wmaraci reklam
lidertakipci

Emek ediyoruz para alamıyoruz

27 Mesajlar 3.310 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)
Neden sızlanıyorsun anlamıyorum. Amacın para kazanmaksa, ligtv izleme, w..rz, ad.t sitelerin tonla kazandığını, senin yaptığın işin kazandırmadığını söylüyorsan o bulduğun tonla kazandıran işleri yap. Burada bir mantık hatası yok mu sence ?

4 ayda ne kazanmayı bekliyordun hem ? İnsanlar sermaye harcayarak dükkan açtıklarında bile 6-8 ay zarar etmeyi hesaplayarak bu işe giriyorlar ki senin ki basit bir internet sitesi. Seo plugininden temanın responsive olmasından bahsettiğine göre ve bunların kazandırması gerektiğini düşündüğüne göre de büyük eksiklerin var , işler pek böyle yürümüyor. Para harcamadan para kazanmanın a.tt da açsan wrz de açsan ligtv de açsan mümkünatı yok. Hem illegal işler sandığından çok daha yüksek bilgi gerektiriyor. Bu işlerden para kazananlar sandığın gibi kolay kazanmıyor.

İstersen siteni , hit durumunu vs. beklentilerini de paylaş ve çözüm bulmana yardımcı olunsun.
NETEOR

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

yusufakgunn yusufakgunn Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 6 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
4 aylık web sitesi 2 adet 1 yıldan fazla yaşı olan web sitesinden destek alınarak açıldı. Ekside entry de atıldı. Backlinkde kasıldı. Parada harcandı. O bahsettiğin illegal işlerde ne zorluk var :) Blogger trgg ile dahi yapılır. Bir illegal maç günü maç izleme sitesi aç hd maçın yayınını yap. Sponsor gönderi at facebookta. Sen o zaman hiti gör. Ama bir internette daha önce yazılmamış makale attım 1.ci sırada doğru düzgün hit gelmiyor. Toplamda hitim 5k. O sermaye ile dükkan açan kişiler 0 dan açıyor. Web sitem 0 dan açılmadı. Tam 2 adet web sitesinden destek alınarak açıldı. Alexası 1.9m trde 31k ya girdi. Adsense onaylamıyor. Ama bakıyorum adamın işe yaramaz sitesinde adsense onaylanmış durumda ve adam çatır çatır para kazanıyor ?

Ek Olarak: Ayrıca mantık hatası yok. Burdaki konu emek ettiğimiz alın teri ile açtığımız web sitemizde doğru düzgün para alamaz iken o wrz illegal siteler para alıyor. Ben torrent sitelerinde adsense kullandıklarınıda gördüm.
Ecancan

kişi bu mesajı beğendi.

47003 47003 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 12.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 576
  • Beğeniler 46 / 205
  • Ticaret 16, (%100)

yusufakgunn adlı üyeden alıntı

Analiz yapıyorum. Günlük hitimin aylık toplam hitimin alexamın ne kadar düştüğünün web sitesine ne tür seo çalışmaları yaptığımın hepsi tarihli olarak elimde analizli bir şekilde bulunmakta. Arama motorunun umrunda değilse web siteleri nerden hit kazanıyor.

İnternet kullanıcılarının yüzde doksanlık bir kısmı, eğlenmek, rahatlamak veya zaman öldürmek istiyor. Geri kalan kısım ise aradığı birşeyin cevabını bulmak, ödevini yapmak vb. durumlar için kullanıyor. İnsanlar gün içerisinde bir ton şeyle uğraşıyor zaten bu yüzden telefonu eline aldıklarına veya bilgisayara oturduklarnda didaktik veya sıkıcı şeyler görmek yerine kendini rahatlatacak şeyler görmek istiyor. Kısacası insanlar eğlenmek istiyor. Kafa dağıtmak istiyor.

