SeoMakale adlı üyeden alıntı

Hani beni kesinlikle yanlış anlamayın. Ben emeğinize saygı duyuyorum. Sadece farkettiğim şeyleri eleştirmek istedim. Sitenizi hergün kullanıyor ve içerikleri takip ediyordum. Aynı başlık, aynı yazı ve aynı etiketleri delicioustan tutunda digg e, webtikk'ten im.web e kadar aynı şekilde ekliyorum. Yaklaşık 40 farklı imleme sitesinde 8 farklı konuyu denedim ve tek bu şekilde cevap veren sizin siteniz oldu... O zaman bu sizin siteniz ile alâkalı bir sorun olduğunu umuyorum... Tamam php den anlamam html kendimi yetinirim ama bir sitede bir sıkıntı varsa kendimce çabuk çözer ve yorumlarım... Valid hataları var validator.w3.org dan kontrol etmenizi istiyorum...

Hatta aşağıdaki olan komutları sitenize ekleyerek bi yerden düzeltmeye başlayabilirsiniz...

XuAr33 derken hatırlarsanız 300 tik' ten fazla vermiştim kendi konuma gözünüze batsın diye ama bi değişme göremedim :)
Tekrardan başarıların devamını dilerim...
Hayırlı olsun...

İlginiz için teşekkür ederim.

Şuanda 2 adet hata bulunmakta. Bunlar doctype kaynaklı. CSS'teki standart dışı hataları düzeltince doctype'ı tanımlayıp valid edeceğim.

Tekrar teşekkürler.