Şunu söyleyebilirim. Ulaşılabilirlik ve reklam konusunda kolaylık sağlaması için kendine ait bir e-ticaret sitesi açmaktansa git Sahibinden'den al bir kurumsal üyelik başla ticarete hocam. Komisyonlu çalışacaksın ama inan ki çok daha rahat ve başlangıç için doğru bir karar olduğunu göreceksin.
GeT sistemiyle de çalışırsan satışların direkt olur ve alınan malzemeyi göndermekle uğraşırsın. En azından satacağın ürünler, günde binlerce kişinin girdiği bir sitede olmuş olacak. Görülmesi çok daha olağan. Ve ürünlerin sahibinden üzerinden satılacağı için güven daha yüksek. Bir de olumlu geri dönüşler aldın mı tamamdır.

Site kurmasıymış, ürün eklemesiymiş, reklamıymış, yok seosuymuş, google reklamıymış, tanınmaymış uğraşma hocam. Ha reklamıyla biraz uğraşırım ben kendime ait olsun istiyorum dersen de ücret konusunda biraz bonkör olmalısın. Bir de sanal pos ile çalışacaksan şimdiden site ve sanal pos işlemleri için kenara iyi bir miktar para koy.

Son 2 aydır e-ticaret ile uğraşmaktayım, öldüm öldüm dirildim ve daha çok yol var. Benden söylemesi. :)

Kolay gelsin!