaki yorumunuzu okuyunca yazma gereği duydum. Evet sadece wp eklenti kurup ben yazılımcıyım diyen arkadaşlar var benimde hoşuma gitmiyor bu durum. ama sizin böyle bir yorum yapmanız şahsen wmaracı üyesi olarak beni rahatsız etti. Projenizdeki eksikliği sizde değil müşterinizde buluyorum henüz tam olarak ne istediğini bilmeden işe başlanırsa böyle sonuclar dogurabiliyor. Wp'nin kendisine entegre şekilde yapabilecek arkadaş bulmanız dileğiyle. Sıfırdan kodlanmasını isterseniz bu konuda yardımcı olurum yapamayacağım işe zaten ben girmem. Aradadığınızı umarım bulursunuz yoksa sisteminizde aksaklık olacağı belli malesef.
İyi çalışmalar dilerim.

Aslında WP teması satın alan kişinin, wp yi satın almasındaki en büyük etken benim ona sorduğumda aldıgım cevaplara göre, " wp en iyi altyapıdır, işi bilen varsa mükemmel derecede geliştirilebilir" şeklinde aldığı yorumlar olmuş. Gerçekten de böyle demiyorlar mı? Şu forumda binlerce böyle yorum bulabilirsiniz:)
Teşekkür ederim söylediğiniz gibi yapacağım.