freelance iş ilanları

Webmasterler için Sitelerinden Para Kazanma Yöntemleri

14 Mesajlar 2.485 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Nurcin Nurcin Sms Onayı Gerekli Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 25 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1635
  • Beğeniler 237 / 284
  • Ticaret 3, (%100)
Her webmasterin bildigi gibi birinci alternatifiniz pek tabii ki google adsense, adsense paid to click mantigiyla ödeme yapiyor yani tik basina ödeme, bu sistemin diger alternatifleri türk sponsorlar olarak reklamstore, hepsiburada ve adtech, ancak bu sistemde google adsense kadar iyi meblaglar kazandirmiyor, bu sistemler ancak paid to click yönteminde adsense'ye alternatif olarak kullanilabilir.

Ayrica sitesine pop_up veya splash reklam koyacaklar içinse türk sponsorlar olarak koçtekpopup ve medeareklam 1k gösterim basina 3-4 ytl arasi günlük ücret ödeyebiliyor, ilk basta iyi para kazandiracakmis gibi gelse de sitesinde pop-up veya splash çikan web site sahiplerinin ziyaretçileri birkaç haftadan sonra muhakkak azalacaktir, bunun da böyle bir eksisi var.

Diger bir yöntemse hiti 10k+ üzeri olan web sitelerinin banner veya text olarak reklamlar almasi ortalama 10k hiti olan bir site 468*60 lik bir banner reklamla ayda ortalama 50-70 lira alabilir,reklam sayisini her arttiginda bu gelirinde o oranda artacagini söylememe gerek yok sanirim.
Kisaca webmasterlerin sitelerinden gelir elde etmesinin alternatifleri böyle,tüm webmasterlere emeklerinin karsiligini almalari dilegiyle, bol kazançlar...

Kaynak: Webmasterler için Sitelerinden Para Kazanma Yöntemleri
Sungmert HasanA OscarPenn

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)
En iyisi kişilerden ya da Adsense'den reklam almak. Pop-up falan ekleyip siteyi kirletmeye gerek yok bence :)
micromillian Sungmert OscarPenn

kişi bu mesajı beğendi.

Sungmert Sungmert carpe diem ne diyem Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 506 / 407
  • Ticaret 39, (%100)
Nurçin,

MedeaReklam ve Koçtekpopup kayboldular :) Baya eski bir makale herhalde baksana YTL yazıyor :) Ortadaki seçenekleri düzenleyip, yeni bir kaç Türk Reklam sitesi eklersen makalen sorunsuz olabilir :)

Benim webmaster arkadaşlara tavsiyem, pop-up'a splahsa gerek yok:

Diger bir yöntemse hiti 10k+ üzeri olan web sitelerinin banner veya text olarak reklamlar almasi ortalama 10k hiti olan bir site 468*60 lik bir banner reklamla ayda ortalama 50-70 lira alabilir,reklam sayisini her arttiginda bu gelirinde o oranda artacagini söylememe gerek yok sanirim.
Kisaca webmasterlerin sitelerinden gelir elde etmesinin alternatifleri böyle,tüm webmasterlere emeklerinin karsiligini almalari dilegiyle, bol kazançlar...

AhmetK AhmetK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 2503
  • Beğeniler 64 / 327
  • Ticaret 23, (%100)

Atakan adlı üyeden alıntı

En iyisi kişilerden ya da Adsense'den reklam almak. Pop-up falan ekleyip siteyi kirletmeye gerek yok bence :)

Bencede.

Önceden bu popup iş daha güzeldi, reklam karşımıza çıkardı, kapat butonuna tıklayarak kapatırdık, sonra o butonları kaldırdılar süre koydular "Reklam 8 saniye iinde kapanak..." diye, sonra bunuda kaldırdılar kapat butonunu tekrar koydular ama görünemz olarak. Yani kapat butonunun rengi arkaplan rengi ile aynı yapılıyordu ve buton görünmüyordu, ama ben yinede o butonu köşelerde bulup kapatıyordum :) Daha sonra tekrar kaldırdılar kapat butonunu, "reklama tıklayın reklam kapanak" yazdılar, böylece adsense den parayı kaptılar :D

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 04.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 25 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1635
  • Beğeniler 237 / 284
  • Ticaret 3, (%100)
Evet, baya bir eski makale. Bu makaleyi, para kazanmanın genel mantığının anlaşılması için paylaştım. :)
Sungmert

kişi bu mesajı beğendi.

okanakca okanakca Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 358
  • Beğeniler 26 / 74
  • Ticaret 1, (%100)
İnternetten para kazanma işi tam bir yalan!..

Ek Olarak: Aslında bunun üzerine 1000 kelimelik bi yazı yazardım ama şuan hiç vaktim yok :)

• Üyelik 04.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 25 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1635
  • Beğeniler 237 / 284
  • Ticaret 3, (%100)

okanakca adlı üyeden alıntı

İnternetten para kazanma işi tam bir yalan!..

Ek Olarak: Aslında bunun üzerine 1000 kelimelik bi yazı yazardım ama şuan hiç vaktim yok :)

İnternetten para kazanma işi yalansa kazanan nasıl kazanıyor, anlayamadım.

okanakca okanakca Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 358
  • Beğeniler 26 / 74
  • Ticaret 1, (%100)
Kim kazanıyor?

İnternetten para kazanmak için öncelikle yatırım gerekli sen yaprsan 20-30.000 TL yatırım tabi kazanırsın.

Şimdi siz hiçmi yatırım yapmadan kazanan yok diyeceksiniz. Var ama kaç kişi ? Herkes seo falan filan almış gidiyor. Hatta işi o kadar ilerlettilerki warez yarine vvarez yazmaya başladılar. Sanki kimin umrunda. Google ın umrunda olsaydı eğer warezturkey, mayenoz.net benim sitemin üstünde olmazdı!!!

faruk faruk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Starters' Agency
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** B**
  • Mesajlar 765
  • Beğeniler 38 / 89
  • Ticaret 10, (%100)

Kim kazanıyor?

İnternetten para kazanmak için öncelikle yatırım gerekli sen yaprsan 20-30.000 TL yatırım tabi kazanırsın.

Şimdi siz hiçmi yatırım yapmadan kazanan yok diyeceksiniz. Var ama kaç kişi ? Herkes seo falan filan almış gidiyor. Hatta işi o kadar ilerlettilerki warez yarine vvarez yazmaya başladılar. Sanki kimin umrunda. Google ın umrunda olsaydı eğer warezturkey, mayenoz.net benim sitemin üstünde olmazdı!!!

Burda bahsettiği çok büyük meblağlar değil zaten. Bir reklam alanından 50 tl kazanmak olabilir birşey.

girişimci • tasarımcı • blogger | www.omerfarukbal.com | starters.agency • sayborg.net • tamekran.co

Sungmert Sungmert carpe diem ne diyem Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 506 / 407
  • Ticaret 39, (%100)

Kim kazanıyor?

Hocam hem haklı hem haksızsınız...Ben yıllık 25TL'lik bir yatırımla aylık 150-250TL arası reklam geliri kazanabiliyorsam böyle birşey var demektir :) Tabi emeklede harmanlamak gerekli.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al