wmaraci reklam
lidertakipci

WMAraci'ni Satın Alıyorum.

67 Mesajlar 8.671 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Serhan Serhan fisaoptik.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Optisyen
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 1210
  • Beğeniler 199 / 198
  • Ticaret 40, (%100)
BenimdeBenimde teklifim sol böbrek ve bir miktar karaciğer �� dönus bekliyorum :D

wmaraci
reklam

Psycho Psycho <--! Am I Psycho? --> Kat. Mod.
  • Üyelik 11.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Emekçi
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 5985
  • Beğeniler 3896 / 3904
  • Ticaret 6, (%100)
Sadece şunu söyleyeyim, bundan 2 yıl önce büyük bir firmadan yüzde 10'u için 350bin TL yatırım teklifi geldi ve kabul edilmedi. Yani 2 yıl önceki değeri teklif ile 3.5 milyondu. Gerisini siz düşünün :)
anilgzl melankolia Kakarotto

kişi bu mesajı beğendi.

Hatalıysam telefon etme, idare et (?)

Ugurcan Ugurcan , Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 938
  • Beğeniler 13 / 213
  • Ticaret 4, (%100)
Firmayı da söyleseydiniz keşke aklım onda kalır şimdi :D
anonymated

kişi bu mesajı beğendi.

MuratAltun MuratAltun www.webmarkt.net Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek WEBMASTER/GRAFİKER
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 277 / 189
  • Ticaret 0, (%0)
Psycho' nun yorumundan sonra konunun adını alamıyorum olarak değiştirin :D
NETEOR ibrahimgun

kişi bu mesajı beğendi.

GrafiMarkt,Webmarkt,HostingBurda
wmaraci
wmaraci

ArdaEgridere ArdaEgridere Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 1247
  • Beğeniler 77 / 110
  • Ticaret 6, (%83)
bende ***u satın aldım dün :D

4531 4531 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 13.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 996
  • Beğeniler 210 / 211
  • Ticaret 3, (%100)

Psycho adlı üyeden alıntı

Sadece şunu söyleyeyim, bundan 2 yıl önce büyük bir firmadan yüzde 10'u için 350bin TL yatırım teklifi geldi ve kabul edilmedi. Yani 2 yıl önceki değeri teklif ile 3.5 milyondu. Gerisini siz düşünün :)

Beni evlatlık falan alırsanız yok demem.
Szryalcin

kişi bu mesajı beğendi.

Kakarotto Kakarotto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1150
  • Ticaret 1, (%100)

Psycho adlı üyeden alıntı

:eek:

Hmm, reklam parası fazla olmalı bu durumda. Gerçi pek fazla reklam yok sitede. Adsense cömert davranıyor sanırım WMAracı'na. Ama satılmadığı iyi olmuş. Birden fazla ses çıksaydı yönetimde site bozulurdu.

Peki şu kadarını da söyleyin bari, reklam parası 100K'nın üzerinde mi? :D
Ekşisözlük'ün kurucusu onun birkaç yıl önce 80-100bin arasında kazandığını söylemişti. Oranın hiti buraya göre fazla sanırım. Yani eğer 100k üzerinde kazanıyorsa burası gerçekten tebrik etmek lazım.

Ha son bir şey, eski para ile mi 3.5milyon lira? Eğer öyleyse 35 sakız parası yapıyor, hemen çıkartıp vereyim. :)
Ecancan

kişi bu mesajı beğendi.

ahmetumutuslu ahmetumutuslu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 12 / 4
  • Ticaret 1, (%100)
Kafamda deli sorular oluştu :) Zenginin parası züğürtün çenesini yorarmış :D

Online Fotoğraf Baskı Merkezi
www.fotografinibastir.com

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

Kakarotto adlı üyeden alıntı

:eek:

Hmm, reklam parası fazla olmalı bu durumda. Gerçi pek fazla reklam yok sitede. Adsense cömert davranıyor sanırım WMAracı'na. Ama satılmadığı iyi olmuş. Birden fazla ses çıksaydı yönetimde site bozulurdu.

Peki şu kadarını da söyleyin bari, reklam parası 100K'nın üzerinde mi? :D
Ekşisözlük'ün kurucusu onun birkaç yıl önce 80-100bin arasında kazandığını söylemişti. Oranın hiti buraya göre fazla sanırım. Yani eğer 100k üzerinde kazanıyorsa burası gerçekten tebrik etmek lazım.

Ha son bir şey, eski para ile mi 3.5milyon lira? Eğer öyleyse 35 sakız parası yapıyor, hemen çıkartıp vereyim. :)

Ekşi sözlük 100k dan çok daha fazla kazanıyor, ortalama rakamı şimdi hatırlamıyorum ama 100k dan fazlaydı. 200k+ dolar falan olabilir, böyle bir rakam medyada haber de olmuştu. Burayla orayı kıyaslayamazsın, çok farklı kulvarlar aşırı farklı hitler aşırı farklı ziyaretçi seviyesi vs.

Ben söyleyeyim reklam geliri 100k'nın üzerinde değil buranın. 350 bin lira %10 hisse için veren de belirli şartlarla bunu sunmuştur. Büyük ihtimalle kabul edilmeme nedeni budur. Yoksa sadece gelirden pay alırım otururum aşağı deselerdi o %10 teklif geri çevrilmezdi :)

Ayrıca forumu satmak demek bizi satmak demek, sizce bize 3.5 milyon lira reva mı ? Bence çok daha fazlasını hakediyoruz :D

Ek Olarak:

ahmetumutuslu adlı üyeden alıntı

Kafamda deli sorular oluştu :) Zenginin parası züğürtün çenesini yorarmış :D

1 hafta takip edin şimdi Psycho'nun mesajından sonra 100 tane webmaster forumu açılacak 100 tane webmaster araçları sitesi vs. :D :D

Kakarotto Kakarotto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1150
  • Ticaret 1, (%100)

LikeSend adlı üyeden alıntı

Ekşi sözlük 100k dan çok daha fazla kazanıyor, ortalama rakamı şimdi hatırlamıyorum ama 100k dan fazlaydı. 200k+ dolar falan olabilir, böyle bir rakam medyada haber de olmuştu. Burayla orayı kıyaslayamazsın, çok farklı kulvarlar aşırı farklı hitler aşırı farklı ziyaretçi seviyesi vs.

Ben söyleyeyim reklam geliri 100k'nın üzerinde değil buranın. 350 bin lira %10 hisse için veren de belirli şartlarla bunu sunmuştur. Büyük ihtimalle kabul edilmeme nedeni budur. Yoksa sadece gelirden pay alırım otururum aşağı deselerdi o %10 teklif geri çevrilmezdi :)

Ayrıca forumu satmak demek bizi satmak demek, sizce bize 3.5 milyon lira reva mı ? Bence çok daha fazlasını hakediyoruz :D

Yok, ekşiSözlük kurucusu sanırım bir ara 100kTL kazandıklarını falan söylemişti ama çok eksiydi o. Tabi yanlış hatırlıyor da olabilirim.

Valla *** feci para kazanıyor, birtek onu biliyorum. Her yerinden reklam, sponsor linkler, ücretli üyelikler fırlıyor.

Ya haklısınız çok fazlasını hakediyoruz da, arada öyle üyeler var ki üzerine bir de para vermek lazım. Dengeleniyor bir şekilde. :D

Neyse WMAracı kadar olmasa da yarısı ya da çeyreği kadar kazandıracağına inandığım (inanmak istediğim :D) bir proje buldum, nasip olursa açacağım inşallah.. ( Havamı da atıp gideyim. :D )
Rekomedya furkandemirci

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al