Ben daha önce Sony Xperia Z kullandım çok memnundum şuanda iPhone 6 kullanıyorum bu telefondan da memnunum. Yıllardır bu işin içindeyim bilen arkadaşlar bilir teknoloji çoğu zaman şans işidir. iPhone 6'yı 4-5 ay önce aldım Vatan bilgisayardan 64 GB Gold Buff ön ve arka koruyucu jelatin aldım ve Aliexpressten aliminyum kılıf aldım telefon şuan tank gibi sıfır sıkıntı. Şimdi burada Sony yada Samsung öven çok arkadaş olacaktır fakat onların kullandıkları telefonları kötüleyen kırılma testlerinde aşşalayan çok video var ama aklını karıştırmak istemem. He bana soracak olursan ben Sony'den çok memnundum fakat iPhone'nun havası olsun, gösterişi olsun çok merak etmiştim telefonu alayım dedim zaten kolay kolay değer kaybetmiyor beğenemezsem xperia z5 ile takas ederim diye düşündüm fakat aksine çok beğendim. Gerçekten denildiği kadar stabil bir telefon. Kamerası çok güzel ve jailbreak yaptıktan sonra sizi kendisine daha da çok bağlıyor telefon. Ben de eskiden iPhone o kadar para verilmez diyen biriydim. Hep Sony'i över dururdum iPhone'nu yerin dibine vururdum ama bir kere deneyince anladım ki bükemediğin eli öpeceksin :)