wmaraci reklam
lidertakipci

Altın fiyatları koptu gidiyor. 113 TL

17 Mesajlar 1.465 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Maharaja Maharaja WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad I** T**
  • Mesajlar 73
  • Beğeniler 13 / 1
  • Ticaret 1, (%100)
Her ne kadar ülke olarak bayram telaşında olsakta piyasa durulmuyor. Yurtdışı piyasalarında ons ve dolar yükseldi. Altın ise uçtu gitti. Bu yıl altına yatırım yapan fena kazanç elde etti :) 90 lira nere 113 lira nere. Ons hala düşük daha eski zamanlara göre. Fırlarsa 120 lere kadar gider bu fiyat.

wmaraci
reklam

exp1239 exp1239 Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisayar Proğramcılığı
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 57 / 55
  • Ticaret 7, (%100)
kaynak belirterek içerik yayınlamak yasak arkadaşım. İmleme sitesine dönüştüğü için izin vermiyorlar.Ban yiyebilirsin.Yöneticiler görmeden kaldırma istediğinde bulun

• Üyelik 24.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad I** T**
  • Mesajlar 73
  • Beğeniler 13 / 1
  • Ticaret 1, (%100)
içeriği yazmadım sadece ilgili bir haber linki paylaşmıştım da kaldırayım muhım degil.

saltuntas saltuntas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek blog yazarlığı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 985
  • Beğeniler 42 / 391
  • Ticaret 92, (%99)
ulan alınca düşüyor satınca yükseliyor 108deyken alsaydık iyi para kaldırırdık :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 24.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad I** T**
  • Mesajlar 73
  • Beğeniler 13 / 1
  • Ticaret 1, (%100)

nispet adlı üyeden alıntı

ulan alınca düşüyor satınca yükseliyor 108deyken alsaydık iyi para kaldırırdık :)

Aynen. Bence bi sistem yapmışlar. Herkes altınları bozdurunca yükseltiyolar :D alında düşürüyolar. arada 1 kaç kişiyi gozden kacırıyorlar onlar da vurgunu yapıyor :D

• Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek blog yazarlığı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 985
  • Beğeniler 42 / 391
  • Ticaret 92, (%99)

Maharaja adlı üyeden alıntı

Aynen. Bence bi sistem yapmışlar. Herkes altınları bozdurunca yükseltiyolar :D alında düşürüyolar. arada 1 kaç kişiyi gozden kacırıyorlar onlar da vurgunu yapıyor :D

şu sistemi birde biz çözebilsek :) 300gr altın alsan 5 lira yükselse 1500 kağıt temizinden :)

• Üyelik 24.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad I** T**
  • Mesajlar 73
  • Beğeniler 13 / 1
  • Ticaret 1, (%100)

nispet adlı üyeden alıntı

şu sistemi birde biz çözebilsek :) 300gr altın alsan 5 lira yükselse 1500 kağıt temizinden :)

4 Yıl kuyumculuk yaptım, 7 yıldır altın sektörü üzerine sitelerle uğraşmaktayım ben bile çözemedim :) çözdüm diye fikir dağıtanlarda yanılmıştır çoğunlukla. Biraz şans işi. En garanti zaman, uzun süre düşük fiyatta seyrettiği zamandır. Risksiz dönem diyebilirim öyle zamanlar için. Örneğin son yıllarda 90 lira bandında seyretti hep. Böyle bir patlama yapacağına garanti gözle bakılıyordu ama çok bekletti bu seferde. İnsanlar umutsuzluğa kapılmıştı o derece.

• Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek blog yazarlığı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 985
  • Beğeniler 42 / 391
  • Ticaret 92, (%99)

Maharaja adlı üyeden alıntı

4 Yıl kuyumculuk yaptım, 7 yıldır altın sektörü üzerine sitelerle uğraşmaktayım ben bile çözemedim :) çözdüm diye fikir dağıtanlarda yanılmıştır çoğunlukla. Biraz şans işi. En garanti zaman, uzun süre düşük fiyatta seyrettiği zamandır. Risksiz dönem diyebilirim öyle zamanlar için. Örneğin son yıllarda 90 lira bandında seyretti hep. Böyle bir patlama yapacağına garanti gözle bakılıyordu ama çok bekletti bu seferde. İnsanlar umutsuzluğa kapılmıştı o derece.

aynen belli olmuyor. geçen sene 1500 lira zarardaydım zaranına da olsa satacaktım. bi kaç ay sonra yaklaşık 2000 lira kar ile bozdurdum. ama bu sene full zarardayım bu altın ve döviz işinde.

• Üyelik 24.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad I** T**
  • Mesajlar 73
  • Beğeniler 13 / 1
  • Ticaret 1, (%100)
Ben askere gitmeden once elimdeki parayı faize yatırdım 1450 tl kar yaptı 6 ayda. Altına yatırsaydım 10 bın tl kar yapıyordu. Şans işte. Bı oncekı donemde cunku zarar etmıstım bırdaha guvenemedım.

zenko56 zenko56 Seo Bir Sanattır Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek 2005 Tarihi İle Seo Uzmanlıgı
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad İ** E**
  • Mesajlar 285
  • Beğeniler 65 / 97
  • Ticaret 15, (%87)
Altın kime göre deger kazandı, kime göre deger kaybetti ? 1800 den alıp kenarı koyanlar şimdi vah vah dıyor 1100 bandını gorunce. yuzde 80 zararda mıllet...ayrıca altına yatırım yapıcagınıza dövize basın..altın 800 ons yolcusu..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al