wmaraci reklam

Facebook'ta reklam vermek?

23 Mesajlar 2.872 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Fatma Fatma WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / K
  • Meslek Anne
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 1499
  • Beğeniler 413 / 412
  • Ticaret 12, (%100)
konusu açılmışken bende sorayım , e ticaret sitemizdeki bir ürünün tanıtımını nasıl yapacaz?bazı reklamları görüyorum bir ürün reklamı geliyor sayfamıza,reklamı tıklayınca reklam verenin sitesine giriyoruz,bunu nasıl yapabiliriz arkadaşlar?

wmaraci
reklam

masteraster00 masteraster00 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 61 / E
  • Meslek Doktor
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Aklınıza gelebilecek tüm reklamlarınızı bu sayfadan reklam hizmeti alabilirsini

https://www.facebook.com/Sosyalhesapal

serkandikmen serkandikmen http://havakargo.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek parking
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 7 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Facebook bence hedef reklamlar için mükemmel.. Reklamsız olmuyor

Fatihaydin Fatihaydin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Kalite
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 510
  • Beğeniler 125 / 144
  • Ticaret 1, (%100)
Ben reklam konusunda google adwords hizmetinden vazgeçmem.Facebookta reklam verene kadar yoğun organic bir facebook sayfasından 30-40 tl gibi bir fiyata sayfada linkimi paylaşırım ve ziyaretciyi kaparım.Güzel yerlere gelmeniz dileğiyle...

wmaraci
wmaraci

Stero0 Stero0 Sadness Prisoner Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 534
  • Beğeniler 99 / 118
  • Ticaret 3, (%100)

anonymated adlı üyeden alıntı

45 lira bütçe ile gönderi reklamı yapmak istiyorum. Sizce ne kadar kişi görür/tıklar? Yardımcı olursanız sevinirim.

51.000 - 140.000 kişi erişim oluyor ortalama. Tabi 45 tl'yi günlere bölerek te verebilirsin reklamı.

The Analyzer adlı üyeden alıntı

Yan menü mü yoksa önce çıkarma mı? ve kitle sayısı kaç
İkisi de verilebiliyor. Kitle de 1.700 - 4.500 kişi ortalama.

Fatma adlı üyeden alıntı

konusu açılmışken bende sorayım , e ticaret sitemizdeki bir ürünün tanıtımını nasıl yapacaz?bazı reklamları görüyorum bir ürün reklamı geliyor sayfamıza,reklamı tıklayınca reklam verenin sitesine giriyoruz,bunu nasıl yapabiliriz arkadaşlar?

Buradan adımları takip ederek istediğiniz şekilde reklamı siz de oluşturabilirsiniz.

serkandikmen adlı üyeden alıntı

Facebook bence hedef reklamlar için mükemmel.. Reklamsız olmuyor

Katılıyorum, reklamsız olmuyor. İçerik paylaş paylaş bir yere kadar kimse görmedikten sonra ne önemi var ki?

Fatihaydin adlı üyeden alıntı

Ben reklam konusunda google adwords hizmetinden vazgeçmem.Facebookta reklam verene kadar yoğun organic bir facebook sayfasından 30-40 tl gibi bir fiyata sayfada linkimi paylaşırım ve ziyaretciyi kaparım.Güzel yerlere gelmeniz dileğiyle...

Hocam Google Adwords'ün ne gibi artıları var? fiyatlandırma, hedef seçimi vs. nasıl detaylı bilgi verirseniz oraya da bakalım. Bir de Facebook'ta reklam verene kadar yoğun olan sayfalarda reklam veririm demişsiniz. Geri dönüşüm fazla mı oluyor öyle? veya fiyatı mı daha uygun? Bilgilendirirseniz seviniriz :)
Fatma

kişi bu mesajı beğendi.

3dk. Her anına değer: https://youtu.be/NTf9kn5w3kI

MehmetYuksel MehmetYuksel mehmetyuksel.org Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 17 / 28
  • Ticaret 3, (%100)
Twitter çok pahalı, instagram şimdilik belirsiz, foursquare (mekanlar için) gereksiz pahalı derken iş Facebook'ta çözülüyor. Direkt sağlam atış. 20 TL'lik reklam verdim yeni bir sayfa için şu an takır takır yani sorun yok 5 günlük ayarladım.http://prntscr.com/8hakit

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
Siteye kullanıcı çekmek için reklam vermek bence çok mantıksız, gereksiz hocam. Çünkü facebook'ta sponsorlu grupların yayınladıkları içerikler için sitelerinin linki üzerinden paylaşımda bulunuyorlar ve tıklayan adam siteye girmemek için sövüyor sayıyor. "-Burda yayınlasanız ne olur sanki? veya -Siteye girip okuyan özetlesin" gibisinden. ( ki bu siteler haber, bilgi, bilişim, eğitim veya diğer her türden siteler ) Yani insanlar artık çok hızlı ve herkese, her şeye erişim sağlayabildikleri sosyal ağları ( Facebook, Twitter vb. ) tercih ediyorlar. Diğer web sitelerine, (web tasarımcıların ve hatta büyük bütçelerle büyük şirketlerin yaptırdıkları uygulamalı ve hızlı olan) web sitelerine kimse önem vermiyor. Google'de aradığı şeyi ilk sıralardaki sitelerden veya farklı arama terimleriyle bulmaya çalışarak girdikleri sitelerin isimlerine bile dikkat etmeden aradıklarını bulup hiç önemsemeden kapatıyorlar. Burda dikkat çektiğim nokta, sitenizin tamamen özgün ve güncel olmasıyla google'da ilk sıralarda olmanın ziyaretçi çekmeniz için kesin çözüm olduğudur. Reklamlar ile yalnızca webmaster olmaya çalışanlar incelemek için ziyaret eder veya tanıdıklarınız, arkadaşlarınız ve akrabağlarınız birkaç destek verir bu kadar.

