wmaraci reklam
lidertakipci

Google Forumu Açmak ?!

22 Mesajlar 1.844 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

MertCanEyriyer MertCanEyriyer Hayal Etmek Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 503
  • Beğeniler 79 / 136
  • Ticaret 1, (%100)
Eğer kaliteli olursa, diğer forumlardan farklı olursa tutma ihtimali var. Tutarsa da bir süre tutar çünkü devasa bir rakibiniz var, ***. WM Aracı eskiden daha iyiydi, daha çok bilgili ziyaretçiler uğrardı. İşinin ehli olanlar uğrardı. Daha kaliteli ticaret yapılırdı ama her şeyin bir ömrü vardır derler. WM Aracı forumunun da ömrü bu kadarmış bence. Kolay gelsin...

Kişisel Blogum: www.mertcaneyriyer.com | Portfolyom: https://www.behance.net/MertCanEyriyer
wmaraci
reklam

ibrahimgun ibrahimgun ibrahimgun.com Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 376
  • Beğeniler 66 / 98
  • Ticaret 1, (%100)

oguzhan adlı üyeden alıntı

bir kişide olumlu yorum yazmamış :D tam bi şevk kırıcı konu oldu burası

Aynen hocam destek çıkan yok :D ama doğrular bunlar :)

MertCanEyriyer adlı üyeden alıntı

Eğer kaliteli olursa, diğer forumlardan farklı olursa tutma ihtimali var. Tutarsa da bir süre tutar çünkü devasa bir rakibiniz var, ***. WM Aracı eskiden daha iyiydi, daha çok bilgili ziyaretçiler uğrardı. İşinin ehli olanlar uğrardı. Daha kaliteli ticaret yapılırdı ama her şeyin bir ömrü vardır derler. WM Aracı forumunun da ömrü bu kadarmış bence. Kolay gelsin...

*** ve wmaraci kalitesine hemen ulaşacağını sanmam zaten. Böyle başlanıp yüzlerce biten proje var , 5 yıl kaliteli paylaşımlar yapıp ayakta durabilirsek belki olablir. .)

bbking bbking WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 1065
  • Beğeniler 228 / 227
  • Ticaret 0, (%0)
Ne yapılırsa tutmayacağını anlamak için "Konu aç" kelimelerini araştırın.

Türkiye'de tüm sitelerin ortak sorunu "Bilgi üretmemesi" Gerçekten güncek ve doğru bili üretebilirseniz tutar. Ama diğer türlü emeğe yazık

www.Hizliisler.com

• Üyelik 21.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 376
  • Beğeniler 66 / 98
  • Ticaret 1, (%100)

bbking adlı üyeden alıntı

Ne yapılırsa tutmayacağını anlamak için "Konu aç" kelimelerini araştırın.

Türkiye'de tüm sitelerin ortak sorunu "Bilgi üretmemesi" Gerçekten güncek ve doğru bili üretebilirseniz tutar. Ama diğer türlü emeğe yazık

Ya hocam bizim başlangıç için yapabileceğimiz , ücretli verilen destekler var ya , biz onu üye çekmek için bir süreliğine ücretsiz yapacağız gibi mesela. Bilgi üretimi gerçekten önemli , aynı bilgilerin tekrarlanması internet çöplüğünün artmasından başka bir şey değil tabii.

wmaraci
wmaraci

bbking bbking WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 1065
  • Beğeniler 228 / 227
  • Ticaret 0, (%0)

ibrahimgun adlı üyeden alıntı

Ya hocam bizim başlangıç için yapabileceğimiz , ücretli verilen destekler var ya , biz onu üye çekmek için bir süreliğine ücretsiz yapacağız gibi mesela. Bilgi üretimi gerçekten önemli , aynı bilgilerin tekrarlanması internet çöplüğünün artmasından başka bir şey değil tabii.

Mantıklı yapılabilirse tutar bence

www.Hizliisler.com

Hostazor Hostazor WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Hostazor Founder
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 36 / 118
  • Ticaret 34, (%91)
Birşeylerin tutması yada tutmaması benim görüşüme göre diğer arkadaşların aksine tamamen sana bağlı. Farklı , özgün , yerinde bir proje ve uygun reklam ile her proje tutabilir.

