lostyazilim

Internetten para kazanma blogu tutarmi ?

26 Mesajlar 2.595 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

Alper Alper WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 254
  • Beğeniler 102 / 69
  • Ticaret 4, (%100)

Kotil adlı üyeden alıntı

Keyword domain ustad ondan seçtim ne olabilirdi mesela ?

Hocam isim içeriği yansıtıyor fakat fazla uzun gibi. Örneğin kazanpara.com gibi birşey yani nasıl desem kısa olsaydı veya 4-5 harf tabi bunda nasıl yansıtacağım içeriği diyeceksin oda sana kalmış yani kafa yorucaksın.

wmaraci
reklam

AvukatDenizCelik AvukatDenizCelik Belki Bir Gün Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Avukat
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 652
  • Beğeniler 235 / 157
  • Ticaret 0, (%0)
domaini pek beğenmediğim açıkçası evet site içeriğiyle orantılı ama akılda kalıcı değil ziyaretçinin bir daha bulması zor olabilir onun yerine internettenkazan.com internetkazandirir.com gibi en azından kısa bir domain olsa güzel olurdu . Verdiğim domainler dolu mu boş mu bilmiyorum örnek olarak yazdım .

tasarım güzelleştirilebilir birde yazılara resim eklemeyi unutma derim , logo biraz daha güzelleşse daha iyi olur zannımca

Hukuki Sorunlarınız İçin Pm Atabilirsiniz

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)

fruzgar adlı üyeden alıntı

Neden tutmasın?

Birde paylaştığınız sistemlerde referans gibi bir şey yapabilirseniz daha ilgi çekici olur. Sizin blogunuza özel kupon kodları olabilir veya referans misali. Çünkü bu bilgileri başka yerlerde de paylaşacaklar bu tarz şeylerle ziyaretçilerinize sizi tercih etmeleri için bir sebep vermiş olursunuz

Ustad yani demek istediginiz mesela adam benim refimden giriyor siteden alisveris yapiyor benden yaptığının yuzde 3 unu geri aliyor ?

Ne kuponu verebilirim ?

Ek Olarak:

sekilsiz adlı üyeden alıntı

Hocam isim içeriği yansıtıyor fakat fazla uzun gibi. Örneğin kazanpara.com gibi birşey yani nasıl desem kısa olsaydı veya 4-5 harf tabi bunda nasıl yansıtacağım içeriği diyeceksin oda sana kalmış yani kafa yorucaksın.

Hmm olabilir ustad dediginiz cok tesekkürler.

Ek Olarak:

AvukatDenizCelik adlı üyeden alıntı

domaini pek beğenmediğim açıkçası evet site içeriğiyle orantılı ama akılda kalıcı değil ziyaretçinin bir daha bulması zor olabilir onun yerine internettenkazan.com internetkazandirir.com gibi en azından kısa bir domain olsa güzel olurdu . Verdiğim domainler dolu mu boş mu bilmiyorum örnek olarak yazdım .

tasarım güzelleştirilebilir birde yazılara resim eklemeyi unutma derim , logo biraz daha güzelleşse daha iyi olur zannımca

Bosda doluda olsa cok guzel oneriler aklima gelmemisti resim ekliyecegim.
Logo daha kotuydude bu biraz daha iyi sanki .
Tasarim sade bir tema daha nasil guzellestirebilirim ?

fruzgar fruzgar ProPvPServerlar Kimlik Onayı
  • Üyelik 06.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SD
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad F** R**
  • Mesajlar 792
  • Beğeniler 258 / 257
  • Ticaret 11, (%100)

Kotil adlı üyeden alıntı

Ustad yani demek istediginiz mesela adam benim refimden giriyor siteden alisveris yapiyor benden yaptığının yuzde 3 unu geri aliyor ?

Ne kuponu verebilirim ?

Ek Olarak:

Hmm olabilir ustad dediginiz cok tesekkürler.

Ek Olarak:

Bosda doluda olsa cok guzel oneriler aklima gelmemisti resim ekliyecegim.
Logo daha kotuydude bu biraz daha iyi sanki .
Tasarim sade bir tema daha nasil guzellestirebilirim ?

Oyun kuponları olur ya kuponu bozdurduğunuzda para olarak döner size takipçilerinizin refli olarak üye olmasını sağlayabilirsiniz daha sonra kazandıgınız bir kısmını onlara kupon kodu vererek geri dönüş yaparsanız sizi seçmeleri için bir sebep vermiş olursunuz.

Bu işte ilerlerseniz örnek veriyorum yeni bir reklam sitesi açıldığında size tanıtımını yapmanız karşılığı kupon kodları verir sizde üyelerinize dağıtırsınız hem siz kazanırsınız hem de üyelerinize kazandırsınız. Reklam sitesinin de işi göeülmüş olur toplu kazanç :)

wmaraci
wmaraci

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)

fruzgar adlı üyeden alıntı

Oyun kuponları olur ya kuponu bozdurduğunuzda para olarak döner size takipçilerinizin refli olarak üye olmasını sağlayabilirsiniz daha sonra kazandıgınız bir kısmını onlara kupon kodu vererek geri dönüş yaparsanız sizi seçmeleri için bir sebep vermiş olursunuz.

Bu işte ilerlerseniz örnek veriyorum yeni bir reklam sitesi açıldığında size tanıtımını yapmanız karşılığı kupon kodları verir sizde üyelerinize dağıtırsınız hem siz kazanırsınız hem de üyelerinize kazandırsınız. Reklam sitesinin de işi göeülmüş olur toplu kazanç :)

O son paragraf güzelmiş ama oyle bisi olacağını sanmıyorum :( .

Ustad dediginiz havuz sistemi sanırım refimden uye oluyorlar bende kazandığım yarisini onlara veriyorum?

Netlioo gibi alisveris yaptiginda geri ucret oduyen sistemde kurulabilir :) sanirim bunlari diyorsunuz .

fruzgar fruzgar ProPvPServerlar Kimlik Onayı
  • Üyelik 06.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SD
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad F** R**
  • Mesajlar 792
  • Beğeniler 258 / 257
  • Ticaret 11, (%100)

Kotil adlı üyeden alıntı

O son paragraf güzelmiş ama oyle bisi olacağını sanmıyorum :( .

Ustad dediginiz havuz sistemi sanırım refimden uye oluyorlar bende kazandığım yarisini onlara veriyorum?

Netlioo gibi alisveris yaptiginda geri ucret oduyen sistemde kurulabilir :) sanirim bunlari diyorsunuz .

Olabilir. Ama karşılıklı kazanç sağlayın yoksa böyle site çok bulunuyor farkınız olduğunu gösterin tutacağına inanıyorum :)

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al