wmaraci reklam
lidertakipci

Google Forumu Açmak ?!

22 Mesajlar 1.833 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

MertCanEyriyer MertCanEyriyer Hayal Etmek Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 503
  • Beğeniler 79 / 136
  • Ticaret 1, (%100)

ibrahimgun adlı üyeden alıntı

Aynen hocam destek çıkan yok :D ama doğrular bunlar :)

*** ve wmaraci kalitesine hemen ulaşacağını sanmam zaten. Böyle başlanıp yüzlerce biten proje var , 5 yıl kaliteli paylaşımlar yapıp ayakta durabilirsek belki olablir. .)

Eğer böyle düşünüyorsanız, forumunuzun ayakta kalacağını sanmam. Standart bir sisteme bağlı kalır, basit ve kalitesiz bir tema kurar ve reklam yapmayacaksanız hiç başlamayın derim. Bir bütçe ayırmanız lazım bu iş için. Kolay gelsin...

Kişisel Blogum: www.mertcaneyriyer.com | Portfolyom: https://www.behance.net/MertCanEyriyer
wmaraci
reklam

ibrahimgun ibrahimgun ibrahimgun.com Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 376
  • Beğeniler 66 / 98
  • Ticaret 1, (%100)

MertCanEyriyer adlı üyeden alıntı

Eğer böyle düşünüyorsanız, forumunuzun ayakta kalacağını sanmam. Standart bir sisteme bağlı kalır, basit ve kalitesiz bir tema kurar ve reklam yapmayacaksanız hiç başlamayın derim. Bir bütçe ayırmanız lazım bu iş için. Kolay gelsin...

Ben bu mesajı nereden geldiğimi bildiğimi belirtmek için yazdım. Zaman geldi insanlar sosyal paylaşım sitesi açarken facebooktan farklı daha iyi falan gibi şeylerle daldılar olaya. Sonuç hüsran. Şimdi ben 2 seneye wmaraci gibi oluruz deseydim de öyle düşünüyorsanız ayakta kalmaz diyecektiniz. :cool:

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al