wmaraci reklam

iPhone 6 Almayı Düşünüyorum.

59 Mesajlar 7.562 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Batarya Batarya SEO & Wordpress Kullanıcı
  • Üyelik 09.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SEO
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 1111
  • Beğeniler 317 / 317
  • Ticaret 122, (%99)
Merhabalar , iPhone 6 almayı planlıyorum bu ay içinde. Forumda elbet bu cihazı kullanan arkadaşlar vardır. Telefonun sizce olumlu/olumsuz özellikleri nelerdir ? Almamı tavsiye eder misiniz?

wmaraci
reklam

darkthepro darkthepro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)
elmaya bu kadar para verilir mi :D şöyle diyim dayanıklılık olarak 0 telefon youtube baktığınız zaman ilk düşmede ekranı çatlayan yada çerçevesi kırılan bir telefon, bunu geçtim 2016 gircez full hd bile değil piksellerden bahsetmiyorum bile, şarj deseniz bir gün gitmez , kamera deseniz 2012 yılından beri hala 8 mp biraz daha yüksek çözünürlük kullanıyor ,hesap makinesi iphone 6 kıyasla daha iyi selfieler çeker , suya ve toza dayanıklı değil , resim aktarma için illa programını yüklemeniz lazım, android kıyasla daha az uygulaması var, android gibi apk dosyası indirip kuramazsınız , öyle her telefona resim falan atamazsınız illa bir uygulama kullanmak lazım whatsapp gibi, ayrıca ios virus girmez hacklenemez diye bir şey yok yalan dolan artık herkes biliyor , arayüzü kişisel olarak hiç sevmiyorum , siri varsa bizdede bir sürü android asistan var onu geçtim google now ve cortana var, yani kısacası almaya gerek duymadığım bir telefon dünyada o kalsa parayla verseler gene almam, he iyi tarafları var mı var, uygulama ve oyunlarda kasmıyor, android göre biraz daha güvenli bide ortamlarda marka fan boylarına artislik yapmaya yarıyor,

hayatim53 hayatim53 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek insan tamiri ediyor
  • Konum Rize
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 22 / 52
  • Ticaret 0, (%0)

darkthepro adlı üyeden alıntı

elmaya bu kadar para verilir mi :D şöyle diyim dayanıklılık olarak 0 telefon youtube baktığınız zaman ilk düşmede ekranı çatlayan yada çerçevesi kırılan bir telefon, bunu geçtim 2016 gircez full hd bile değil piksellerden bahsetmiyorum bile, şarj deseniz bir gün gitmez , kamera deseniz 2012 yılından beri hala 8 mp biraz daha yüksek çözünürlük kullanıyor ,hesap makinesi iphone 6 kıyasla daha iyi selfieler çeker , suya ve toza dayanıklı değil , resim aktarma için illa programını yüklemeniz lazım, android kıyasla daha az uygulaması var, android gibi apk dosyası indirip kuramazsınız , öyle her telefona resim falan atamazsınız illa bir uygulama kullanmak lazım whatsapp gibi, ayrıca ios virus girmez hacklenemez diye bir şey yok yalan dolan artık herkes biliyor , arayüzü kişisel olarak hiç sevmiyorum , siri varsa bizdede bir sürü android asistan var onu geçtim google now ve cortana var, yani kısacası almaya gerek duymadığım bir telefon dünyada o kalsa parayla verseler gene almam, he iyi tarafları var mı var, uygulama ve oyunlarda kasmıyor, android göre biraz daha güvenli bide ortamlarda marka fan boylarına artislik yapmaya yarıyor,

yazını okurken bir an samsung senin sandım :)

• Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)

hayatim53 adlı üyeden alıntı

yazını okurken bir an samsung senin sandım :)

yoo samsung falan fistan düşünmüyorum android ve ios olarak düşünüyorum tamam bilgisayarları iş istasyonu yada modelleme gibi şeylerde kasmadan kullanırsın ama diğer şeyler için yok tıs , telefonda aynı bir markaya 2500 tl mi verilir hemde hiç iyi değilken sadece marka düşkünlüğü , firmanın düşüncesi biz ne çıkartsak bu millet alır zaten, açıkçası ben htc, samsung, sony, lg telefonları kullandım, samsung çabuk bozuluyor ama dizayn güzel oluyor, htc plastik rezalet ama ses kalitesi çok iyi, lg performans iyi ama çok çabuk ısınıyor, sony sağlam telefon ve kameraya sahip , bazı arkadaşlar f/p zenfone 2 öneriyor açıkçası arkadaşımda var ve gerçekten öyle en azından gönül rahatlığı ile kullanabilirsin ortamlarda hava atmaya luzum yok telefonda bakacağın en iyi performansı veren hangisi, sonra tasarım sonra fiyattır bence

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Sirius Sirius WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtube
  • Konum ABD
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 0 / 468
  • Ticaret 17, (%100)
Bende var bir işe yaramıyor orta tuşa basa basa bir hal oluyorsun geri tuşu yok vs vs gösteriş için kullanıyorum gold aldım birde plus var okula giderken iphone normal zamanda samsung s3 ü kullanıyorum ben tavsiye etmem

daha jilatini bile açılmadı :D 7 yi bekliyorum umarım en kısa sürede cıkar

umittopcan umittopcan Tanıtım Yazısı ve Grafik Kullanıcı
  • Üyelik 24.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Operatör
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** T**
  • Mesajlar 698
  • Beğeniler 34 / 123
  • Ticaret 39, (%100)
Şimdi asılsız yorumlara kulak asma kardeşim. Ama paranıda boşuna götürüp 6 ya verme. 2 aya kalmaz 6S ve 6S+ çıkıyor. Şuanda 6+ 3300 TL civarında, 6S 3600 civarında olacağı söyleniyor. Samsunga sakın bulaşma 3 ay sonra yavaşlar mahfolur telefon beş para etmez bi marka Samsung.

• Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)

umittopcan adlı üyeden alıntı

Şimdi asılsız yorumlara kulak asma kardeşim. Ama paranıda boşuna götürüp 6 ya verme. 2 aya kalmaz 6S ve 6S+ çıkıyor. Şuanda 6+ 3300 TL civarında, 6S 3600 civarında olacağı söyleniyor. Samsunga sakın bulaşma 3 ay sonra yavaşlar mahfolur telefon beş para etmez bi marka Samsung.

neresi asılsız şimdi ? bana söylediğimi yalanlayan yada aksini kanıtlayın bir şey gösterin bende kabul edeyim

alın icloud hacklendi

alın iphone kamerası 8 mp herşeyi aynı çıkış yılı 2012 şimdiki 6s te kaç 12 mp çözünürlük ? aynı

düşme testi iphone kalitesizliği

iphone 6 2500 tl , iphone 6+ 3000 tl , iphone 6s 3300 tl , iphone 6s+ 3500 tl peki xperia z5 premium ? 2500 tl

batarya en iyisi 6s+ fiyat 3500 ? batarya 2915 peki xperia z5 ultra ? 4000, iphone 6 da kaç 1810

iphone 6 suya dayanıklılık

android uygulamaları istediğiniz gibi ücretsizde bulabilirsiniz istediğiniz gibi de telefonunuza root atabilirsiniz bir uygulamanın bir tuşuna bakar ios ? jail break lazım

siri mi ? buyrun bizdede google now
ve cortana var bunun yanı sıra daha fazla ilginç olanını ücretsiz indirebilirsiniz

google play uygulama sayısı 1300000 ek geliştirici insanlara sürekli açık çoğu ücretsiz uygulama vs apple store 1200000 herkese açık değil ücretsiz uygulamaların yanında çoğu müzik ve uygulama ücretli

hadi onu geçtim 6s piksel ve ekran çözünürlüğü olarak aciz kayıt yapabilme özelliği en fazla 1080 p , fotoğraf ? eh işte anca daha yeni 2k olmuş

telefondan pc resim mi atacaksın buyur uğraş bunla peki birine resim mi atacaksın telefon numarasını öğren whatsapptan yollamaya çalış belki karşındaki kız ise iphonun sana tanışma bahanesi sağlar

tek fark biri pahalı ve ün yapmış firma alınca zengin görünüp hava atmaya yarıyor bide oyunları çok oynuyorsanız heh işte yada program kullanıyorsanız çok kasmıyor, tabi günümüz telefonları da aynı işi görsede yıllara yenik düşüyor öyle 3 ayda olcak bir şey değil

umittopcan umittopcan Tanıtım Yazısı ve Grafik Kullanıcı
  • Üyelik 24.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Operatör
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** T**
  • Mesajlar 698
  • Beğeniler 34 / 123
  • Ticaret 39, (%100)
İphone alacak paran varsa 10 liralık uygulama gözüne gelmez dostum :)
SosyalAbi

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)

umittopcan adlı üyeden alıntı

İphone alacak paran varsa 10 liralık uygulama gözüne gelmez dostum :)

zenginlik parayı gereksiz yere saçmaysa o israf olur ek akıllı bir insanın yapacağı bir iş değil önüne 2 şişe su koysam biri 0.3 ml diğeri 1,5 lt olsa 0.3 litre pahalı diye onu mu alacaksın ? olay performans ve sana getirisi benim gözümde işe yaramaz bi telefonu kullanan marka fan boyları ki kullandığı ürünün daha ne olduğuna dair bir fikri yok, buna farkındalık deniyor , genelde farkındalığın farkında olmayan insanlar kolay yönetilen insanlardır ne dersen alır inanır tıpkı bizim ülkemiz insanları gibi

ofarukcaki ofarukcaki Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 32 / 40
  • Ticaret 7, (%86)
Kesinlikle samsung ile kıyaslanamaz bile. Yukarıdaki arkadaşlardan biri kamera hale 8 megapixel demiş ama arkadaşa soruyorum acaba iphone 6 ile çekilmiş bir foroğraf veya video görmüş mü, burda önemli olann mp değil çözünürlük, gerçekten kamerası mükemmel. Smsung alırsın 1 yıl sonra kasmaya donmaya başlar, iphon ipad'in hiçbir zaman kastığını görmedim, bu konuda androidden kat kat üstün, şarj konusuna gelirsek doğal olarak her akıllı telefonunki gibi pek uzun gitmiyor, kendi iphone um olmadığı için tam ayrıntıları bilemiyorum. Bilmeyenler için söylüyorum resim video aktarmak vs. öyle sandığınız kadar zor değil, itunes yüklediğin zaman telefondan istediğim resmi müziği alırsın, istediğini de içine atarsın, yükle bir VLC Kmplayer falan altyazılı film bile izlersin. Kesinlikle iPhone un ekran kalitesini hiçbir telefonda görmedim, 179 dereceden bile bak renkler capcanlı cam gibi. Samsung dan nefret eden biri olarak söylüyorum iPhone almayacaksan bile samsung alma bence, benim kişisel tavsiyem.

Birde geçen İphone 6 ile telefondan biryere ödeme yapıyordum bir özelliğini gördüm beynim düştü gerçekten diğer telefonlarda var mı bilemiyorum ama: bir siteye kart bilgilerini gireceğiniz zaman kamera açılıyor kartı kameraya tuttuğun gibi anında numara son. k. tarihi isim falan herşeyi ilgi,ili kutucuğa yapıştıryor. Ve benim gözümden iyi görüyor öyle ışıksız ortam sorunu flan yok :)
SosyalAbi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al