freelance iş ilanları

birleşerek büyümek!!!

20 Mesajlar 2.234 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Zumaa Zumaa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Doktor
  • Konum Bulgaristan
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 7 / 3
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır sitede arkadasların fikirlerini açtıkları siteleri bu sitelerden nasıl para kazanabilirim diye yazdıklarını okuyoruz hep beraber,herkes az çok ne yaparsam tutat nasıl para kazanabılırım yolunun peşinde ama ğördügüm kadarıyla kimseler büyük paralar kazanamıyor bir süre sonra sıkılıp bu işi bırakıyor kimi kişisel blog,kadın sitesi,indirme sitesi,sağlık sitesi vb. bir sürü site açtıktan sonra bu işten sıkılıp bırakıyorlar çünki internet bu sitelerin çöplüğü halıne geldi ve karşıda hep büyük yatırımcılar var ve parayı onlar götürüyor.Bence büyük fikirler küçük fikirlerin birleşmesiyle olur yani diyeceğim o ki gelin bu işe gönül veren emek harcamak isteyen ve emeğinin karşılıgı isteyen kişiler olarak tekil düşünmeyi bırakıp ortak bir çalişmayla büyük işler yapalım.peki bu nasıl olacak herkes fikrini söyleyecek ve gerçekten herkonuda dürüst olanlar bir araya gelip bir fikiri hayata geçireceğiz.bu benım nacizane düşüncem
EkipNetwork HasimShn

kişi bu mesajı beğendi.

bir yanım bahar bahçe
wmaraci
reklam

WMPro WMPro Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 180
  • Beğeniler 1 / 24
  • Ticaret 4, (%50)
kardeşim ben sağlık sitesi açtım yeni site 2 günlük benim fikrim bir grup kurulmalı çok fazla kişiyle olmamalı ve bir birimizin aynı zamanda kendi sitelerimizi üst sıralara çıkarmak için uğraşılmalıdır. benim mantığım buna itiyor.

Ek Olarak: bir nevi birbirimizin seo ekibi olacağız

• Üyelik 21.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Doktor
  • Konum Bulgaristan
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 7 / 3
  • Ticaret 2, (%100)

WMPro adlı üyeden alıntı

kardeşim ben sağlık sitesi açtım yeni site 2 günlük benim fikrim bir grup kurulmalı çok fazla kişiyle olmamalı ve bir birimizin aynı zamanda kendi sitelerimizi üst sıralara çıkarmak için uğraşılmalıdır. benim mantığım buna itiyor.

Ek Olarak: bir nevi birbirimizin seo ekibi olacağız

hocam sizde haklısınız ama binlerce sağlık sitesi var ve bunların çoğu doktorlar tafından ozgun yazılıyorlar bende bir doktorum ve ınanın bu sağlık sitesi kopyala yapıştırla olmaz ve bence bu işi yapan çok büyük siteler var siteniz2 günlül oldugundan böyle düşünebilirisniz ama zamanla benı anlayacaksınız

bir yanım bahar bahçe

• Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 180
  • Beğeniler 1 / 24
  • Ticaret 4, (%50)

Zumaa adlı üyeden alıntı

hocam sizde haklısınız ama binlerce sağlık sitesi var ve bunların çoğu doktorlar tafından ozgun yazılıyorlar bende bir doktorum ve ınanın bu sağlık sitesi kopyala yapıştırla olmaz ve bence bu işi yapan çok büyük siteler var siteniz2 günlül oldugundan böyle düşünebilirisniz ama zamanla benı anlayacaksınız

ben sağlıkçıyım :D ilk günden 10 makale girdim abartmışım öyle diyolar :D Özgün hepsi

wmaraci
wmaraci

mymurat1 mymurat1 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Hukuk Öğrencisi
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 367
  • Beğeniler 78 / 24
  • Ticaret 0, (%0)

WMPro adlı üyeden alıntı

ben sağlıkçıyım :D ilk günden 10 makale girdim abartmışım öyle diyolar :D Özgün hepsi

hocam ben forum sitemi açtığımda ilk gün 26 ikinci gün 30 üçüncü gün 20 civarı özgün konu girdim ve karşılığınıda kat be kat aldım :)

• Üyelik 21.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Doktor
  • Konum Bulgaristan
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 7 / 3
  • Ticaret 2, (%100)

mymurat1 adlı üyeden alıntı

hocam ben forum sitemi açtığımda ilk gün 26 ikinci gün 30 üçüncü gün 20 civarı özgün konu girdim ve karşılığınıda kat be kat aldım :)

tebrık ederım

bir yanım bahar bahçe

HasimShn HasimShn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ş**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 12 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Ayrı ayrı konularda kordineli çalışılırsa ve gerçekten çıkar gözetmeksizin yapılırsa büyük şeyler başarılabilir.
Zumaa

kişi bu mesajı beğendi.

http://sadecebenimleuyu.tumblr.com

Klzmoon Klzmoon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek IU.UX / Motion graphic design
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 314
  • Beğeniler 222 / 176
  • Ticaret 0, (%0)
Bu yaz böyle bir projeye 15 kişilik bir ekiple başladık ve herkes bırakmaya başladığı için projeyi iptal ettik. Bu millet "Yapmayı istediği kadar, yapmakta istemiyor" çok üşengeç bir milletiz.
melankolia Zumaa

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 180
  • Beğeniler 1 / 24
  • Ticaret 4, (%50)

Klzmoon adlı üyeden alıntı

Bu yaz böyle bir projeye 15 kişilik bir ekiple başladık ve herkes bırakmaya başladığı için projeyi iptal ettik. Bu millet "Yapmayı istediği kadar, yapmakta istemiyor" çok üşengeç bir milletiz.

projeniz nasıldı ? ben pes etmeyi sevmem. belki aynısı yada daha gelişmişini kurarım.
Zumaa

kişi bu mesajı beğendi.

Klzmoon Klzmoon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek IU.UX / Motion graphic design
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 314
  • Beğeniler 222 / 176
  • Ticaret 0, (%0)

WMPro adlı üyeden alıntı

projeniz nasıldı ? ben pes etmeyi sevmem. belki aynısı yada daha gelişmişini kurarım.

Bizde hala pes etmedik, 4 kişi olarak kemik ekip şeklinde yolumuza devam ediyoruz. Yeni projeler geliştirdik. İş alımları ile gelir kaynağı sağlıyoruz. Ekipçe para dağılımı yapılıyor. Kısacası yukarıdaki konular doğrultusunda bizim yaptığımız işte. Tek bir hedef bir kaç kişi olarak devam ediyoruz ve böylesi bile etkili olmaya yetiyor. Artık kendimize birey değil ekip olarak hitap ediyoruz. Çok kişi değil az kişi olun iş yapın bu önemlidir bu konularda.

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al