freelance iş ilanları

Başka Adsense Hesabını üzerime alma

15 Mesajlar 2.374 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

asdtekno asdtekno Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 11.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek bilgisayarcı
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 56 / 10
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar başka birinin sitesinde kullandığı adsense hesabına kendi sitemide ekleye bilirmiyim yani yine onay süreci var mı? Hem o kendi sitesinde kod kullanacak hem ben kendi sitemde kullanacam olur mu böyle bişey

wmaraci
reklam

sovetski sovetski ♛ PHP ♛ Kimlik Onayı
  • Üyelik 03.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 437 / 458
  • Ticaret 2, (%100)
Zaten yanılmıyorsam başka sitelerin adsense kodunu kendi sitenizde kullanabilirsiniz fakat para adsense sahibinin hesabına yatırılır
asdtekno

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek bilgisayarcı
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 56 / 10
  • Ticaret 1, (%100)

sovetski adlı üyeden alıntı

Zaten yanılmıyorsam başka sitelerin adsense kodunu kendi sitenizde kullanabilirsiniz fakat para adsense sahibinin hesabına yatırılır

o sorun değil hocam paranın onun hesabına yatması sadece sitemde kodları kullanabilir miyim onu öğrenmek istedim. Peki her hangi bir onay süreci falan var mı direk kod oluşturup siteme mi eklemeliyim.

• Üyelik 21.09.2024
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Ticaret , (%)

asdtekno adlı üyeden alıntı

o sorun değil hocam paranın onun hesabına yatması sadece sitemde kodları kullanabilir miyim onu öğrenmek istedim. Peki her hangi bir onay süreci falan var mı direk kod oluşturup siteme mi eklemeliyim.

kodları ekledikten sonra sitelerim bölümünden o siteyi sahiplenmeniz gerek.
asdtekno

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

sovetski sovetski ♛ PHP ♛ Kimlik Onayı
  • Üyelik 03.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 437 / 458
  • Ticaret 2, (%100)
Arkadaşınızdan kodu alıp sitenize ekleyin, daha önce hiç denemedim ama bence direkt reklam görünür, eğer reklam kodu yeni ise google onaylama sürecine alır daha sonra aktif eder eğer kurallara uyuyorsa.
asdtekno

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek bilgisayarcı
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 56 / 10
  • Ticaret 1, (%100)
teşekkür ederim

konusal konusal Saygılı olmak lazım. Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Yazıcı - Okuyucu
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 470
  • Beğeniler 203 / 246
  • Ticaret 1, (%100)
Reklam görünür. Reklam koduna isim vereceği için , o reklama ne kadar tıklanmış, ne kadar kazanç sağlamış görür o arkadaşınız.
asdtekno

kişi bu mesajı beğendi.

wmaracı

flatcast flatcast http://www.flatcast.fr Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Havayolu iscisi
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 1351
  • Beğeniler 86 / 354
  • Ticaret 9, (%100)
Adsense kodlarini istedigin siteye ekle onaya falan gerek yok kodlar hangi adsensede ise o adsensenin panelinde reklamlar gosterilmeye baslayinca bildiri gelir derki adsense reklamlariniz su adresteki sitede yayinlaniyor onaylamak istiyormusunuz diye sorar onaylayinca direk adsense kazanclari panele eklenir .Isterseniz adsense paneline kendinizde site adresini ekliyebilirsiniz
Ayarlar daha sonra acilan sayfadan sol menuden Site yonetimini tiklayin acilan sayfada Site ekle yazisinin on tarafina adsense reklamini eklemis oldugunuz sitenin adresini yazip site ekleye tiklayip siteyi ekleyin islem bitmistir.

Degerini bilki degerin bilinsin
----------------------------------

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)
Onaya gerek yok, fakat adsense hesabınızda sadece sahiplenilen sitelerde görüntüleme ayarı açıksa site adresinizi arkadaşınızın tanıtması gerekli. Eğer aktif değilse aktif etmeniz tavsiye ederim. Parayı kırışmak kolay olur panelde zaten alan adına göre gelir dağılımı gösteriyor adsense biz kullanıyoruz 3 kişi aynı hesabı sıkıntı yok, para bana geliyor dağıtıyorum arkadaşlara gelirlerini onlarda takip edebiliyor panelden istenilen e-posta adresine yetki verilebiliyor ayrıyetten onlarda kendi mailleriyle kontrol edebiliyorlar falan ;)
asdtekno

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek bilgisayarcı
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 56 / 10
  • Ticaret 1, (%100)
çok teşekkür ederim ekledim siteme yayınlandı bile sitemi kontrol edebilir misiniz herhangi bir sıkıntısı var mı

Ek Olarak:

Engin07 adlı üyeden alıntı

Onaya gerek yok, fakat adsense hesabınızda sadece sahiplenilen sitelerde görüntüleme ayarı açıksa site adresinizi arkadaşınızın tanıtması gerekli. Eğer aktif değilse aktif etmeniz tavsiye ederim. Parayı kırışmak kolay olur panelde zaten alan adına göre gelir dağılımı gösteriyor adsense biz kullanıyoruz 3 kişi aynı hesabı sıkıntı yok, para bana geliyor dağıtıyorum arkadaşlara gelirlerini onlarda takip edebiliyor panelden istenilen e-posta adresine yetki verilebiliyor ayrıyetten onlarda kendi mailleriyle kontrol edebiliyorlar falan ;)

Peki benim zaten youtube için kullandığım bir adsense hesabım var o youtube için kullandığım mail bu arkadaşın adsense hesabında yönetici ekleyebilir miyim

wmaraci
Konuyu toplam 5 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 5 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al