• Üyelik 21.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 376
  • Beğeniler 66 / 98
  • Ticaret 1, (%100)

bbking adlı üyeden alıntı

Mantıklı yapılabilirse tutar bence

Ücretliyi ücretsiz yapmak için belirli bir ücret vermemiz gerekiyor :D Şu anlık sadece düşünce yani hocam . Ama hedeflerime ekledim :)

Ek Olarak:

Hostazor adlı üyeden alıntı

Birşeylerin tutması yada tutmaması benim görüşüme göre diğer arkadaşların aksine tamamen sana bağlı. Farklı , özgün , yerinde bir proje ve uygun reklam ile her proje tutabilir.

Aynen hocam katılıyorum. Zamanı iyi kullanarak planlı bir çalışmayla proje tutabilir. Nokta atışı yapmak lazım :)

erkolay erkolay webmaster.bbs.tr Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Hosting, Domain, Marka, Patent
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 972
  • Beğeniler 134 / 216
  • Ticaret 20, (%100)
YouTube'a özel açılıp başarıyı yakalayan forum var.
Google Forumu, webmaster forumu'nun biraz daha küçük hali olur işte. Ama Google servisleri konusunda kendinizi uzman seviyesinde görüyorsanız hiç durmayın. Portal (veya blog) + forum iyi olur.

Otomobil, oyun (birkaç oyun türü) gibi daha spesifik bir alanda kendinizi yetkin görüyorsanız bence daha isabetli bir tercih olur. Mesela goley ile ilgili bir forum var. Oyunlarla ilgili hiç ilgim olmadığı halde o forumu görünce merak ettim. Gerçekten çok hızlı büyüyor.

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
Google Forum ile ilgili olarak kendi açtığım bir forum var benim tamamen Google servislerine yönelik ve günlük ortalama 400 450 kişi giriyor foruma ancak pek fazla ilgi veremiyorum yinede çok iyi gidiyor diyebilirim. Bir ay kadar oldu tam aktif olalı normal de 2,5 aylık domain ama 2 milyona kadar düştü tamamen herşey elle yazılan ancak paylaşımlarada yer verilen bir forum olmasına rağmen isim bakımından'da direk jenerik ve com uzantısı Google'ye ait olan NET uzantısını kullanıyorum.

• Üyelik 21.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 376
  • Beğeniler 66 / 98
  • Ticaret 1, (%100)

erkolay adlı üyeden alıntı

YouTube'a özel açılıp başarıyı yakalayan forum var.
Google Forumu, webmaster forumu'nun biraz daha küçük hali olur işte. Ama Google servisleri konusunda kendinizi uzman seviyesinde görüyorsanız hiç durmayın. Portal (veya blog) + forum iyi olur.

Otomobil, oyun (birkaç oyun türü) gibi daha spesifik bir alanda kendinizi yetkin görüyorsanız bence daha isabetli bir tercih olur. Mesela goley ile ilgili bir forum var. Oyunlarla ilgili hiç ilgim olmadığı halde o forumu görünce merak ettim. Gerçekten çok hızlı büyüyor.

Aynen hocam webmaster forumunun küçüğü oluyor. Çok uzman sayılmam ama yine de yorum yapacak kadar bilgim var diyebilirim. Aslında bu fikre yazdığım makalelerden sonra kapıldım. Yeni açacağımız blog için makale biriktiriyordum. Yazdığım makaleler hep bu yönde : YouTube , Adsense , Android :) Ben de iyi bir ekiple bu işi yürütebiliriz diye düşündüm. Otomobil , oyun gibi alanlara ilgim var fakat sadece ilgi hocam. Bir forum açacak kadar maalesef bilgim yok. Bu arada goleyi de inceleyeceğim. Neler yapıyorlar diye.

Heuristic adlı üyeden alıntı

Google Forum ile ilgili olarak kendi açtığım bir forum var benim tamamen Google servislerine yönelik ve günlük ortalama 400 450 kişi giriyor foruma ancak pek fazla ilgi veremiyorum yinede çok iyi gidiyor diyebilirim. Bir ay kadar oldu tam aktif olalı normal de 2,5 aylık domain ama 2 milyona kadar düştü tamamen herşey elle yazılan ancak paylaşımlarada yer verilen bir forum olmasına rağmen isim bakımından'da direk jenerik ve com uzantısı Google'ye ait olan NET uzantısını kullanıyorum.

Hocam şöyle yorumlar beni sevindiriyor gerçekten. Sitenizi pm atabilirseniz memnun olurum , hatta yardımcı da olmak isterim :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al