Gss Prim Borcu - Nefes Aldın Vergisi Hakkında

85 Mesajlar 9.885 Okunma
smmexpress

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1012
  • Ticaret 3, (%100)

LikeSend adlı üyeden alıntı

Bugün son gündü ve bende gitmedim, hiç bir halt edemezler. 7 milyon borçludan daha sadece 600 bini başvurmuş, 6 milyon 400 bin insan umursamıyor bile, hangi birine haciz koyacaklar hangi birinden bu parayı tahsil edebilecekler ki ?

Bugün içinde yıl sonuna kadar uzatıldığının açıklaması yapılacak diye bekliyorum :)

Hocam okuldan arkadaş öğrenci belgesi ile borçları sildirdiğini söyledi akşam bende gittim belge almaya okuldan ama belgeyi saat 15.00 civarında verdiler okuldan sgk ya gitmem 1 saati buldu sgk ya vardığımda ise çok sıra olduğu için fiş veremiyoruz dediler o şekilde kaldı sabah gidicem tekrardan eğer öğrenci belgesi ile sıfırlamazlarsa gelir testine gidicem :D
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

AKDNZ AKDNZ #Sunucu Kurulumu Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ağ Yöneticisi
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1668
  • Beğeniler 645 / 524
  • Ticaret 51, (%100)

melankolia adlı üyeden alıntı

Hocam okuldan arkadaş öğrenci belgesi ile borçları sildirdiğini söyledi akşam bende gittim belge almaya okuldan ama belgeyi saat 15.00 civarında verdiler okuldan sgk ya gitmem 1 saati buldu sgk ya vardığımda ise çok sıra olduğu için fiş veremiyoruz dediler o şekilde kaldı sabah gidicem tekrardan eğer öğrenci belgesi ile sıfırlamazlarsa gelir testine gidicem :D

sıfırlarlar, o sıra borç yapılandırma sırası sizle alakası yok.

Sinan Sinan Grana Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3509
  • Beğeniler 1321 / 1320
  • Ticaret 97, (%100)
Bugün gittim ve Cuma'ya kadar uzatıldığını söylediler. :) Çok kalabalıktı döndüm bende. Yarın tekrar gideceğim.
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

Sinan adlı üyeden alıntı

Bugün gittim ve Cuma'ya kadar uzatıldığını söylediler. :) Çok kalabalıktı döndüm bende. Yarın tekrar gideceğim.

Uzatılması iyi haber daha çok uzatacaklar inşallah :) yalnız medyada böyle bir şey çıkmadı, uzatıldığını kim söyledi memurlar mı söyledi ? Cuma günü son bulacak olan sadece sgk da yapılacak işlemler kısmıydı diye biliyorum

Çoğunluğun bu işi yaptırmaması diretmesi yavaş yavaş sonuç veriyor, sistemde değişikliğe gidilmiş, artık gss prim borcu olanlar da ÜCRETSİZ olarak sağlık hizmetlerinden faydalanabilecek diye açıklama yaptı bakan

http://www.ntv.com.tr/saglik/genel-saglik-sigortasinda-prim-borcu-olanlara-mujde,NLHglKwmjk-75qB9i_Sn7g

7 milyon borçludan sadece 600 bini başvuru yapmış 30 eylül itibariyle, katılım bu boyutta kaldıkça hükümet gss yapısında lehimize değişiklikler yapmaya devam edecek, buna mecbur kalacak. Aktroll hesaplarından biri (esatc) sürenin yıl başına kadar uzatıldığını yazdı geri sildi, bir kaçı da 2016 ocağa kadar olan tüm prim borçlarının devlet tarafından karşılanacağını, ödemelerin ocak 2016 da başlayacağını yazdı bugün.

wmaraci
wmaraci

ramazancicek ramazancicek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Tekniker
  • Konum Konya
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 29 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Gelir tespiti yaptırmadım öğrenciğim gidipyom borç sildirmeye her seferinde öğrenci belgesi götürüyom ne yapalım :D bu gün son dediler ne yapcam bilmiyom bakalım

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
Yeni Türkiye'nin Yeni KURALLARI,
Yeni Nesil, Yaşanacak TÜRKİYE.
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

Sinan Sinan Grana Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3509
  • Beğeniler 1321 / 1320
  • Ticaret 97, (%100)

LikeSend adlı üyeden alıntı

Uzatılması iyi haber daha çok uzatacaklar inşallah :) yalnız medyada böyle bir şey çıkmadı, uzatıldığını kim söyledi memurlar mı söyledi ? Cuma günü son bulacak olan sadece sgk da yapılacak işlemler kısmıydı diye biliyorum

Çoğunluğun bu işi yaptırmaması diretmesi yavaş yavaş sonuç veriyor, sistemde değişikliğe gidilmiş, artık gss prim borcu olanlar da ÜCRETSİZ olarak sağlık hizmetlerinden faydalanabilecek diye açıklama yaptı bakan

http://www.ntv.com.tr/saglik/genel-saglik-sigortasinda-prim-borcu-olanlara-mujde,NLHglKwmjk-75qB9i_Sn7g

7 milyon borçludan sadece 600 bini başvuru yapmış 30 eylül itibariyle, katılım bu boyutta kaldıkça hükümet gss yapısında lehimize değişiklikler yapmaya devam edecek, buna mecbur kalacak. Aktroll hesaplarından biri (esatc) sürenin yıl başına kadar uzatıldığını yazdı geri sildi, bir kaçı da 2016 ocağa kadar olan tüm prim borçlarının devlet tarafından karşılanacağını, ödemelerin ocak 2016 da başlayacağını yazdı bugün.

Küçükçekmece Kaymakamlığı Müdürü ile konuştum bizzat. O söyledi.
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

EkipNetwork EkipNetwork akacak para hesapta durmaz Platin Üye
  • Üyelik 18.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad H** M**
  • Mesajlar 1269
  • Beğeniler 360 / 359
  • Ticaret 170, (%100)
arkadaşlar bir şey sorcam ben liseden mezun olduktan sonra tekrar hazırlandım doğal olarak borç işledi şimdi üniversitede okuyorum o bir senelik borcumu ödemek zorunda mıyım ve borcumu ödemeden öğrenci belgemi götürerek borç işleyişini durdurabilir miyim?

Doruk Doruk alea iacta est. Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek WebApprantice
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1361
  • Beğeniler 150 / 524
  • Ticaret 23, (%100)
GSS Prim borcu hakkında yazılmış en iyi yazılardan biri. Vaktiniz varsa buyrun okuyun

https://eksisozluk.com/entry/55118877

Fatihaydin Fatihaydin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Kalite
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 510
  • Beğeniler 125 / 144
  • Ticaret 1, (%100)
Bende daha ne test yaptırdım nede ödedim.Sırtımı koltuğa yasladım çayımı yudumluyorum :D
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al