freelance iş ilanları

1000 tl'ye alınabilecek en iyi telefon hangisi?

31 Mesajlar 4.999 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

WebTa WebTa Tengri Biz Menen! Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Adana
  • Ad Soyad H** M**
  • Mesajlar 238
  • Beğeniler 40 / 64
  • Ticaret 1, (%100)
Kuzenım kullanıyor hocam. Sony Xperia M4 Aqua . İncelediğim kadarıyla hızlı ve kamera özellikleri felan da gayet iyi bir telefon. Şarj konusunda da iyi olduğunu belirtiyor. Fiyatıda uygundu. N11.com da felan indirimdedir şuan diye düşünüyorum.
contentwriter

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

MaryCelesteSH MaryCelesteSH Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Diş protez
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** Y**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 59 / 22
  • Ticaret 1, (%0)
1100 Liraya asus zenfone 2 Tavsiye ederim
contentwriter

kişi bu mesajı beğendi.

Okeskin Okeskin SUPREMACY Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 880
  • Beğeniler 836 / 288
  • Ticaret 18, (%100)
G2 tavsiye ederim. Asus cihazları sık servise gidiyor. Teknoloji marketinde çalışıyorum
contentwriter

kişi bu mesajı beğendi.

iyi.

Hsny Hsny WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / K
  • Meslek serbest meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 19 / 15
  • Ticaret 1, (%100)

brown adlı üyeden alıntı

Hocam ben de tam bunu tavsiye edecektim. Benden önce davranmışsınız. Ben de almayı düşünüyorum da size bir kaç soru sorayım, SD kart taktınız mı , taktıysanız sistemde herhangi bir yavaşlık oluşturuyor mu yoksa rahatlıkla kullanıyor musunuz ? Bir de nereden, ne kadara aldınız ?

Benim bu telefonu tavsite etmemin sebebi güncel bir model olması, 64 Bit 8 çekirdekli bir işlemci ve 2 GB RAM'e sahip olması.

SD kart taktım evet ama sistem de her hangi bir yavaşlama olmadı. Çok rahat bir şekilde hızlı kullanıyorum. zaten ben telefonu alırken ilk önce hızını ve kontrollerini kurcaladım çünkü daha öncesinde samsung trend kullanıyordum ve beni öldürüyordu donmasından dolayı. :) Telefonun tek problemi oyun oynarken fazla ısınıyor ama korkutucu bir ısı değil. Isındığı halde telefonda her hangi bir donma veya yavaşlama olmuyor. Ön ve arka kamerası gayet iyi. Sorunsuz ve jet hızıyla da olmasa gayet hızlı kullanıyorum :) ayrıca ben evkurdan aldım. normal fiyatı ile. 1.100 TL'ye aldım. taksitle beraber.

Ek Olarak:

İsa adlı üyeden alıntı

Operatör telefonu almam hocam. Türk markaların telefonlarını da almam. Yani iyi olsa da almam. Öneriniz için teşekkürler :)

Bu modelleri değerlendiriyorum teşekkürler. Karşılaştırma için epey.com da iş görüyor.

Şarjı konusunda nasıl hocam? 2400 mAh batarya ne kadar götürüyor sizi?

Önceki mesajlarda bir arkadaş daha önermişti ama gmd'den dolayı bir ön yargım var açıkçası. Şarj soketi bozuldu ve sar değeri konusunda bir sürü tartışma oldu. Malzeme kalitesinden dolayı incelemek için getirmeyen kanallar bile var. Fiyatı uygun ama almayacağım.

Sarj konusu oldukça iyi hocam. 2 günü rahat cıkartıyorum. İnternet açık olduğu halde.
contentwriter brown

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

eQuaL eQuaL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Satış Danışmanı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 251
  • Beğeniler 8 / 49
  • Ticaret 11, (%100)
Merhaba,

Hocam her şeyden önce Teknoloji Uzmanı olarak yazıyorum.

LG G2 - Hali hazırda halen geçerliliğini koruyan bir cihaz, 2.3 Ghz İşlemci 2 GB Ram ve 3000 Mah batarya ile alınabilir bir cihaz özellikle de şuan ortalama yazdığınız fiyatta 32 GB hafıza ile satılıyor olması diyebilirim.

Asus Zenfone 2 - Çözünürlük ve estetik kaygın yoksa alınabilir. 4 GB Ram akıcı bir kullanım sağlayabilir. Lakin, dönem dönem servise göndermen gerekebilir. Asus'da bazen kronik sıkıntılar yaşanabiliyor.

General Mobile - Sadece uzak dur.

Sony M4 Aqua - Toza ve suya karşı biraz daha dayanıklı bir cihaz diyebilirim. Lakin eğer bulabilirsen bu cihazın bir alternatifi olarak Sony Xperia Z1 'i de tercih edebilirsin. Bildiğim kadarıyla, Z1 M4 Aqua'ya göre daha ucuz durumda. Lakin, M4 Aqua 'da yine servise aldığımız cihazların arasında yer alıyor. Ama M4 Aqua ve Z1 cihazlarından fazlasıyla memnun olan insanlar da mevcut.