Film izlersin eğlenirsin, maç izlersin eğlenirsin, ****o izlersin rahatlarsın, periscope yayını yaparsın eğlenirsin, facebooka girersin kendi derdini unutrsun, instangram'a girersin milletin ne yaptığını merak edersin, sana sayısız örnek söyleyebilirim. Dediğim gibi insanlar kendi dertlerini unutup eğlenmek, mutlu olmak istiyorlar. Geçici bir mutluluk olsa bile istiyor.

Senin burda kendine sorman gereken soru; siten yüzde doksanı bu tarz şeyleri isteyen bir kitlenin hangi ihtiyacını karşılıyor ?

• Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 6 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

Winston adlı üyeden alıntı

İnternet kullanıcılarının yüzde doksanlık bir kısmı, eğlenmek, rahatlamak veya zaman öldürmek istiyor. Geri kalan kısım ise aradığı birşeyin cevabını bulmak, ödevini yapmak vb. durumlar için kullanıyor. İnsanlar gün içerisinde bir ton şeyle uğraşıyor zaten bu yüzden telefonu eline aldıklarına veya bilgisayara oturduklarnda didaktik veya sıkıcı şeyler görmek yerine kendini rahatlatacak şeyler görmek istiyor. Kısacası insanlar eğlenmek istiyor. Kafa dağıtmak istiyor.

Film izlersin eğlenirsin, maç izlersin eğlenirsin, ****o izlersin rahatlarsın, periscope yayını yaparsın eğlenirsin, facebooka girersin kendi derdini unutrsun, instangram'a girersin milletin ne yaptığını merak edersin, sana sayısız örnek söyleyebilirim. Dediğim gibi insanlar kendi dertlerini unutup eğlenmek, mutlu olmak istiyorlar. Geçici bir mutluluk olsa bile istiyor.

Senin burda kendine sorman gereken soru; siten yüzde doksanı bu tarz şeyleri isteyen bir kitlenin hangi ihtiyacını karşılıyor ?

Bilgi ihtiyacını karşılıyor. Ödev yapma ihtiyacını karşılıyor. Ayrıca web sitesi açmak isteyen kesimide katmalısın

wmaraci
wmaraci

47003 47003 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 12.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 576
  • Beğeniler 46 / 205
  • Ticaret 16, (%100)

Bilgi ihtiyacını karşılıyor. Ödev yapma ihtiyacını karşılıyor. Ayrıca web sitesi açmak isteyen kesimide katmalısın

yüzde onluk kesime hitap ediyorsun yani ?
O yüzde onluk kesime hitap eden zilyon tane site varken senin yolda yürürken para bulma şansın, bu alandan para kazanma şansından daha yüksek.
Dost acı söyler.
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 6 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

yüzde onluk kesime hitap ediyorsun yani ?
O yüzde onluk kesime hitap eden zilyon tane site varken senin yolda yürürken para bulma şansın, bu alandan para kazanma şansından daha yüksek.
Dost acı söyler.

İyikide söyledin. Yeni projemi özelden yolluyorum. Bir incelersen sevinirim. Bu tavsiyen üstünden yeni projelere geçiş yapacağım.

• Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

4 aylık web sitesi 2 adet 1 yıldan fazla yaşı olan web sitesinden destek alınarak açıldı. Ekside entry de atıldı. Backlinkde kasıldı. Parada harcandı. O bahsettiğin illegal işlerde ne zorluk var :) Blogger trgg ile dahi yapılır. Bir illegal maç günü maç izleme sitesi aç hd maçın yayınını yap. Sponsor gönderi at facebookta. Sen o zaman hiti gör. Ama bir internette daha önce yazılmamış makale attım 1.ci sırada doğru düzgün hit gelmiyor. Toplamda hitim 5k. O sermaye ile dükkan açan kişiler 0 dan açıyor. Web sitem 0 dan açılmadı. Tam 2 adet web sitesinden destek alınarak açıldı. Alexası 1.9m trde 31k ya girdi. Adsense onaylamıyor. Ama bakıyorum adamın işe yaramaz sitesinde adsense onaylanmış durumda ve adam çatır çatır para kazanıyor ?

