Doruk adlı üyeden alıntı

Haklısınız ancak girişimcilikten öğrendiğim şudur ki; bir işe başlamak için yeterli paranın olmasını beklemek en büyük hata. İlk iş, işe yarar ve yürüyen bir sistem oluşturmak. Sistemin çarkları dönmeye başladıktan sonra, işinizi kabul ettirdikten sonra radikal değişiklikler yapabiliyorsunuz

Bu iş içinde aynı şekilde düşünüyorum. Başlangıç için çalışan bir sistem oluşturup, gelir elde etmeye başladıktan sonra olması gerekenleri yapmak çok daha kolay olacaktır. Yoksa bu projeyi hayata geçirmek için ihtiyacım olan onbinlerce lirayı toparlayana kadar iş gözümde büyüyebilir, anlık kazançlara odaklanabilirim veya başka sebeplerden ötürü askıya alınabilir

Ben yapamazsınız veya yapılamaz gibi bir şey demek istemedim. Sadece imkanınız veya bilginiz varsa wordpress yerine php'yi tercih etmenizin size yararı olacağını belirtmek istedim. Tabiki wordpress başlangıç için çok güzel bir sistem olabilir ama tek bir ve kemik şart ile. Sitenin güvenliğinden emin olmalısınız. Ödemelerde bilgileri kendi websiteniz yerine daha güvenilir sistemleri tercih etmelisiniz. Ne de olsa wordpress hazır bir sistem şu ana kadar çok büyük açıkları bulunmamış olsa da gün gelir o küçük açıkları çok iyi kullanan birisi çıkar. Televizyonlarda da izliyoruz dünya devi firmalar hackleniyor, bilgiler çalınıyor...