wmaraci reklam
lidertakipci

Site Nasıl Tutarmı Geleceği Varmı Sizce

10 Mesajlar 960 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

nesine nesine Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 213
  • Beğeniler 4 / 27
  • Ticaret 5, (%100)
iyi günler arkadaşlar site nasıl tutarmı iş yaparmı sizce üni. harçlığını çıkarmak için kurdum 1 yıla verim alırmıyım sizce

http://www.canlitvone.com/tv-haber/

Zumaa

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

stiltasarim stiltasarim Üni Hakkında - Üniversite Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi - Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1370
  • Beğeniler 194 / 204
  • Ticaret 18, (%100)
planlanmış ve yeterli bir seo ile neden olmasın?

• Üyelik 18.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 213
  • Beğeniler 4 / 27
  • Ticaret 5, (%100)

stiltasarım adlı üyeden alıntı

planlanmış ve yeterli bir seo ile neden olmasın?

hacı ben yurt parasını zor yatırıyorum seo ya dolu para diyolar :D zamana bırakacam sanırım işi
cuneytsonmez

kişi bu mesajı beğendi.

stiltasarim stiltasarim Üni Hakkında - Üniversite Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi - Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1370
  • Beğeniler 194 / 204
  • Ticaret 18, (%100)

nesine adlı üyeden alıntı

hacı ben yurt parasını zor yatırıyorum seo ya dolu para diyolar :D zamana bırakacam sanırım işi

Zamana bıraksanda hiçbir şey olmaz hocam ben sana diyim. 5-6 sene önce açsaydın olur derdim ama şimdi olmaz. SEO'suz hiçbir şey yapamazsın. Ya da yavaş yavaş kendin yapacaksın.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 18.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 213
  • Beğeniler 4 / 27
  • Ticaret 5, (%100)

stiltasarım adlı üyeden alıntı

Zamana bıraksanda hiçbir şey olmaz hocam ben sana diyim. 5-6 sene önce açsaydın olur derdim ama şimdi olmaz. SEO'suz hiçbir şey yapamazsın. Ya da yavaş yavaş kendin yapacaksın.

face paylaşmı whois back link felan yapıyorum işte inş. bi faydasıolur

nettebilgi nettebilgi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1454
  • Beğeniler 254 / 430
  • Ticaret 8, (%100)
Sanırım yeni vizyona giren filmlerin tanıtımını yapıyosun. Ben bazı filmleri mesela sinemalar.com'da felan bulamıyorum. Bunları takip edip onlardan önce ekleyebilirsen Siten tutar. Çok film ve dizi izliyorum 3-4 senedir aklımda var aslında film tanıtımı yapabileceğim bi blog kurmak ama yapamadım. Bence güzel bi iş. Birde tüyo vereyim sana özellikle popüler animelerin tanıtımını karakter tanıtımını felan yaz. Çabuk hitlenir siten. Anime izleyenler mutlaka karakterler hakkında bilgi arıyor googlede.
Seo ya backline gerek yok arkadaşım ayırca birkaç forum tanıtımı yeterli bence. Herkes düşmüş bir backlink derdine ama google iplemiyor artık.

• Üyelik 18.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 213
  • Beğeniler 4 / 27
  • Ticaret 5, (%100)

nettebilgi adlı üyeden alıntı

Sanırım yeni vizyona giren filmlerin tanıtımını yapıyosun. Ben bazı filmleri mesela sinemalar.com'da felan bulamıyorum. Bunları takip edip onlardan önce ekleyebilirsen Siten tutar. Çok film ve dizi izliyorum 3-4 senedir aklımda var aslında film tanıtımı yapabileceğim bi blog kurmak ama yapamadım. Bence güzel bi iş. Birde tüyo vereyim sana özellikle popüler animelerin tanıtımını karakter tanıtımını felan yaz. Çabuk hitlenir siten. Anime izleyenler mutlaka karakterler hakkında bilgi arıyor googlede.
Seo ya backline gerek yok arkadaşım ayırca birkaç forum tanıtımı yeterli bence. Herkes düşmüş bir backlink derdine ama google iplemiyor artık.

tv haberleri bide yeni başlayan dizi fragman ve özet lerini ekliyorum aslında site canlı tv sitesi tv-haber bölümü googleden hit kazanmak için yaptım ama dediğin animeleride düşürüm

nettebilgi nettebilgi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1454
  • Beğeniler 254 / 430
  • Ticaret 8, (%100)

nesine adlı üyeden alıntı

tv haberleri bide yeni başlayan dizi fragman ve özet lerini ekliyorum aslında site canlı tv sitesi tv-haber bölümü googleden hit kazanmak için ama dediğin animeleride dünürüm

Anime izleyici kitlesi hocam millet hafife alıyor ama en az dizi izleyici kitlesi kadar büyük. Ayrıca büyük oranla 15-18 yaş aralığında olduğu için reklamlara tıklama oranıda büyük. Bu tavsiyeleri herkese vermem öğrencisin diye veriyorum:)))

mymurat1 mymurat1 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Hukuk Öğrencisi
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 367
  • Beğeniler 78 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam ümidinizi hayalinizi kırmak istemem ama tv, film, dizi bitti artık . o konularda site açmaya gerek yok bak benim imzadaki siteye açtım noldu günlük 20 kişi geliyor o da bingden google artık bu sektörde 2-3 büyük siteyi bellemiş onları sunuyor sürekli 3-4 sayfadan aşşağıya düşmeniz çok çok çok çok çok zor.. hatta imkansız diyim seo'suz. Zaten film arayanda 3.sayfaya kadar gitmez

• Üyelik 18.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 213
  • Beğeniler 4 / 27
  • Ticaret 5, (%100)

nettebilgi adlı üyeden alıntı

Anime izleyici kitlesi hocam millet hafife alıyor ama en az dizi izleyici kitlesi kadar büyük. Ayrıca büyük oranla 15-18 yaş aralığında olduğu için reklamlara tıklama oranıda büyük. Bu tavsiyeleri herkese vermem öğrencisin diye veriyorum:)))

kral adamsın :D

Ek Olarak:

mymurat1 adlı üyeden alıntı

Hocam ümidinizi hayalinizi kırmak istemem ama tv, film, dizi bitti artık . o konularda site açmaya gerek yok bak benim imzadaki siteye açtım noldu günlük 20 kişi geliyor o da bingden google artık bu sektörde 2-3 büyük siteyi bellemiş onları sunuyor sürekli 3-4 sayfadan aşşağıya düşmeniz çok çok çok çok çok zor.. hatta imkansız diyim seo'suz. Zaten film arayanda 3.sayfaya kadar gitmez

tv-haber bölümünü genişletmem gerek ozaman farklı kategoride içeriklerde ekleyeceğim ozaman

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al