wmaraci reklam

Kimse para kazanmak istemiyor

36 Mesajlar 3.761 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
S.aleyküm.

Sabahtan beridir bir webmaster, yazılımcı/tasarımcı/kod bilgisi olan artık her ne deniyorsa bu kişiye, arıyoruz ama yok.

Şuanda 748 kişi aktif görünüyor. 2000 kişi de üye girişi yapmamış olarak sitede. Bu 2000 kişinin 500 ü de üyedir büyük ihtimalle yani 1000 kişiden fazla aktif sözde webmaster tasarımcı vb. var burda şuanda. Her şeye muhalif, her zaman site yapıp para kazanmayı ( ama yan gelip yatarak kazanmayı ) düşünürler değil mi...

LİNK

Bakın az önce dahi konu açtım e-ticaret bölümüne insan bir kişi de ben biliyorum yaparım demedi DİYEMEDİ. Nerde tasarımcılar yazılımcılar. Ücretiyle iş yapacak adam yok çünkü gerçekten bilen kişiler yok. Anca google reklamları niye az veriyor diye sitem dolu ortalık. Niye versin, ne bilgin var, ne yapıyorsun...

Neyse, buraya da konuyu açmak istedim belki gerçekleri söyledim üstüne alınıp bu yazdıklarımı hiç umursamadan aynı şekilde sözde bilgin ama gerçekten hiçbir şey bilmeyenler şimdi isyana başlayacak bilmiyorum ama olsun. Belki birileri bu yazdıklarımın kötü bir niyetle olmayıp, tam aksine olduğunu anlar da işe yaramış olur yazdıklarım.
swoorr munlu 1SMHMedya

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Sirius Sirius WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtube
  • Konum ABD
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 0 / 468
  • Ticaret 17, (%100)
Bilen kişiler çoktur ama artık 5-10 tl ye kimse zamanını harcayıp yapmıyor çünki herkezin kazancı var neden adam 5 saat ugrassında sonunda 50tl alsın kendine harcar onu ne gerek var.

• Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)

underworld adlı üyeden alıntı

Bilen kişiler çoktur ama artık 5-10 tl ye kimse zamanını harcayıp yapmıyor çünki herkezin kazancı var neden adam 5 saat ugrassında sonunda 50tl alsın kendine harcar onu ne gerek var.

Benim istediğim iş belki çok büyük değil ama desin ki 100 e yaparım. Yeter ki yapabilen çıksın 100 de 200 de değilim. Kaldı ki 10 tl de olsa istenen iş, iş iştir diye düşünmüyo küçümsüyosa zaten çakmanın önde gideni ve hatta kabaca söyliyeyim, site kurup içine her şeyi ekleyip çok büyük olup deli paralar kazanabileceğini düşünen hayali canlıdan başka bir şey değildir bu kişi.
munlu

kişi bu mesajı beğendi.

Sirius Sirius WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtube
  • Konum ABD
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 0 / 468
  • Ticaret 17, (%100)

serras62 adlı üyeden alıntı

Benim istediğim iş belki çok büyük değil ama desin ki 100 e yaparım. Yeter ki yapabilen çıksın 100 de 200 de değilim. Kaldı ki 10 tl de olsa istenen iş, iş iştir diye düşünmüyo küçümsüyosa zaten çakmanın önde gideni ve hatta kabaca söyliyeyim, site kurup içine her şeyi ekleyip çok büyük olup deli paralar kazanabileceğini düşünen hayali canlıdan başka bir şey değildir bu kişi.

Saygı duyarız düşüncenize umarım yardımcı olacak arkadaş cıkar.
UNKEF

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

TolgahanYilmaz TolgahanYilmaz Guts Over Fear 🚀 Kullanıcı
  • Üyelik 08.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 10 / 37
  • Ticaret 21, (%100)
Hocam ozele gelin teknik olarak yardimci olayim
UNKEF

kişi bu mesajı beğendi.

Ozzyfb Ozzyfb ozancorumlu.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1121
  • Beğeniler 277 / 210
  • Ticaret 2, (%100)

Bu üslupla işinize talip çıkacağı varsa da çıkmaz diye düşünüyorum.
EPINKO oguzhan

kişi bu mesajı beğendi.

Aylık 150k+ Tekil Özgün Eğitim Sitesi Reklam/Tanıtım Yazısı

http://goo.gl/YZb0E2

• Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)

Ozzyfb adlı üyeden alıntı

Bu üslupla işinize talip çıkacağı varsa da çıkmaz diye düşünüyorum.

Üslupta bir şey yok ki kardeşim. Ne yani, yazdıklarımda haklı olduğumun farkındayım ki bu işi gerçekten bilenler bu durumu gayet anlar. Argo yok neticede veya kötü bir itham veya doğrudan bir kişiye/gruba karşı söylediğim kötü bir söz yok.

Mütevazi olarak konuşupta, sahte konuşmaktan iyidir bazen realist düşünceleri ifade etmek. Tevazum eksik olsa derdim "haklısınız" ama böyle bir şey söz konusu değil. Şimdi ben onca güzel sözle veya eleştirilerimi ifade etmeden yazsam birçok kişi özelden mesaj atacaktı ben yaparım diye ama hiçbir şey yapamayacaktı. Belki de gerçekten bu işi yapıp yapamayacaklarını sorgulattım kendilerine kim bilir.
Teşekkürler efendim yorumunuz için diyeyim size.

Ozzyfb Ozzyfb ozancorumlu.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1121
  • Beğeniler 277 / 210
  • Ticaret 2, (%100)

Üslupta bir şey yok ki kardeşim. Ne yani, yazdıklarımda haklı olduğumun farkındayım ki bu işi gerçekten bilenler bu durumu gayet anlar. Argo yok neticede veya kötü bir itham veya doğrudan bir kişiye/gruba karşı söylediğim kötü bir söz yok.

Mütevazi olarak konuşupta, sahte konuşmaktan iyidir bazen realist düşünceleri ifade etmek. Tevazum eksik olsa derdim "haklısınız" ama böyle bir şey söz konusu değil. Şimdi ben onca güzel sözle veya eleştirilerimi ifade etmeden yazsam birçok kişi özelden mesaj atacaktı ben yaparım diye ama hiçbir şey yapamayacaktı. Belki de gerçekten bu işi yapıp yapamayacaklarını sorgulattım kendilerine kim bilir.
Teşekkürler efendim yorumunuz için diyeyim size.

Hala agresifsiniz. Kardeşiniz de değilim bu arada. Yaşım da sizden büyük. Benimki sadece bu başlığın dışarıdan nasıl göründüğünün durum tespitini yapmak ve geri bildirimde bulunmaktı. Faydalı olması açısından. Ama sanırım faydalı olmadı, olmayacak da.

Güzel geceler dilerim.

Aylık 150k+ Tekil Özgün Eğitim Sitesi Reklam/Tanıtım Yazısı

http://goo.gl/YZb0E2

yakupqqq yakupqqq Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek üniversite öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 33 / 285
  • Ticaret 11, (%100)

burası wordpress forumu gibi. uzman birini bulmak zor. *** a bakın derim.

igunayCOM igunayCOM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Emi Ajans / Founder
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 404
  • Beğeniler 142 / 141
  • Ticaret 7, (%100)
Ben kardeşime PM gönderdim siteyi göndersin de inceleyip bir şeyler yapmaya çalışalım :) Sakin olman taraftaarıyım bende Ozzyfb hocam gibi :)
Ozzyfb

kişi bu mesajı beğendi.

Allah hepimize rahmet eylesin!
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al