lostyazilim

Site ilerleyişim nasıl

37 Mesajlar 3.687 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

LoeSauperin LoeSauperin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İnşaat Mühendisliği Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 6 / 10
  • Ticaret 2, (%100)
adsense vereceklerini dusunmuyorum fakat sisteminiz ilginc geldi ozellikle translate yapisi ingilizce gayet iyi cevrilmis diger dillere yorum yok :D fakat bunlari kim nasil cevirdi o kadar dile ekibiminiz mi yoksa yazilimlarla mi yapiyorsunuz ?

wmaraci
reklam

Yusuf Yusuf WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 833
  • Beğeniler 36 / 177
  • Ticaret 30, (%100)
Bu arada cevabı eklemeyi unuttum,adsense bu aralar cok secici davraniyor.
Büyük ihtimal onaylanmaz,yinede kesin bir cevap verebilmek mümkün degil.
Eger alirsaniz da uzun sureli bir hesap olacagimi zannetmiyorum.

Yakında

dargman69 dargman69 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek memur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 1300
  • Beğeniler 262 / 261
  • Ticaret 35, (%100)

Yusuf adlı üyeden alıntı

Bu arada cevabı eklemeyi unuttum,adsense bu aralar cok secici davraniyor.
Büyük ihtimal onaylanmaz,yinede kesin bir cevap verebilmek mümkün degil.
Eger alirsaniz da uzun sureli bir hesap olacagimi zannetmiyorum.

yorum için sağolasın hocam

Ek Olarak:

LoeSauperin adlı üyeden alıntı

adsense vereceklerini dusunmuyorum fakat sisteminiz ilginc geldi ozellikle translate yapisi ingilizce gayet iyi cevrilmis diger dillere yorum yok :D fakat bunlari kim nasil cevirdi o kadar dile ekibiminiz mi yoksa yazilimlarla mi yapiyorsunuz ?

çevirinin hepsini eklenti yapıyor.

Route666 Route666 Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Seo
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 20 / 7
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam adsense siteye genel olarak bakıyor. Siz istediğiniz kadar farklı kategoride yada subdomain de yasal yada adsense politikasına uyan içerik girin yinede fark etmez. Domain bazlı genel bakar olaya.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 15.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek memur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 1300
  • Beğeniler 262 / 261
  • Ticaret 35, (%100)

Route666 adlı üyeden alıntı

Hocam adsense siteye genel olarak bakıyor. Siz istediğiniz kadar farklı kategoride yada subdomain de yasal yada adsense politikasına uyan içerik girin yinede fark etmez. Domain bazlı genel bakar olaya.

eyvallah hocam sağolasın

zhanugur zhanugur Hayat güzel be kardeş :) Kullanıcı
  • Üyelik 24.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Z** U**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 11 / 6
  • Ticaret 3, (%100)
Herkesin kafasında aynı soru bu kadar index nereden geldi :) Önceki yorumlarda yapılan açıklama gayet açıklayıcı sağolun beni aydınlattı en azından :) Neyse diğer konular :)
Sitenizin hitinin 1k civarlarında olduğunu yazmışsınız gayet ilgi çekici bir alan seçmişsiniz üstelik 2 ayda bana göre güzel hatta mükemmel bir hit yakalamışsınız :) Öncelikle bu konuda tebrik ediyorum başarılarınızın devamını dilerim harikasınız.
Diğer konuda emin olmamakla birlikte forumda 4 5 gündür aşırı boş zamandan cirit atıyorum adsense konularıda bir hayalli fazla doğal olarak.Okuduğum kadarıyla biraz zorlu süreç olabilir siteniz için adsense almanız.Alsanızda bir zaman sonra geri çekebilirler bunu.Fakat bunun siteniz için kayıp olacağını düşünmüyorum ilerleyişiniz gayet güzel normal reklamlardan da 1 2 ay sonra sizi tatmin edecek getiriyi alabileceğiniz kanısındayım.
Tekrardan iyi çalışmalar, başarılar.

• Üyelik 15.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek memur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 1300
  • Beğeniler 262 / 261
  • Ticaret 35, (%100)

zhanugur adlı üyeden alıntı

Herkesin kafasında aynı soru bu kadar index nereden geldi :) Önceki yorumlarda yapılan açıklama gayet açıklayıcı sağolun beni aydınlattı en azından :) Neyse diğer konular :)
Sitenizin hitinin 1k civarlarında olduğunu yazmışsınız gayet ilgi çekici bir alan seçmişsiniz üstelik 2 ayda bana göre güzel hatta mükemmel bir hit yakalamışsınız :) Öncelikle bu konuda tebrik ediyorum başarılarınızın devamını dilerim harikasınız.
Diğer konuda emin olmamakla birlikte forumda 4 5 gündür aşırı boş zamandan cirit atıyorum adsense konularıda bir hayalli fazla doğal olarak.Okuduğum kadarıyla biraz zorlu süreç olabilir siteniz için adsense almanız.Alsanızda bir zaman sonra geri çekebilirler bunu.Fakat bunun siteniz için kayıp olacağını düşünmüyorum ilerleyişiniz gayet güzel normal reklamlardan da 1 2 ay sonra sizi tatmin edecek getiriyi alabileceğiniz kanısındayım.
Tekrardan iyi çalışmalar, başarılar.

hocam yorum için çok teşekkür ediyorum. sizde sağolun. sitemin şuan getirisi güzel. ek bir gelir için adsense hakkında bilgi almak istiyordum. çok yabancı olduğum bir konuydu. aydınlattığınız için sağolun.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al