wmaraci reklam
lidertakipci

Iphone 6 kaç gb ram’li olacağı açıklandı

16 Mesajlar 2.517 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

murattat murattat TATOĞLU BİLİŞİM Kullanıcı
  • Üyelik 02.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek e-ticaret yöneticisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 858
  • Beğeniler 21 / 324
  • Ticaret 41, (%100)
Daha Önceki iPhone 6s Tanıtımımıza BURADAN göz atabilirsiniz.Apple markasının ilk tanıtım lansmanların’da özelliklerini daha çok donanımsal olarak dile getirdiği 6s modelinin bilinmeyen özelliklerinden biriside kaç gb ram ile satılıyor olacağıydı.Ancak bu sabah edindiğimiz resmi bilgilerle net bir sonuca vardır.

iPhone 6S ve iPhone 6S Plus modellerini İşlemci , Ram ve Kamera çözünürlükleri olarak yüksek bir performans artışı sağlandı.Açıklanmayan özelliklerden birisi olan Ram gb’ıda yeni iPhone modellerinde 2 GB RAM olarak piyasalarda satın alınabilir durumda olacağı kesinleştirildi. iOS’un yazılım kalitesi dolayısıyla 1 Gb ram bile yüksek performanslar sunabilirken 2gb ram kalitesiyle beraber iPhone’lardan beklentilerimizi çok daha üst durumlara taşıyacaktır.

2 GB RAM ile birlikte iOS 9 işletim sistemi kullanıcılarının çok kaliteli bir oyun ve uygulama performans kalitesi yaşayacaklarından eminiz. Yeni modellerde gelen A9X işlemcisi iPhone 6 modellerine göre yaklaşık 2 kat daha yüksek performans değerlerine ulaşacak. iPhone 6S modelleri kısa süre içerisinde çok yüksek başarılar elde edeceğinden bizimtek olarak eminiz.

wmaraci
reklam

Gerilim Gerilim alokapida.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1918
  • Beğeniler 496 / 496
  • Ticaret 20, (%100)
1715 mAh pil nedir ya..
murattat

kişi bu mesajı beğendi.

Hemenjet - Market Alışverişin Jet Hızında Kapıda (hemenjet.com)

KTB KTB xxxx Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 133 / 331
  • Ticaret 249, (%100)
Aylardır bu telefonu bekliyordum. Açıkçası hafıza, batarya ekran vs tam hayal kırıklığı bir ürün. Artık şu elma logosu için bu kadar para verilmeyeceğini herkes anlamalı. Zaten piyasa replika doldu. İphone'nun tahtı böyle devam ederse sallanmaya başlar. Bugün s6 edge almayı düşünüyorum...
Gerilim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 858
  • Beğeniler 21 / 324
  • Ticaret 41, (%100)

KTB adlı üyeden alıntı

Aylardır bu telefonu bekliyordum. Açıkçası hafıza, batarya ekran vs tam hayal kırıklığı bir ürün. Artık şu elma logosu için bu kadar para verilmeyeceğini herkes anlamalı. Zaten piyasa replika doldu. İphone'nun tahtı böyle devam ederse sallanmaya başlar. Bugün s6 edge almayı düşünüyorum...

Vaz geçiren şey nedir? Batarya olarak yeni gelen işletim sayesinde ki Güncelleme dolayisiyla daha az enerji tüketecek. Kullandığı işlemci kalitesi ve ram sistemi sayesinde artan performans ve kasada daha geniş tutularak Isınma sorununun da önüne geçtiler . Emin olabilirsin benim tavsiyem 6s Alman olacak . 2gb ram ve a9 işlemciyle çok memnun kalacaksın

wmaraci
wmaraci

KTB KTB xxxx Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 133 / 331
  • Ticaret 249, (%100)

murattat adlı üyeden alıntı

Vaz geçiren şey nedir? Batarya olarak yeni gelen işletim sayesinde ki Güncelleme dolayisiyla daha az enerji tüketecek. Kullandığı işlemci kalitesi ve ram sistemi sayesinde artan performans ve kasada daha geniş tutularak Isınma sorununun da önüne geçtiler . Emin olabilirsin benim tavsiyem 6s Alman olacak . 2gb ram ve a9 işlemciyle çok memnun kalacaksın

