wmaraci reklam
lidertakipci

Site ilerleyişim nasıl

37 Mesajlar 3.186 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

dargman69 dargman69 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek memur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 1300
  • Beğeniler 262 / 261
  • Ticaret 35, (%100)
merhaba arkadaşlar sitemin ilerleyişi sizce nasıl. birde bir sorum olacak. bilgisi olan bilgilendirirse sevinirim. sitem hile programları üzerine bir site. adsende bu tip sitelere reklam vermiyor diye biliyorum. farklı bir kategoride yine çıkan oyunlar hakkında bilgilendirme yazıları paylaşmaya başladım. acaba bu kategorideki konuların içine adsense reklam alabilirmiyiz. reklamlar sadece bu kategoride olan konuların içinde olacak.

site bilgileri
site: http://astuceclub.net

ARKADAŞLAR SORUMU YALAN ETTİNİZ

İndex mevzusunu lütfen daha kimse sormasın. konuyu yüzeysel anlatıyorum

translete diye bir eklenti mevcut. site global bir site. aşağı yukarı 20 ye yakın dile çeviri yapıyor. örnek olarak anlatayım. diyelim bir konu girdiniz. 20 de etiket yaptınız. 20 de dil seçeneği var. eklenti yazılan yazıyı her dile çevirip tek tek ol dilde index almasını sağlıyor. bu işlem etiketler içinde geçerlidir.

yani etiketlerle birlikte 20 farklı başlıkta konu oluştu. artı 20 dile çevrildi, 20 dilde farklı index aldı.

etti sana bir konudan 400 index.

lütfen bu durum ile ilgili yorum yapmayınız. yanlış anlamayın beni ama, ben bu durumu tartışmaya gelmedim buraya. benim bu durum ile ilgili bir sıkıntım yok. sorum açık ve net. lütfen sorum hakkın bilgi verecekseniz yorum yapınız.

wmaraci
reklam

WMPro WMPro Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 180
  • Beğeniler 1 / 24
  • Ticaret 4, (%50)
2 aylık site 24 bin index makaleler özgün değil büyük ihtimal sonuç çöplük olacaktır.
aktuelsoylesi

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 15.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek memur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 1300
  • Beğeniler 262 / 261
  • Ticaret 35, (%100)

WMPro adlı üyeden alıntı

2 aylık site 24 bin index makaleler özgün değil büyük ihtimal sonuç çöplük olacaktır.

hocam nerden vardınız bu kanıya. makalelerin hepsi özgün, tek tek itina ile yazılmıştır. tek bir kopya kelime bulunmaz

WMPro WMPro Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 180
  • Beğeniler 1 / 24
  • Ticaret 4, (%50)

dargman69 adlı üyeden alıntı

makalelerin hepsi özgün, tek tek itina ile yazılmıştır. tek bir kopya kelime bulunmaz

öyle hızlı şekilde makale yazabiliyorsanız bırakın hileyi adsense alabileceğiniz bir alana yönelin bu hızla 1 haftada alırsınız

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 15.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek memur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 1300
  • Beğeniler 262 / 261
  • Ticaret 35, (%100)

WMPro adlı üyeden alıntı

öyle hızlı şekilde makale yazabiliyorsanız bırakın hileyi adsense alabileceğiniz bir alana yönelin bu hızla 1 haftada alırsınız

hocam yorum için teşekkür ederim. cevaplarınız soruma yanıt vermiyor.

oguzhan oguzhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1201
  • Beğeniler 310 / 296
  • Ticaret 2, (%100)
2 ayda nasıl 24bin index oluyor? :D benim 1 aylık sitemde 70 index anca var o da normal bana göre 30-40 tane paylaşım var

denizbabasi denizbabasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1598
  • Beğeniler 659 / 572
  • Ticaret 56, (%100)
Sitede hile varsa adsense kabul etmez.. İstediğiniz kadar farklı kategoride yazsanız da. Farklı bir site açıp yazabilirsiniz.
dargman69

kişi bu mesajı beğendi.

EscomeBilisim EscomeBilisim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster, Grafiker, Sunucu Ba
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 493
  • Beğeniler 135 / 80
  • Ticaret 4, (%25)
Adsense alamazsınız pop-up reklamlara yönelin + 24k içerik hiç inandırıcı gelmedi db yüklediniz galiba.
dargman69

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 15.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek memur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 1300
  • Beğeniler 262 / 261
  • Ticaret 35, (%100)

oguzhan adlı üyeden alıntı

2 ayda nasıl 24bin index oluyor? :D benim 1 aylık sitemde 70 index anca var o da normal bana göre 30-40 tane paylaşım var

yorum için teşekkür ederim. ama arkadaşlar ben derdimi anlatamadım heralde. benim sıkıntım, sorunum sitemin 2 ayda 24000 index alması değil. sorum açık ve net belli.

Ek Olarak: sitemde translate diye bir alan mevcut. konu hakkıda bilgili olan kişiler nasıl bu kadar index aldığımı rahatlıkla çözebilirler. site içeriği tamamen özgündür. tek kelime kopya yoktur. hileye felan başvurulmamıştır. zaten fazla index almak için hileye başvurmanın, ne gibi mantığı olabilir, orasını çözemiyorum

NK1864 NK1864 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Medya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 101 / 597
  • Ticaret 18, (%100)
Adsense Politikaları'na uyduğu sürece her site için başvuru yapabilirsiniz. Yeni çıkan oyunlar hakkında bilgilendirme, Adsense açısından sorun çıkartmaz. Hile - hurda etiketlerine abanmadığınız sürece. Adsense alamayan sitelerin çoğunluğu, spam etiketlerden ötürü olumsuz yanıt alıyor.
Son dönemde eskisi kadar rahat adsense verilmiyor ama şansınızı deneyebilirsiniz.
dargman69

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al