wmaraci reklam
lidertakipci

Acemiyim akıl verin

14 Mesajlar 1.596 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

eooonz eooonz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar site yapımı işlerinde acemiyim. Blogger da tema düzenleyerek bir şeyler yaptım şimdiye kadar. Fakat kazanç sağlayamadım. Şöyle bir kaç sitem var. Sizce bunlara içerik gireyim mi, uğraşayım mı yoksa bunlardan bir şey olmaz deyip bırakayım mı? Hatta talibi varsa satayım mı? Lütfen bir şeyler yazın.
Sitelerim :
BebekBaby.com
HoopTatildeyim.com

wmaraci
reklam

emretanitim emretanitim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 2 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Eğer gelir ortaklığı modeliyle çalışmak istersen http://komikkomik.com 'a editör olabilirsin, ilk aşamada adsense'de senin girdiğin içeriklerden kazandığın para senin olur, ileride belirleyeceğimiz bir oran ile geliri bölüşürüz.

• Üyelik 14.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

emretanitim adlı üyeden alıntı

Eğer gelir ortaklığı modeliyle çalışmak istersen http://komikkomik.com 'a editör olabilirsin, ilk aşamada adsense'de senin girdiğin içeriklerden kazandığın para senin olur, ileride belirleyeceğimiz bir oran ile geliri bölüşürüz.

Teklifiniz için sağolun hocam ben girdiğim siteler için ne yapabilirim onu soruyorum.

• Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 2 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

eooonz adlı üyeden alıntı

Teklifiniz için sağolun hocam ben girdiğim siteler için ne yapabilirim onu soruyorum.

açıkçası sizde potansiyel gördüm o yüzden söylemiştim. tatille ilgili hizmet veren firmalara tanıtım yazıları yazıp reklam ve satış üzerinden para kazanabilirsiniz. tabi reklamını yaptığınız yerlere güvenmek koşulu ile.

wmaraci
wmaraci

Michel Michel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 66 / 62
  • Ticaret 7, (%100)

emretanitim adlı üyeden alıntı

Bence sitenin temasını değiştirin hocam.
emretanitim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 2 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Michel adlı üyeden alıntı

Bence sitenin temasını değiştirin hocam.

öneriniz için teşekkürler.

Machine Machine www.wptreni.com Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcılığı & FED
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1041
  • Beğeniler 73 / 328
  • Ticaret 12, (%100)
Verdiğin alan adlarında işin zor kardeşim. Sabır gerekiyor sitenin ilerlemesi için birazda zaman lazım. Zamanında varsa bu sitelere günde 3-4 içerik girmeni ve adsense reklamı alabiliyorsan onları alıp devam etmeni öneririm.

ve biraz da eline maddiyat geçince seo çalışması ve reklam,tanıtım yazıları alarak sitenin kitlesini genişletmen lazım. Onun dışında çok fazla ilerleyebileceğin bir alan adına sahip değilsin :)

Sosyal medya olmasa belki tutarda artık kimse gelipte böyle bloglara bakmıyor. Faceden gruplara,sayfalar var tonlarca onlardan biriyle işini hallediyor. Çok nadir okuyucu bulursun blogun için :)

wptreni.com |  Wordpress Blogu

• Üyelik 14.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

Machine adlı üyeden alıntı

Verdiğin alan adlarında işin zor kardeşim. Sabır gerekiyor sitenin ilerlemesi için birazda zaman lazım. Zamanında varsa bu sitelere günde 3-4 içerik girmeni ve adsense reklamı alabiliyorsan onları alıp devam etmeni öneririm.

ve biraz da eline maddiyat geçince seo çalışması ve reklam,tanıtım yazıları alarak sitenin kitlesini genişletmen lazım. Onun dışında çok fazla ilerleyebileceğin bir alan adına sahip değilsin :)

Sosyal medya olmasa belki tutarda artık kimse gelipte böyle bloglara bakmıyor. Faceden gruplara,sayfalar var tonlarca onlardan biriyle işini hallediyor. Çok nadir okuyucu bulursun blogun için :)

Alan adlarında ne gibi problem var ki?

Fatihaydin Fatihaydin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Kalite
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 510
  • Beğeniler 125 / 144
  • Ticaret 1, (%100)
Bence alan adlarını değiştirmelisin.Daha cazip domainler var.Kötü yönden bir eleştiri yapmak istemem ama mecburum.Anahtar kelimesini istediğiniz konuda size boşa düşmüş anahtar kelime odaklı domain sunabilirim.Aklınızda bir isim,sektör varsa bana pmden dönderseniz size yardımcı olmak isterim.

KadirHames KadirHames Emekli Seo Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğretici
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 2080
  • Beğeniler 438 / 437
  • Ticaret 32, (%94)
hocam basrarsınız sizde potansiyel var sitenizin ikiside güzel özgün içerikler girerek kendinizi yükselte bilirsiniz saygılarımla

işte buu
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al