Ancak reklam vermek, bir web sitesi için ziyaretçi çekmek veya mantık yönüyle ne zaman kesin çözüm ve harika bir sonuç getirir?

Oluşturduğunuz, tasarladığınız veya hayata geçirdiğiniz web sitenizde, projenizde e-ticaret yapacaksanız veya bir kampanyanız varsa ve resmi bir şirketseniz veya kalıcı olarak bir proje ile tüm web siteleri içinde yalnızca sizseniz insanların girdiği sitedeki bilgileri verebilecek olan, işte o zaman hiç acımayın reklam parasına. Ancak sıradan teknoloji siteleri, bilgi siteleri, eğitim siteleri vb., hele ki özgün olmayan sürekli aynı şeyleri tekrarlayan ve diğer web siteleri veya gruplardaki paylaşımların aynılarını ya da biraz editleyerek oluşturulan içerikler söz konusuysa, yalnızca kendinizi oyalarsınız kısa bir süre bu işlerle.

Başarılar dilerim.

TheAnalyzer TheAnalyzer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Özel
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 1305
  • Beğeniler 134 / 415
  • Ticaret 5, (%100)

Mehmet Yüksel adlı üyeden alıntı

Twitter çok pahalı, instagram şimdilik belirsiz, foursquare (mekanlar için) gereksiz pahalı derken iş Facebook'ta çözülüyor. Direkt sağlam atış. 20 TL'lik reklam verdim yeni bir sayfa için şu an takır takır yani sorun yok 5 günlük ayarladım.http://prntscr.com/8hakit

20 TL'den Kredi kartı ile ödeme yaptım inşallah daha fazla çekmezler. :) Birde o anda ekleyebiliyorsun ve kitlesi daha geniş oluyor herhalde devam etmem için bonus sağlıyorlar. Kredi kartımdan benim iznim olmadan çekmezler dimi? :)

anonymated anonymated Webnoloji.net Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Teknoloji ve Psikoloji
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 2005
  • Beğeniler 1489 / 657
  • Ticaret 15, (%100)

Mehmet Yüksel adlı üyeden alıntı

20 tlyi günlük mü yoksa 5 gün için mi verdiniz hocam?

TheAnalyzer TheAnalyzer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Özel
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 1305
  • Beğeniler 134 / 415
  • Ticaret 5, (%100)

serras62 adlı üyeden alıntı

Siteye kullanıcı çekmek için reklam vermek bence çok mantıksız, gereksiz hocam. Çünkü facebook'ta sponsorlu grupların yayınladıkları içerikler için sitelerinin linki üzerinden paylaşımda bulunuyorlar ve tıklayan adam siteye girmemek için sövüyor sayıyor. "-Burda yayınlasanız ne olur sanki? veya -Siteye girip okuyan özetlesin" gibisinden. ( ki bu siteler haber, bilgi, bilişim, eğitim veya diğer her türden siteler ) Yani insanlar artık çok hızlı ve herkese, her şeye erişim sağlayabildikleri sosyal ağları ( Facebook, Twitter vb. ) tercih ediyorlar. Diğer web sitelerine, (web tasarımcıların ve hatta büyük bütçelerle büyük şirketlerin yaptırdıkları uygulamalı ve hızlı olan) web sitelerine kimse önem vermiyor. Google'de aradığı şeyi ilk sıralardaki sitelerden veya farklı arama terimleriyle bulmaya çalışarak girdikleri sitelerin isimlerine bile dikkat etmeden aradıklarını bulup hiç önemsemeden kapatıyorlar. Burda dikkat çektiğim nokta, sitenizin tamamen özgün ve güncel olmasıyla google'da ilk sıralarda olmanın ziyaretçi çekmeniz için kesin çözüm olduğudur. Reklamlar ile yalnızca webmaster olmaya çalışanlar incelemek için ziyaret eder veya tanıdıklarınız, arkadaşlarınız ve akrabağlarınız birkaç destek verir bu kadar.

Ancak reklam vermek, bir web sitesi için ziyaretçi çekmek veya mantık yönüyle ne zaman kesin çözüm ve harika bir sonuç getirir?

Oluşturduğunuz, tasarladığınız veya hayata geçirdiğiniz web sitenizde, projenizde e-ticaret yapacaksanız veya bir kampanyanız varsa ve resmi bir şirketseniz veya kalıcı olarak bir proje ile tüm web siteleri içinde yalnızca sizseniz insanların girdiği sitedeki bilgileri verebilecek olan, işte o zaman hiç acımayın reklam parasına. Ancak sıradan teknoloji siteleri, bilgi siteleri, eğitim siteleri vb., hele ki özgün olmayan sürekli aynı şeyleri tekrarlayan ve diğer web siteleri veya gruplardaki paylaşımların aynılarını ya da biraz editleyerek oluşturulan içerikler söz konusuysa, yalnızca kendinizi oyalarsınız kısa bir süre bu işlerle.

Başarılar dilerim.

Güzel anlatmışsınız ama facebook'da kitleye göre reklam yaparsan o kitleye daha iyi ulaşırsın. Benim indirme sitem var ve aranma hacmi düşük olduğu halde günlük 1k. tekil hite çıkabiliyorum. 1. sırada olmadığım halde..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al