EnesWM adlı üyeden alıntı

Özgün için Partner mi? Adsense mi? ve neden?
Anahtar kelimelerde nasıl hızlı yükseliriz?
Ana sayfaya nasıl çıkarız?

1 - Özgün içerik için Adsense öneririm. Partnerlere kendinizi sömürtmeyin boşuna eğer içerikleriniz özgünse Adsense ile bir sorun yaşamazsınız ve kazançlarınız en iyi raporlarda size sunulur malum partnerler para kaçırabiliyor :D
2 - Anahtar kelimelerde yükselmenin pek çok yolu var video yüklerken başlıkta anahtar kelimeyi kullanabilirsiniz. Ayrıca video açıklamasında anahtar kelime ve buna yakın kelimelerde güzel bir açıklayıcı metin girmelisiniz. Etiketler geçerliliğini yitirdi deselerde ekleyin efenim abartmadan tabi spam olarak algılanabilirsiniz.
3- Ana sayfada görünmenizin en kolay yollarından birisi YouTube Fan Finder bu sistem sizin ücretsiz reklamınızı yapar fakat yüksek hitli kanallara daha fazla yaptığı gerçeğini unutmamak lazım. Bununla birlikte videolarınızın hit, beğeni ve yorum sayısı arttırkça ana sayfa da çıkma oranınız artar hangi konuda videolar çekiyorsunuz bilmiyoum. Fakat şöyle örnek vereyim ben Oyun videoları izliyorsam ben YouTube'a girdiğimde ana sayfamda oyun videoları ve kanalları çıkar. Müzik dinliyorsam ana sayfamda ağırlıklı olarak müzik kanalları ve videoları görünür. Aslında ana sayfa kullanıcıların daha önceden izledikleri videolara göre videoların önerildiği bir bölüm abartmamak lazım ek olarak : Kanalımın 25k hiti ana sayfadan gelmiş ^^

Ek Olarak:

FarkliAdam adlı üyeden alıntı

Aynı soruların cevabını bekliyorum bende hocam :)

Aşağıda oldukça uzun cevabı verildi Bir şukuyu çok görmeyelim lütfen :D