Ek Olarak: Ayrıca mantık hatası yok. Burdaki konu emek ettiğimiz alın teri ile açtığımız web sitemizde doğru düzgün para alamaz iken o wrz illegal siteler para alıyor. Ben torrent sitelerinde adsense kullandıklarınıda gördüm.

Günde kaç saat emek harcıyorsun ? O falan filan dediğin sitelerden bende de var günde 10+ saat emek harcıyorum , sen ne yapıyorsun ? 2 siteden destek nedir allah aşkına bu kadar kolay mı sanıyorsun bu işleri ?

Sanırım senin siten : http://netdeturk.com/

Eğer bahsettiğin siten bu ise ;

Postlarına bak önce, görsel bile eklenmemiş çoğuna, ortada bir emek de göremiyorum, ayrıca karman çorman her şeyden bahsedilmiş rast gele konular açılmış. Öylesine açılmış bir site gibi görünüyor hiç bir bütünlük görsellik kayda değer bir şey yok. Para kazananların paravan siteleri bile bu siteden çok daha üstün. Adsense alamamanın nedeni de bu sanırım.

İnternette daha önce yazılmamış makale paylaşmanın hiç bir önemi yok, kullanıcının aradığını paylaşıp google da üst sıralara çıkarabiliyormusun, paylaşımın doyurucu ve insanlar tarafından beğenilip paylaşılıyor mu, bunlar olmadıktan sonra adsense alsan da hiç bir işine yaramayacak. Para kazanmak istiyorsan bunları sağlamalısın, eksiklerin varsa bunları okuyarak geliştirmelisin, kararsız kaldığın konularda kobay siteler açarak deneyler yapmalısın.

İnternetten para kazanmak sadece bilene kolay, kolay derken en iyi bildiğini söyleyenler bile dünyanın emeğini parasını harcıyor kazanabilmek için.

Ek Olarak:

Bir de işin bu kısmı var :)
1SMHMedya 47003

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 6 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Doğru görsel eklenmemiş. Ama içerikte yeterince görsel olduğunu düşünüyorum. Web sitem netdeturk.com. İçerikteki hataları söylerseniz düzeltmeyede çalışırım

• Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

Doğru görsel eklenmemiş. Ama içerikte yeterince görsel olduğunu düşünüyorum. Web sitem netdeturk.com. İçerikteki hataları söylerseniz düzeltmeyede çalışırım

Bu şekilde bir görüntü ile bu iş olmaz. Tüm postlarda mutlaka öne çıkarılmış görsel kullan, görsele açıklama ekle, bu kadar karman çorman içerik yerine bir alan belirle yükselmek daha kolay olur. Bu görselleri de nette rast gele değil de bir kaç görseli birleştirerek ya da kesip biçerek kendin oluşturmaya çalış.

Tek bir kategoriye yoğunlaşırsan ve başarılı paylaşımlar yaparsan takipçilerin sabit okuyucuların oluşur, bunu yapmazsan hem milli takım aday kadrosu hem wp açıkları hem ios 9 hem muhabbet kuşları gibi absürd alakasız bir çeşit sunarsan ilerleyemezsin. Hobi için yapıyorsan sorun yok ama para kazanma niyetiyle yapıyorsan böyle olmaz.

Site görünümünü geliştirmeye çalış, ne biliyim bir logo yaptır, sağ da sol sütunlara görsellik içeren bir şeyler koy vs.

Logo için şurayı kulllanabilirsin : http://tr.cooltext.com/

Site görsellerini ya da içeriğini nasıl evirebileceğin konusunda başarılı bulduğun takip ettiğin blogları gözlemleyebilirsin.

tamerh tamerh WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Eğitim
  • Konum Karaman
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 198 / 178
  • Ticaret 10, (%100)
bence işin sırrı "tam 4 aylık sitem var" ifadesinde. 4 ayı gözünüzde çok büyütmüşsünüz ya da fazla aceleci davranıyorsunuz. malın iyi olsun, sinek bağdat'tan gelir diye bir atasözü var. kaliteli, özgün bir şeyler üretiyorsanız çalışkanlık dışında küçük bir şeye daha ihtiyacınız var: sabır.
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al