Nekrotasarim adlı üyeden alıntı

Herkez tutturmuş bir özgün kelimesi.Nerede bir seo içerikli makale görsek özgün yazın demiş kapatmış konuyu.
Örnek : film izle kelimesinde özgün film ekliyerek 1.ci sıraya otursun hadi birisi ?
Hadi filmin tanıtım acıklama alanını baştan yazdı filmidemi baştan cekecek özgün olsun diye :)
Bu noktada ister istemez seo devreye giriyor.Rakiple yarışmanız icin dost sitelere linklere ihtiyacınız var.Ayrıca seo demek dışarken link tanıtım yazısı almak demek değilki.
Site içi optimize dogru değil ise açtıgı konu ne derece google'a yansıyacak ?
Yada siteye antiseo yapılıyor bu durumda disawow gerekli bu işlemi yaptınız bunlarda seonun bir parçası değilmi sizce ?

ReCo adlı üyeden alıntı

Evet e-ticaret sitelerini bunları yazarken aklıma hiç gelmemişti :)

Ek Olarak:
Hocam söylediklerinizde haklısınız ancak. Bu aralar gerçekten bıktırma derecesine geldi seo sektörü. Önüne gelen seo uzmanıyım diyor.

Benimde merak ettiğim birşey var , her önüne gelen arkadaş seo uzmanıyım diyor evet , fakat bu seo uzmanı arkadaşlar hani istediği kelimeyi istediği sıraya taşıyorlar ya , 5 BİN TL ye kadar çıkan fiyatlarla , peki bu insanlar neden millete seo yapmak yerine kendileri siteler açıp kendi kendilerini en tepeye çıkartıp reklamlardan para kırmıyorlar.Yada kendilerine seo uzmanıyım diyenler neden seo kelimesinde 1.sıraya gelemiyorlar felan filan kafama takılan sorular.Herkes kendince seo uzmanı işte.Merak ettiğimden soruyorum kimseye garezim yok yada kötü düşüncem..