Samsung 'da bu cihaza alternatif olarak, J7 serisi var diyebilirim. 2 GB Ram var yine üzerinde, ve 4G desteği olan ön kamerasında flaş bulunan alternatif bir cihaz.

Dip Not: Ortalama kalitede aldığınız x marka bir cihazdan 4G için çok fazla performans beklemeyin. Ayrıca, zaten operatörlerin de 4G için tam anlamıyla hazır olduğunu düşünmüyorum.
contentwriter

kişi bu mesajı beğendi.

RHEngineer RHEngineer Makina Mühendisi Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Makina Mühendisi
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad R** Ö**
  • Mesajlar 415
  • Beğeniler 233 / 45
  • Ticaret 2, (%100)
Asus ZenFone 2 (64GB)
Asus ZenFone 2 (32GB)
LG G3 32GB
General Mobile Discovery Elite Plus
LG G2 32GB
Lenovo Vibe Z2
contentwriter

kişi bu mesajı beğendi.

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)
Şuana kadar pek önerildiğini görmedim muhtemelen bilinmeyen bir model olduğundandır stoklarıda neredeyse tükenmek üzere. Geçtiğimiz yıl Zenfone 6 almıştım fakat 1 ay kadar kullandıktan sonra ürünün IMEI numarası kaçağa çıktığı için Garantiye yolladım ve iade yaptılar. Bunun üzerine en azından bir süre daha ASUS telefonlarına güvenemediğim için arayışa girdim. Gerçekten uzun bir arayış danıştığım onlarca kişiden sonra Sony XPERIA ZR modeline karar verdim. Şuana kadar hiçbir sıkıntı çekmedim, sadece Teknosa'da satışı bulunuyor şuanda tavsiye ederim 989 TL.

Ayrıca 4G olayını çok takmayın, sanki 4G geldiğinde 200 MB/s hızla bir işiniz var ne olcak 3G ile HiperNet hızında kullanın ben daha bana gelen 10-20 mbps hızın bana yetmediğini görmedim mobilde 3G ile.

kadirkaracaoglu kadirkaracaoglu Sosyal Medya Hizmeti Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Sosyal Medya Hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 535
  • Beğeniler 26 / 109
  • Ticaret 46, (%91)
lumia kesinlikle alma samsung zaten önermiyorum fiyatlar hemen düşüyor falan filan htc xperia alabilirsin ama benim sana tavsiyem 100-200 arası bişeler koy tertemiz iphone5s al derim vazgeçilmez telefon.

iç mimarlık

KadirKC KadirKC WORDPRESS Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 1290
  • Beğeniler 0 / 208
  • Ticaret 27, (%100)
Asus Zenfone 2 kendim kullanıyorum mükemmel telefon tavsiye ederim.

techandworld techandworld Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Web Blog
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 525
  • Beğeniler 52 / 110
  • Ticaret 92, (%100)
1000 TL Altında Alınabilecek En İyi Akıllı Telefonlar

g3 beat
Akıllı telefon sektörünün hızla geliştiği günümüzde hemen hemen her hafta yeni modeller karşımıza çıkmaya devam ediyor. Pek çok firma yeni modellerini piyasaya sunarken her keseye uygun modellerle karşımıza çıkıyor. Bugünkü yazımızda sizlere 1.000 TL’nin altında alabileceğiniz en iyi telefon modellerinden kısaca bahsetmek istiyoruz. Şunu belirtmemizde fayda var. Piyasaya sürekli yeni telefonlar çıktığı için listedeki modeller ve fiyatlar değişkenlik gösterebilir.

LG G3 S Beat: Güney Koreli teknoloji devi LG’nin bir önceki amiral gemisi modeli olan G3’ün daha düşük özelliklere sahip olan modeli G3 S Beat listemizde yer almayı fazlasıyla hak ediyor. 5 inçlik ekran, 2450 mAh kapasiteli pil özellikleriyle dikkat çeken telefonun satış fiyatı ise 859 TL.

lg g3 beat

Asus ZenFone 5: 2 GB’lık RAM, hafıza kartı desteği gibi özellikleriyle dikkat çekmeyi başaran ZenFone 5’in satış fiyatı ise 729 TL.
zenfone 5

iPhone 4s: Her ne kadar üzerine yeni modeller çıkmış olsa da o bir Apple markası. 8 GB’lık versiyonunu satın almak için ödemeniz gereken tutar ise 998 TL.

iphone 4s

Huawei Ascend G7: Çin’in hızla gelişen teknoloji firmalarından olan Huawei’nin G7 modeli, 5.5 inçlik ekran, 3.000 mAh kapasiteli pil, 13 Megapiksellik kamera özellikleriyle dikkat çekiyor. Telefonun satış fiyatı ise 999 TL.

huawei g7

Samsung Galaxy E5: En iyi akıllı telefonlar listesinde de kendisine yer edinen Samsung, bütçesi biraz daha kısıtlı kişileri de ihmal etmiyor. 5 inçlik ekran, 2300 mAh kapasiteli pil özellikleriyle dikkat çeken Galaxy E5’in satış fiyatı ise 889 TL.

Kaynak: https://www.webduzzi.com/2015/09/22/1000-tl-altinda-alinabilecek-en-iyi-akilli-telefonlar/

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al