Öncelikle yazılım güncellemesinin şarj tüketimine çok fazla katkı sağlayacağına inanmayanlardanım. Ayrıca kullanılan işlemci eski işlemciye göre daha fazla güç tüketimi ve ısınmaya neden olacaktır. Kasanın kalınlaştırılması, arka kamera çıkıntısı yere düşünce darbeden hemen etkilenmeye müsait bir yapıda görünüyor. Sadece kasa da 7000 serisi ile güçlendirme yapılmış ve three touch özelliği için 3.500 lira vermek çok akıl karı değil gibi. Bu telefonu alanların yanında mutlaka powerbank dolaştırmaları gerekeceğini düşünüyorum artık beklemekten sıkıldım. Apple daha inovasyon ürünler çıkarıyor gibi görünse de, samsungun kablosuz bağlantı, kablosuz şarj, hızlı şarj, yüksek hafıza, düşük fiyat, malzeme kalitesi gibi çözümleri ve s6 edge tasarımı artık daha cazip gelmeye başladı. İphone tasarımına lafım yok ama, 4K video çekimli bi telefonda 16gb satmak resmen gel icloud kullan demektir. Bu politika da oldukları sürece batmaları tek temennim : )

hosunn hosunn Kendin Ol Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek IT Administrator
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 476
  • Beğeniler 33 / 67
  • Ticaret 13, (%100)

murattat adlı üyeden alıntı

Samsung Galaxy S5 cihazında 3 GB Ram var ona bakarsanız zaten 6s öncesinde çıktı 1 yıl olacak neredeyse iPhone hala geçemedi Samsung'u :)

HasanHuseyin HasanHuseyin wagonn.net Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Full Stack Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 171
  • Beğeniler 6 / 14
  • Ticaret 0, (%0)

hosunn adlı üyeden alıntı

Samsung Galaxy S5 cihazında 3 GB Ram var ona bakarsanız zaten 6s öncesinde çıktı 1 yıl olacak neredeyse iPhone hala geçemedi Samsung'u :)

Samsung'a 6GB ram koysanda kasacak Android ram canavarı şunu kabul edelim. iOS kendi telefonuna göre kodlandığı için minimum ram kullanımı ile fazla rame ihtiyaç duymuyor. Bu yüksek donanım merakı nedir ya ?

Aynı şekilde Mac'ler, 4GB ramli model kullanıyorum. Windows 4GB ramli laptoplardan çok daha hızlı ve iyi. Sadece işletim sisteminde bu iş.
MertCanEyriyer

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 858
  • Beğeniler 21 / 324
  • Ticaret 41, (%100)

hosunn adlı üyeden alıntı

Merhaba;

s5 evet 3g Ram kullanıyor fakat ; iphone 6 modelleri 1 Gb ram Kullanırken bile hiç bir uygulama ve oyunda kasma yapmazken neden Samsung s5 modelleri 3g ram kullanmasına rağmen kasma problemleri yaşatıyor ? Merak ettiniz mi . Amacım iOS 'u önermek Android i kötülemek değil.Ancak unutmayın Kağıt üstünde yazan veriler değil telefonun performansıdır kullanıcıları etkileyen kısım.

darkthepro darkthepro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)
açıkçası mac ler çok iyi sistemler fakat olay programlama, modelleme ise diğer açıdan işe yaramaz bilgisayarlar yok hacklenemiyomuş , virus girmiyomuş yalan dolan herkes gördü bunu, bunun yanı sıra pc ve androidte bir çok şeyi yapma olasılığınız mevcut ,

• Üyelik 02.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 858
  • Beğeniler 21 / 324
  • Ticaret 41, (%100)

darkthepro adlı üyeden alıntı

açıkçası mac ler çok iyi sistemler fakat olay programlama, modelleme ise diğer açıdan işe yaramaz bilgisayarlar yok hacklenemiyomuş , virus girmiyomuş yalan dolan herkes gördü bunu, bunun yanı sıra pc ve androidte bir çok şeyi yapma olasılığınız mevcut ,

iOS yazılım ile Android yazılımları malesef kıyaslayamayız bile.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al