darkthepro adlı üyeden alıntı

elmaya bu kadar para verilir mi :D şöyle diyim dayanıklılık olarak 0 telefon youtube baktığınız zaman ilk düşmede ekranı çatlayan yada çerçevesi kırılan bir telefon, bunu geçtim 2016 gircez full hd bile değil piksellerden bahsetmiyorum bile, şarj deseniz bir gün gitmez , kamera deseniz 2012 yılından beri hala 8 mp biraz daha yüksek çözünürlük kullanıyor ,hesap makinesi iphone 6 kıyasla daha iyi selfieler çeker , suya ve toza dayanıklı değil , resim aktarma için illa programını yüklemeniz lazım, android kıyasla daha az uygulaması var, android gibi apk dosyası indirip kuramazsınız , öyle her telefona resim falan atamazsınız illa bir uygulama kullanmak lazım whatsapp gibi, ayrıca ios virus girmez hacklenemez diye bir şey yok yalan dolan artık herkes biliyor , arayüzü kişisel olarak hiç sevmiyorum , siri varsa bizdede bir sürü android asistan var onu geçtim google now ve cortana var, yani kısacası almaya gerek duymadığım bir telefon dünyada o kalsa parayla verseler gene almam, he iyi tarafları var mı var, uygulama ve oyunlarda kasmıyor, android göre biraz daha güvenli bide ortamlarda marka fan boylarına artislik yapmaya yarıyor,

Anladım hocam. Genede İOS.

ANDROİD İŞLETİM SİSTEMİNE İSTERSEN 16 GB RAM KOY. GENE ANDROİD.

Samsung s6 %80 ram yiyor boşta. Bırakın bu androidci ayaklarını da. İOS kadar güzel bir işletim sistemi varmı diye sorun.

Resim atmak için programa gerek yok. Takıyorsun güven diyorsun. Dosya olarak açıyor. ;)